Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odchudzanie po...50-tce -moze byc???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
bernadeta

bernadeta

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Witam serdecznie - juz sie przywitalam /w przywitalni/. a teraz pare slow o sobie . odchudzam sie ....no,no,no juz nie pamietam od kiedy . I tak sobie mysle ,ze do kompletu brakuje tutaj osob po....50-tce . /ale podobno lepiej pozno niz wcale . ////i powiem wiecej jakos mi sie to narazie udaje . Niestey w ostatnim czasie zauwazylam ,ze mam chroniczny pociag do żarła . :sick: :sick: :sick: Staram sie jak moge ,coby nie wrocic do wagi sorzed dwoch lat ,czyli 111 kilosow . :hmmm: :hmmm:
Jaka diete stosuje -poprostu PŻ do tego wyeliminowalam pokarmy tluste , wszelkie slodkosci/zmora mojego zycia / :icecream: i staram sie nie laczyc tluszczy z weglami. Wypijam dziennie okolo 1,5 l plynow . /W lecie staram sie duzo przebywac na swiezym powietrzu -tzn,. duzo jezdze rowerem, uzywam kijki NW,Niestety nie cwicze -jestem okrutnym leniwcem i w tej kwesti jestem niesystematyczna . Czasem tam troche pomacham nogami i rekoma ,ale generalnie jestem w tym przypadku na nie .
Pozdrawiam wszystkie odchudzinki . :-> :-> :->



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
bernadeta, fajnie,że do nas dołączyłaś pisz jak Ci idzie dietkowanie-trzymam :thumbsup: za Ciebie

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
bernadeta, trzymam kciuki :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych