Skocz do zawartości

Zdjęcie

dziewczynki ! chudniemy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Kasieńkka masz 20 lat czy 16 :myśli1:
Wiek nie jest aż tak ważny ale jak Ty na wstępie podajesz już rozbieżne dane to jak się to ma do reszty wymienonych przez Ciebie cyfr :?:
Dołączona grafika



...



...



#22
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Asiula, Ty do komisji jakiej śledczej się wybierasz rozumiem? :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#23
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
:hmmm: :hmmm: :hmmm: non capisco niente :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#24
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
ina44, non capisci? Che cosa? Posso aiutarti in qualche modo? :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#25
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

non capisci? Che cosa? Posso aiutarti in qualche modo?
_________________

mozecie po polskiemu bo tez bym chciala sie posmiac :smiech3:

#26
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Kasieńka ma pod avartarkiem 16 a w poście 20 lat ,tow ńcu ile ma? ze stówki 6 kilosków to też nie za wiele ,Kasieńko witam i pisz prawdę jak to z tobą jest?????
Dołączona grafika Dołączona grafika

#27
kasienka1812

kasienka1812

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
mam 20 lat tylko przy rejestracji zaznaczyłam błedny rok przez pomyłkę ale juz poprawiłam. Te 6-8 kilo to jest taki osiągalny wynik .

Przepraszam za zamieszanie związane z moim wiekiem...

#28
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Przepraszam za zamieszanie związane z moim wiekiem...

Kasieńka nic nie szkodzi,tylko wiesz my musimy być ostrożne bo to jest forum o dietach,wzajemnym wsparciu przy odchudzaniu,każda z nas chętnie pomoże,doradzi ale musimy mieć pewność że ktoś faktycznie tego potrzebuje a nie robi sobie głupie żarty,choć od czasu do czasu lubimy się pośmiać to jednak sprawy diet traktujemy poważnie.
Skoro już wszystko wyjaśnione to zapraszam do odchudzania,myślę że dobrze że postanowiłaś zastosować metodę małych kroków i stopniowo wracać do szczupłej sylwetki,trzymam kciuki za ipowodzenie
Dołączona grafika

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kasienka1812, fajnie,że postanowiłaś się z nami odchudzać :clap2: :clap2: :clap2: Trzymam :thumbsup: za dietkę

#30
ankey

ankey

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
hej, hej...
nie wiem właściwie c tu robie, ale zajrzałam i jestem:)
odkąd pamietam próbuje się odchudza, kiedyś nawet udało mi się schudnąć, ale to jak byłam nastolatką, teraz mam za sobą ciąże i właśnie po niej mam problem ze zrzuceniem kilogramków- nie jestem jakaś otyła, ale źle się czuje we włanej skórze, mam 163cm i 55kg...
nie jem mięsa, ale kocham słodycze, co mi proponujecie??
aha zrezygnowałam już z pieczywa- jak mnie przyciśnie zjadam suche pieczywo typu wasa...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych