Skocz do zawartości

Zdjęcie

[odchudzanie] szybko i skutecznie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
:!: :cry: hej, jestem nowa.... dzisiaj rano oglądałam coś na tvn i dowiedziałam się o tej stronie...Nie którzy mówią że waże w sam raz ale ja i tak myśle że jestem zagruba:(:( :cry:
Ważęok 58 kg, mam 155 cm wzrostu i 13 lat :!: po prostu szok :!: chce ważyć tak około 48 :-( więc prosze jakaś dieta.. mam teraz ferie ale odchudzać mam zamia się aż do wakacji ;-)
Jest to dla mnie bardzo ważne:) prosze jeszcze raz pomóżcie :!:



...



...



#2
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Kamilka odnosząc się do Twojego tematu powiem tak:szybko znaczy nieskutecznie,to po pierwsze a po drugie w wieku 13 lat z drastycznym odchudzaniem o bym uważała.Ruszaj się dużo nie jedz słodyczy ani fast foodów i w Twoim przypadku to wystarczy :thumbsup:
Dołączona grafika

#3
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
prosze piszcie ;-) sama nie dam rady:( :-( potrzebuje waszej pomocy!!!:!:
Dołączona grafika

#4
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
kamilka p., Twoja waga jest jak najbardziej odpowiednia do Twojego wzrostu i ja nie widze powodu, żebymś musiała się odchudzać. Jesteś jeszcze bardzo młoda i Twój organizm potrzebuje witamin i innych składników odżywczych. Stosując dietę tylko się ich poozbawisz a to w Twoim przypadku jest bardzo złe.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
ale ja naprawdę zaczęłam się załamywać:-(

dopisek 18/44
Anusiak wszyscy się ze mnie śmieją... nawet moja rodzina zaczeła mówić że za dużo waże:-(

#6
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

ale ja naprawdę zaczęłam się załamywać:-(

nie ma powodu do załamywania ,może wystarczy więcej się ruszać ,potrenować ,potańczyc sobie samej albo potrenowac tte partie ciała ,które Ci przeszkadzają ,przykładów ćwiczeń znajdziesz bez liku
w Twoim przypadku dietę stosować można tylko pod opieką lekarza dietetyka ,za młoda jestes i możesz sobie zrobić więcej szkody jak porzytku ,a jak sama rozregulujesz organizm ,to cale życie będziesz miała kłopoty
nie warto !
warto ograniczyć słodycze ,gazowane , białe pieczywko -jeść więcej warzyw ,owoców ,ruszać sie
choć to brzmi niewiarygodnie-pomaga najlepiej ! :thumbsup: uwierz :-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#7
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

warto ograniczyć słodycze ,gazowane , białe pieczywko -jeść więcej warzyw ,owoców ,ruszać sie
choć to brzmi niewiarygodnie-pomaga najlepiej ! :thumbsup: uwierz :-)

Zastosuj się do tego co piszą dziewczyny,a zobaczysz że schudniesz.

#8
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kamilka p., trzymam za Ciebie kciuki i wiesz w Twoim wieku wystarczy ograniczyć słodycze i fast fudy dołożyć troszkę ruchu i wszystko będzie w porządku-sprubój sama się przekonasz,że to skutkuje :lovers:

#9
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
dziękuje wam :lovers: wiem że jestem za młoda na jakieś głodówki ale może jakaś skuteczna dieta... chce schudnąć i to 10 kg... i to szybko nie mogę podać powodu ale to bardzo ważne... mam około miesiąc... jak zresztą zwykle chodzi o chłopaka... coś żeby pomogło... naprawdę bardzo was proszę :blush: a i mam pytanko jak zrobić sobie tą taką linie(to jakie robię postępy czy coś) :?:
Dołączona grafika

#10
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
kamilka p., 13 lat i o chłopaka chodzi :myśli1: :myśli1: :myśli1:

#11
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
nom, na początku myślałam że będzie tak jak zawsze..-przejdzie po jakimś czasie... ale teraz jest inaczej cały czas myślę o nim i w ogóle...
to wszystko to dla niego, ja naprawdę chce z nim być...
Dołączona grafika

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kamilka p., zwariowałaś żaden facet nie jest wart tego,żeby się odchudzać drastycznie dla niego

chce schudnąć i to 10 kg... i to szybko

jenyyyyyyy co na to Twoi rodzice? :yikes: :yikes: :yikes:

#13
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
kamilka p., waga w życiu najważniejsza :myśli1: :myśli1: :myśli1: Odstaw na bok słodycze ,chipsy,hamburgery w zamian w rączkę książki,nauka itp i zobaczysz jakie życie jest piekne :grin: i w dodatku możesz jeść wszystko poza wyzej wymienionymi produktami :grin:

#14
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
ina44, a da to jakieś efekty jeśli będe jadła wszystko poza słodyczami, fast-foodami, czipsami i napojami gazowanymi :?: 8-)
Dołączona grafika

#15
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
napewno efekty beda bo to co ina wymienila to sa produkty najbardziej tuczace

#16
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

jak zresztą zwykle chodzi o chłopaka

ło matko, 13 lat i taka powazna miłość? Kamilka nie daj sie zwariować.

A swoja drogą ja mam córkę która w maju skonczy 15 lat i ona nawet nie chce mysleć o chłopakach. :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Kamilka, jeżeli to jemu Twoja waga i wygląd za pulchny przeszkadza, to daj sobie dziecko spokój i poszukaj innego.
Dołączona grafika

#17
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
droga iwonka69, myślę że sama wiesz bardzo dobrze o tym że każda dziewczyna jest inna... ja jestem typem dziewczyny zakręconej wszędzie... myślę że twoja córka natomiast na razie woli naukę niż dobrą zabawę. być może pomyślisz sobie o mnie dużo przykrych rzeczy ze względu na to jak podchodzę w tym momencie do życia, ale ja po prostu już tak mam :mrgreen:
A temu chłopakowi nie przeszkadza mój wygląd :-P Ja odchudzam się aby podobać się mu jeszcze bardziej :mrgreen: przede wszystkim odchudzam się dla siebie:!:, bo ja uwielbiam bardzo ładnie wyglądać... :!: moja samoocena ostatnio bardzo spadła ponieważ z 43,5 kg przytyłam na 54kg :-(
Dołączona grafika

#18
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

być może pomyślisz sobie o mnie dużo przykrych rzeczy ze względu na to jak podchodzę w tym momencie do życia, ale ja po prostu już tak mam

nie mnie to oceniać i każdy jest kowalem swojego losu, jednkaże wydaje mi się, że Tobie też teraz bardziej nauka będzie potrzebna, a do tego potrzeba racjonalnych posiłów bogatych w witaminy.Pamiętaj, że rosniesz i Twój organizm potrzebuje budulca, żeby dobrze funkcjonował Twój organizm.
Niewiem co miałaś na mysli "dobrą zabawę" :hmmm:
Dołączona grafika

#19
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a czy w tym samym czasie nie podrosłas troche ? potrafię zrozumieć ,że interesujesz się chłopakami ,bo na to też nie ma określonego wieku ,sęk w tym abyś rozważnie podeszła do odchudzania ,żeby sobie krzywdy nie zrobić ...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#20
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
shashua, na początku szóstej klasy tyle ważyłam... :-/

Dopisek
wiem że nie powinnam pisać posta pod postem ale mam ważną sprawe...
czy w moim wieku mogę zastosować dietę 1000 kalorii?? :hmmm: :myśli1:

Oj oj nie wolno :!: :!: :!: To niezgodne z netykietą forum :!: :!: :!:
Korzystaj z funkcji ''Edytuj'' w prawym górnym rogu ;-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych