Skocz do zawartości

Zdjęcie

pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
ewikk

ewikk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Witam :)
Choruję na przewlekę zapalenie jelit , więc nie mogę jeść wszystkiego co pomoże mi schudną np. surowych warzyw i owoców . Z powodu choroby jestem wiecznie zmęczona , więc nawet drobny wysiłek fizyczny męczy mnie strasznie , a mimo to mam wielką ochotę schudną gdyż przy wzroście 174 cm ważę 92 kg ;/ . Może nie wyglądam źle bo mam budowę grubokościstą - ale źle czuję się ze swoją wagą . Znalazłam wasze forum i mam do Was pytanie może macie jakiś pomysł na nie bardzo drastyczną dietę - żeby schudnąć max 10 kg nie mieć efektu jo-jo i nie bardzo wycieńczyć organizm.



...



...



#2
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
ewikk napewno w diecie potrzebne jest bialko dlatego przetwory mleczne z niska zawartoscia tluszczu oraz ryby sa jak najbardziej wskazane po za tym trzeba wyzucic z jadlospisu wszelakie sldycze a co do warzyw zawsze mozna je przygotowac na parze i przedewszyskim duzo pic wody mineralnej i herbatek ziolowych np zielona lub czerwona.a co do konkretnej diety to na naszym forum jest kilka diet opisanych dlatego zachecam do poczytania i wybrania najlepszej dla siebie :-> zycze powodzenia i trzymam :thumbsup: :thumbsup:

#3
ewikk

ewikk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów

bialko dlatego przetwory mleczne z niska zawartoscia tluszcz

ale tu rodzi się kolejny problem bo moja chorba eliminuje z diety wszystko co mleczne :-/
Dołączona grafika [/url]

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ewikk, wiesz skoro chorujesz na tak poważną chorobę to chyba powinnaś się skontaktować z jakimś dobrym dietetykiem bo wiesz ja chciałabym bardzo pomóc ale boję się,że Ci zaszkodzę jakimiś radami.
Na wsparcie możesz z mojej strony liczyć natomiast co do rad to na prawdę nie wiem jaka dietka dla Ciebie byłaby dobra :lovers:

#5
ewikk

ewikk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Nie no może nie jest aż tak źle z moją chorobą :) po prostu chce schudnąć :) i liczę na to że mi się uda :)
Dołączona grafika [/url]

#6
Dorotek0404

Dorotek0404

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 192 postów

poważną chorobę to chyba powinnaś się skontaktować z jakimś dobrym dietetykiem

racja tak bedzie najlepiej dla Ciebie i Twojego zdrowia
Dołączona grafika

#7
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
to ja trzymam kciuki za twoje odchudzanie :thumbsup: :thumbsup:

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ewikk, tak ja Cię rozumiem i to odchudzanie to świetny pomysł bo to dobrze dla Twojego zdrówka trochę schudnąć ale lepiej by było gdyby jakaś kompetentna osoba Ci ułożyła plan diety a my Cię będziemy pilnowały,żebyś się niego trzymała :lovers:

#9
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

ale lepiej by było gdyby jakaś kompetentna osoba Ci ułożyła plan diety a my Cię będziemy pilnowały,żebyś się niego trzymała

popieram anje :thumbsup: :thumbsup:

#10
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Eewik ja też zgadzam się z Anją,dobrze że chcesz zrzucić parę kilo ale przy Twojej chorobie to trudno powiedzieć co będzie dobre,sprawdź proszę jeszcze na stronie głównej forum bo tam są przedstawione diety przy różnych chorobach może coś tam znajdziesz jeśli chodzi o jadłospis.Mam nadzieję że ruch nie jest Ci zabroniony więc zachęcam do jakiejkolwiek aktywności fizycznej :strong: trzymam :thumbsup: za powodzenie
Dołączona grafika

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj :wave: Anja ma racje ,barlo łatwo było by nam zaszkodzić Ci radami ,my tu wszystkie amatorki ,a do tak poważnej sprawy trzeba fachowca- życzę powodzenia i sukcesów ,zostań z nami ,postaramy sie wspomagac i dopingować ,jak już będziesz wiedziała ,co jest dla Ciebie dobre :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
ewikk

ewikk

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Kochane jesteście :) ale już sama doszłam drogą dedukcji co mogę jeść a czego nie :) zresztą już od wczoraj walczę ze swoim brzusiem i opisywać to będę u Was na forum bo założyłam sobie bloga i zobaczymy jak mi pójdzie ;)
Dołączona grafika [/url]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych