Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trzydziestka dawno za mną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1
Kaszubka

Kaszubka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
Hej, juz mi leci trrzydziesta trzecia wiosenka. Aktualnie mam 171 cm wzrostu i ważę 93 kg.Jestem pól roku po ciązy. Już przed ciażą nie należałam do najszczuplejszych (waga 87 kg), ale po ciąży to jest jakaś masakra. Nie wiem czy to wina pigułek, które brałam po ciąży czy problemów zdrowotnych w czasie połogu, ale waga nei jest najfajniejsza.
Schudnąć chcę co najmniej do 72 kg, ale wolałabym do 68 (wtedy czułam się rewelacyjnie). Narazie nie mogę cwiczyć, ponieważ miałam niedawno operację. Jedyną moją forma aktywnosci są codzienne spacery z wózkiem oraz zabawy z córką.
Diet się boję ze względu na efekt jojo i tak siedzę i sie zamartwiam. Pomóżcie.
Dołączona grafika



...



...



#2
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Witaj Kaszubka!
Poczytaj sobie u nas na forumku o dietkach,masz duzy wybor.Ja stosuje diete 1000kcal i jestem zadowolona bo sie nie glodze,waga sobie powoli spada i efektu jojo nie mam.
witam cie na naszym forum i zycze ci powodzenia w dietkowaniu,trzymam za ciebie kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kaszubka, wiesz jak się zmieni niektóre nawyki żywieniowe no i styl życia to nie ma się czego bać efektu jojo:) Popatrz sobie w naszych blogadskach...na pewno coś znajdziesz.Ja też jestem na diecie 1000 kal. i jestem z niej bardzo mocno zadowolona :grin: :fun: :grin:

#4
Kaszubka

Kaszubka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
Wczoraj rano ważyłam się i ważę 92 kg, ale boję się suwaczek przesuwać, więc czekam na większy efekt ;)
A właśnie - co ile ja powinnam się ważyć, bo nie chcę za często :)
No i mam kolejną motywację do odchudzania- lekarz wykrył u mnie policystyczne jajniki i zalecił stracenie (on powiedział, ze 5 kg), ale im więcej tym lepiej. No zobaczymy. Mam czas do kwietnia na schudnięcie i chciałabym jak najwięcej, ale oczywiście z głową.
Dołączona grafika

#5
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kaszubka, tu dziewczyny się tak różnie waża-jedne raz w tygodniu inne codziennie więc sama musisz sobie zdecydować
A motywacja do odchudzania doba :clap2: :clap2: :clap2:

#6
Kaszubka

Kaszubka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
no to w takim razie ustalę niedzielę jako dzien ważenia :)))
Dołączona grafika

#7
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kaszubka, gdzie nam zwiałaś?Wracaj na forumek :lovers:

#8
Kaszubka

Kaszubka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
Miałam problem dziś z wejsciem na forum. I zła jestem. Powiedziałam mojemu mężowi, ze staram sie pilnować diety, że bede jadała bardziej z głową, na co mój mąż ... kupił mi pudełko ptasiego mleczka, które uwielbiam i powiedział, ze to na zachetę :krzyczy: Oczywiście zjadłam pół opakowania i zła jestem. Pewnie w niedzielę waga wzrośnie :krzyczy: :krzyczy:
Dołączona grafika

#9
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Powiedziałam mojemu mężowi, ze staram sie pilnować diety, że bede jadała bardziej z głową, na co mój mąż ... kupił mi pudełko ptasiego mleczka, które uwielbiam i powiedział, ze to na zachetę

:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: matko kochana prasie mleczko na zachętę do odchudzania :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: Niezły gagatek z Twojego męża
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Kaszubka, męża do Nas na przeszkolenie i zaraz będzie chodził jak zegarek i ptasiego mleczka to Ci na pewno w Twoim małżeństwie zabraknie ;-)

#11
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Kaszubka witam na forum :wave:
a mężowi to :po dupsku: ie należy za kuszenie :grin:

#12
Kaszubka

Kaszubka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
Ja juz meża opierdzieliłam, ze mnei nie wspomaga i powiedziałam, ze zamiast słodkości moze mi kupić marchewkę to se chetnie pochrupię na drugie śniadanie
Dołączona grafika

#13
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

zamiast słodkości moze mi kupić marchewkę to se chetnie pochrupię na drugie śniadanie

Ciekawa jestem jego miny jak mu takie coś zakomunikowałaś. Dobrze, że zamiast słodycza wolisz marcheweczkę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14
Kaszubka

Kaszubka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Ciekawa jestem jego miny jak mu takie coś zakomunikowałaś.

powiedział, że chciał dobrze :zemdlal: Wiec sie go zapytałał w czym chciał dobrze? W tym, zeby mi tłuszczu doładować i żeby wszystkie narządy po koleji mi wysiadały?? To wtedy przyznał mi rację
Dołączona grafika

#15
Kaszubka

Kaszubka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
No i znowu poległam na polu bitwu, w urodziny meża skusiłam się na ciasta.
Na swięta na szczęście ciast nie mamy, ale po świętach czeka nas rocznica slubu i już się zastanawiam co zrobić, żeby znowu bomby nie jeść. Czy po prostu przed imprezą wypić wiadro wody, zeby mi się ni cnie zmeiściło??
Dołączona grafika

#16
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

czeka nas rocznica slubu i już się zastanawiam co zrobić, żeby znowu bomby nie jeść. Czy po prostu przed imprezą wypić wiadro wody, zeby mi się ni cnie zmeiściło??

chyba to drugie :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: to juz na nic miejsca nie bedzie :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Z ciastami musisz uwazac to prawdziwe bomby kaloryczne :whistle:


Nie moglas spac ze tak jeszcze w noocy :yikes: posta pisalas,4:29 to jeszcze noc przeciez :tongue:

#17
Kaszubka

Kaszubka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
ANo, obudziłam sie o 3 i nie chciało mi się spać :))
Dołączona grafika

#18
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

obudziłam sie o 3 i nie chciało mi się spać :))

to ranny ptaszek z ciebie :smiech3: :smiech3: :smiech3:
wpisuj rozpiski to zobaczymy co jesz i moze ci cos doradzimy..........
jak tam weekendowo-jakies plany na sobote lub niedziele???

#19
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

wpisuj rozpiski to zobaczymy co jesz i moze ci cos doradzimy..........


No właśnie Aga ma rację. Rozpiseczek nie ma i tak naprawdę nie wiemy co jadasz
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#20
Kaszubka

Kaszubka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Rozpiseczek nie ma i tak naprawdę nie wiemy co jadasz

no to podam z dziś:
- rano 2 cienkie kromki grahama z masełkiem i chudą wędlinką
- za jakies 2 godziny flipsa (skorzystałam z okazji jak moja córka jadła :mrgreen: )
- kawa z mleczkiem 0,5%
- od 13:30 do 15:30 spacer z córką
- ok. 16 obiad - ziemniaki, duszona kapusta z sosem pomidorowym i krokiety
- kolacja - 1 kromka grahama z masełkiem i chudym twarogiem, do popicia herbata

Czasami wypijam herbatę z dodatkiem cukru, ale tylko wtedy jak wrzucam do niej cytrynę. Czasami jak mam wściekły atak głodu to obieram marchewkę i ja chrupię, Kolację zjadam najpóźniej o 18:30

ranny ptaszek z ciebie

:fun: przypomniały mi się czasy ciaży jak też budziłam się w srodku nocy świeża i rześka jak skowronek mogłam góry przenosić :swir:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych