Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wszystkie uzależnienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1
Mudi24

Mudi24

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów
Mój facet jest uzależniony od internetu. Moja siostra jest uzależniona od słodyczy. Ja piję i pale. Moja przyjaciółka jest uzalezniona od kokainy. Trudne to wszystko.
  • Samellafut lubi to



...



...



#2
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Moja przyjaciółka jest uzalezniona od kokainy

I piszesz to tak ze spokojem?? Nie wierzę... :yikes:

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
taaaak ,są uzależnienia smiertelnie groźne i te mniej ... ale wszystkie są niebezpieczne i trzeba z nimi walczyc -tylko jak walczyc z uzależnieniem od forumka? :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

-tylko jak walczyc z uzależnieniem od forumka? :hmmm:

nie walcz z tym............................unies sie na fali forumkowej :tanczy: :taniec: :tanczy: :taniec: :tanczy: :taniec:
akurat to uzaleznienie jest dla mnie pozytywne :tanczy2:

#5
Mudi24

Mudi24

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów
Oczywiście, ze pisze ze spokojem. Co moge zrobic? Jak ktos nie chce przyjac pomocy to go nie zmusisz. Ona chodzi na imprezy i co tydzień wciaga kokaine a potem sie puszcza z obcymi facetami. jesli macie propozycje co mazna z tym zrobic to slucham

#6
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Co moge zrobic? Jak ktos nie chce przyjac pomocy to go nie zmusisz


Masz rację, ktoś musi chcieć pomocy... Po prostu tak to spokojnie napisałaś, że odniosłam - mylne - wrażenie, że nic cię to nie obchodzi. I od razu przepraszam za to.

jesli macie propozycje co mazna z tym zrobic to slucham


Próbowałabym do niej dotrzeć, zanim stoczy się na samo dno. Przede wszystkim rozmową. Ty tego wszystkiego pewnie próbowałaś.
Z całą pewnością poszłabym do specjalistów którzy pomagają narkomanom i poradziłabym się jak pomóc przyjaciółce.Są ludzie, którzy się na tym znają.
W każdym większym mieście jest jakaś poradnia.


Ale masz rację. Musi chcieć pomocy. A może zacząć od uświadomienia jej, że ma problem, że właśnie potrzebuje tej pomocy. Może wówczas zacznie chcieć.

#7
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ostatnio jstem uzależniona od AXN -u "i kryminalnych zagadek "-co dzień zaliczam ,to jakies chore... :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8
Lestat

Lestat

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 26 postów
Jest dużo rzeczy, które robimy, lubimy je robić i nawet nie wiemy kiedy stają się naszym nałogiem. Już nie mówię tu o groźnych dla życia i zdrowia uzależnień typu, faje, wóda czy narkotyki. Co powiecie na temat uzależnienia od "osoby" lub sexu... :roll:
Don`t fear the reaper...

#9
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

. Co powiecie na temat uzależnienia od "osoby" lub sexu...

To jest oczywiste dla mnie,że jestem i od jednego i od drugiego uzależniona....Jest parę osób w moim zyciu bez których nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania-tak ma chyba każdy z nas :-)
Co do uzależniena od sexu-przy takim facecie jak mój mąż nie da się nie uzależnić-tylko nie wiem czy jestem uzależniona ogólnie od sexu czy jkestem uzależniona od sexu z nim :-> :-> :-> :->

#10
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
ja od telefonu komorkowego. zawsze jest blisko mnie, co pare minut sprawdzam czy ktos nie napisal lub nie dzwonil a ja nie uslyszalam

#11
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
Ja jestem chyba troszkę od alkoholu uzależniona, chociaż nie wiem, czy można to tak nazwać... Raczej nie, bo piję tylko piwo, i to w niedużych ilościach, ale prawie codziennie... Negatywnych skutków, oprócz brzuszka, nie widzę, więc nie jest to dla mnie problem...

#12
perissa

perissa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
chmurka - jak pijesz codziennie, to to chyba jest uzależnienie, co? a brzuszek to już jest chyba dość duży negatywny skutek... ;) na kolejne pewnie nie będziesz musiała długo czekać

#13
krolowamalinowa

krolowamalinowa

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
ja też piję alkohol prawie codziennie, oczywiście w bardzo małych ilościach i jak na razie nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych typu "brzuszek", wszystko jest dla ludzi, ale trzeba zachować umiar

#14
youkali

youkali

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
strasznie tu dawno nikt nie pisał... Ale może coś się ruszy. Jest też takie uzależnienie, z którym wiele osób nie tylko nie walczy, ale wręcz pragnie go i pożąda jako ta kania dżdżu. To uzależnienie od miłości. Jeśli porównać je z czymś nam znanym, np. z piciem, to uzależnienie od miłości ma się tak do miłości jak alkoholizm do wypicia kieliszka wina na imieninach u przyjaciółki raz w roku. Kiedy pijesz kieliszek raz na jakiś czas, to robisz to z przyjemnością i ci nie szkodzi, kiedy uchlewasz się codziennie, to szkodzi ci, ale nie możesz przestać. tak też bywa z "miłością" tkwisz w niszczącym cie związku, i nie umiesz odejść mimo że cie niszczy. Dawno już nie sprawia przyjemności, dawno jest byle jaki a nie można odejść... Kiedy pytają cię dlaczego, masz doskonałą wymówkę: bo ja go tak kocham...

#15
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
czy na tym wątku jakakolwiek aktywność się pojawia?

#16
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

w dzisiejszych czasach każdy jest niestety od czegoś uzależniony


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych