Skocz do zawartości

Zdjęcie

moja druga próba


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3112 odpowiedzi w tym temacie

#1
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
[glow=green][/glow]rok temu z pomocą dietetyczki udało mi się schudnąc 12kg wakacje2008 spowodowały że wróciłam do starych nawyków żywieniowych i tym sposobem wróciły 2kg po świętach postanowiłam ze zaczynam od nowa i dlatego zapisałam sie na to forum cos wiecej o sobie mam 29 lat dwójke synków i to po tych porodach zostało mi 20 kg mamdo zżucenia jeszcze 10kg a moze troszke wiecej ale sama nie dam rady potrzebuje wsparcia tak jak kiedys wspierała mnie dietetyczka licze na was .postanowiłam regularnie (na ile mi czas pozwoli)opisywać co jadłam w danym dniu i ile udało mi śię zrzucic bo mam nadzieje ze z waszym wsparciem dopne swego celu a jest nim 64kg :hmmm:



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj syla :wave: będziemy Cie wspierać -a ile masz wzrostu?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
Dorotek0404

Dorotek0404

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 192 postów
witaj :-) forum bardzo pomaga :)
Dołączona grafika

#4
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
witamy i czekamy na codzienne sprawozdania z dietki. Jaką diete chcesz wprowadzić w życie. Ja polecam diete 1000 kcal. Jest świetna, jesz 5 posiłków i jesz najlepiej niskokaloryczne potrawy ze szczególna kontrolą. Nie możesz przekroczyć dziennej dawki 1000 kcal.
polecam
Dołączona grafika

#5
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
syla19799, witaj na forumku-pomożemy jak możemy

#6
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

witaj syla :wave: będziemy Cie wspierać -a ile masz wzrostu?

wzrostu mam niewiele bo zaledwie164cm a waga dosc duza bo73kg jedyne pociesznie jest takie ze przed rokiem wazylam 84kg.co do diety mojej to miesci sie ona miedzy 1000cal a 1200cal DZIEKUJE DZIEWCZYNY ZA ODPOWIEDZI I WSPARCIE Z WAMI NAPEWNO DAM RADE moja dzisiejsza rozpiska to: :arrow: jajecznica na lyzeczce masla z 2 lyzkami przecieru plus grahamka :arrow: banan plus 3 mandarynki :arrow: piers z kurczaka uduszona plus bukiet warzyw :arrow: kolacja jogurt plus jablko miedzy czasie herbatki owocowe bez cukru mam tylko problemy z piciem 2 litrow wody to by bylo na dzien dzisiejszy wszystko chociaz jest dopiero przed 17 moze skusze sie jeszcze na mandarynke lub jablko

#7
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
MOJA DZISIEJSZA ROZPISKA JEST NIE ZACIEKAWA :arrow: SEREK WIEJSKI GRAHAMKA :arrow: ZIEMIAK PLUS GZIKA CZEKOLADA 2KAWALKI :arrow: 3 SKIBKI CHLEBA Z DRZEMEM (MUSZE SIE WYTLUMACZYC TO SLODKIE TO TYLKO DLATEGO ZE OKAZALO SIE ZE MAM W ZOLADKU BAKTERIE HELIKOBAKTERIO-PYLORIS KTORA POWODUJE ZE JEST ZADUZO KASOW W ZOLADKU A CO ZA TYM IDZIE MAM STASZNIE KWASNO W BUZI I TA CZEKOLADA I TEN DRZEM TO DLA ZABICIA TEGO POSMAKU OKROPNEGO NAPRAWDE TO JEST OKROPNE JAK KTOS MIAL TO MNIE ROZUMIE ):slinka: POZDRAWIAM

#8
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

PLUS GZIKA

nie wiem co znaczy ale caps lock wyłącz please :uklony: :uklony: :uklony: to se ne da :smiech3: czytać :roll:

#9
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

PLUS GZIKA

w wielkopolsce to jest danie serek biały plus koperek plus cebula i przyprawy

#10
garsteczka

garsteczka

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 656 postów
syla19799, powodzenia w dietce, a gzik mniam mniam :slinka: :slinka:
Dołączona grafika

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

to se ne da :smiech3: czytać

i można ostrzeżenie zarobić za nieprzestrzeganie netykiety- to poważnie ( Zasada 6)
proponuje zajrzeć i poczytać ,bo to ważne
a o gziku słyszałam coś podobnego chyba do tzatzyków :slinka:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

a o gziku słyszałam coś podobnego chyba do tzatzyków :slinka:

rany to moje tzatzyki to gziki :smiech3: :smiech3: :smiech3: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:

#13
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
garsteczka dzieki za wsparcie.

#14
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
syla19799, witam :wave:

trzymam kciuki i pisz jak ci idzie :thumbsup:

#15
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
becia dziekuje zacieple slowka rozpika niezaciekawa :arrow: parowka pol grahamki :arrow: ziemniak z sorowka :arrow: 2skibki chleba z drzemem i to jest dzisiejsza porazka :arrow: kilka mandarynek bylam z dziecmi na sankach 1,5 godz wiec troche kalorii spalilam mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej musze zaczac pic wode bo z tym mam wielkie problemy :beer:

#16
Dorotek0404

Dorotek0404

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 192 postów
witaj ;-) moim zdaniem rozpiska jest ok...
i jak zabawa na śniegu udała się??
Dołączona grafika

#17
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

ZE OKAZALO SIE ZE MAM W ZOLADKU BAKTERIE HELIKOBAKTERIO-PYLORIS KTORA POWODUJE ZE JEST ZADUZO KASOW W ZOLADKU

ja mam tez te bakterie i biore juz od kilku lat Omeprazol,pomaga.

Witam na forumku!!!!

#18
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
ZE OKAZALO SIE ZE MAM W ZOLADKU BAKTERIE HELIKOBAKTERIO-PYLORIS KTORA POWODUJE ZE JEST ZADUZO KASOW W ZOLADKu

ja mam narazie 3 antybiotyki i czuje sie dobrze

dopisek 18/34
i jak zabawa na śniegu udała się?? dorotek zabawa na sniegu byla super juz dawno sie tak nie bawilam poprostu ekstra :!: :!: :!: jak pogoda pozwoli to napewno to jeszcze powtorzymy

#19
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Antybiotyki dostaje jak ich poziom jest za duzy.co 3 miesiace musze robic test ile ich jest.i wtedy lekarz decyduje co dalej.

#20
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
a jaki ten test robisz ? mi lekarz powiedzial ze na zabicie tej bakteri potrzeba 10 dni brac te 3 antybityki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych