Skocz do zawartości

Zdjęcie

Energetyczna Ell czyli jeszcze troszkę...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
914 odpowiedzi w tym temacie

#21
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Asiula, już oberwałam od Anji :sick: :sick: Ale dziękuję baaaaaaaaaaardzo za to, że się przejmujecie :lovers: Abolutnie wybiłyście mi pizzę z głowy - przyrzekam - DLA WAS ZJEM SAŁATKĘ :lovers:

Dopisek
Anja, też świetny pomysł - marchewa z jabłkiem to to, co Ell lubi najbardziej (hmmm...że o tym nie pomyślałam). :uklony: :uklony: dla Was

Ell gorąca prośba jak chcesz coś dopisać w krótkim czasie to nie pisz nowego posta tylko korzystaj z funkcji Edytuj w prawym górnym rogu ;-)
Pisanie posta pod postem jest niezgodne z netykietą forum.



...



...



#22
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No to Cię chyba uratowałyśmy od pizzy :clap: :clap: :clap:

#23
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Tak też myślę, a rozpiskę dokładną wstawię wieczorkiem, choć teraz już wiem, że będzie dobrze (dietkowo i w ogóle) :love: Jak cudnie, że z Wami mogę przeczekać te godziny głodu :lovers: :lovers: :mrgreen: :mrgreen:

#24
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

DLA WAS ZJEM SAŁATKĘ

Kochana z efektem dla siebie samej :thumbsup:
Dołączona grafika

#25
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
...czyli wilk syty i owca cała :tanczy: :tanczy:
(...syty... syty... syty... - jeszcze chwila... :thumbsup: )

#26
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Ell, pomyśl że jeszcze ok. 2.5 miesiąca i... też będziesz ważył 55kg ibądziesz z nami świętować swój cel :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

Dziękuije za wsparcie kochana tym bardziej że wadze nawet na myśl nie przychodzi by pokazać 54kg :crazy: Chyba się na mnie pogniewała... ale ja jej nic nie zrobiłam :aniolek: :aniolek:

A co do tej pizzy do bardzo dobrze że się rozmyśliłaś :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: Jak bedziesz miała ochoptę na te pyszne śnieci :slinka: to pomyśle że to spowoduje oddalenie twojego celu i od razu ochota minie ... przyjanmniej na mnie działa.

To Bedzie nas dwie bo ja na kolacje też mam zamiar zjeść marchewkę :grin:

Więc SMACZNEGO ;-) ;-) ;-)

Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i ze jesteś zdrowa jak rybka :lovers: :lovers: :lovers:

Jak przyjdziesz to napisz co tam mi doktor powiedział ja trzymam kciuki za dobre wiadomości :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#27
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

DLA WAS ZJEM SAŁATKĘ

sama dla siebie ELL zjesz lub zjadłaś tę sałateczkę. Przynajmniej jesteś najedzona a w boczki nie poszło.

Ps. Witam Cię na Twoim blogu bo chyba jeszcze się nie witałam :hmmm: :hmmm:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#28
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Anusiak, witam Cię również :wave: :wave: i Wszystkie pozostałe Forumkowiczki :love: To był trudny dzień :!: Cała głodna od ranka wróciłam z badań o 16:30. Było mi tak źle (jakimś kontrastem dożylnym mnie poczęstowali) a przede wszystkim było mi zimno, zimno... Więc jak przyszłam to musiałam zmodyfikować nieco postanowienia jedzonkowe na II część dnia - ale PIZZY NIE TKNĘŁAM :tanczy: Dzięki!! I dla Was i jednocześnie dla siebie zjadłam dziś:
:arrow: 16:00 - kubek barszczu (na pierwsze rozgrzanie,w wydaniu wege, bez tłuszczu :D), zaraz potem szklankę koktajlu (maślanka, banan, po 2 łyżeczki otrębów, siemienia lnianego oraz orzechów);
:arrow: 19:00 jajecznicę ze szczypiorkiem oraz dwie kromki chleba ryżowego z przeźroczystym plastrem sera żółtego;
:arrow: w planie mam jeszcze o 21:00 warzywko i owoc: koniecznie chcę schrupać marchewkę z jabłuszkiem (muszę siedzieć dziś do godz. 24, więc coby nie być głodną schrupię ten zestawik) a dodatkowo 1,5 litra zielonej herbatki - już zaparzona :mrgreen: :mrgreen:
Nie zjadłam - jak obiecałam wyżej - sałatki, bo nie chciałam jeść niczego zimnego: miałam wyziębiony i bardzo zmęczony organizm. Ale chyba...dałam radę. Z pewnością nie przekroczyłam dziś 1.000 kalorii a to cieszy :whistle: A wyniki dzisiejszych badań w piątek :cry:

#29
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
ell super ze nie jadla tej pizzzy pokonalas pokuse wielkie :clap2: :clap2:

#30
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ell, super, że nie dałaś się pizzy.

Mam nadzieję, że wyniki okażą się dobre za co oczywiście :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#31
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Ell, fajniutko że nie zjadłaś tej pizzy :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: no to do piątku będę trzymała te kciukasy :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#32
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
syla19799, Anusiak i mila92, ja bez Was Wszystkich pożarłabym tę pizzę razem z kawałkiem stolika na której by stała :yikes: :yikes: Jednak w południe, już na zapas dostałam pranie po pupie - i to POMOGŁO :thumbsup: :thumbsup: Naprawdę :clap2: :clap2: Także brawa dla Was za działanie - wtedy naprawdę jest prościej :tanczy: :tanczy: I lżej. Marchewa z jabłkami dwoma schrupana (mój mężczyzna osobiście tarł na tarce), zaś teraz popijam zieloną herbatkę Zen :fun: :fun: Wiecie, ja się miej boję tych wyników w piątek (z badań, bo dziś tomografia a jutro badam tarczycę) a bardziej tej wagi w sobotę :cry:

#33
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Ell, eeetam z waga będzie dobrze a wyniki miejmy nadzieje ze tez :grin:

#34
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Oh ina44, obyś miała rację na całego :lovers: :lovers:
Dziś sobie czytam Wasze pościki od rana (wczoraj czytałam do 1 w nocy:)) i popijam jak zwykle moją zieloną herbatkę Zen :whistle: Czas się zebrać i jakiś śniadanko zrobić; prognozowana rozpiska na dziś to:
:arrow: do 10:45 - szklanica wody min. z połówką grejpfruta (już jestem po), 1,5 litra zielonej Zen, dwie deski z serkiem żółtym (jestem maniaczką sera żółtego :whistle: ) oraz morze sałaty, ogórek i pomidorek, doprawione ziołami (rozmaryn) oraz szczypiorkiem;
:arrow: 12:00 - 1 pomidor i trzy plastry twarogu chudego z sosem włoskim; jakaś kaffka może (SlimCoffee) :myśli1: ;
:arrow: 13:30 - kolejne badanie (tarczyca) ale potem to ja może sobie warzywka z patelni zrobię :clap: i duuuuuuuuużo czerwonej herbatki wcześniej;
:arrow: 17:00 - jakaś kroma z ryżowego z... jeszcze nie wiem z czym, ale na pewno jabłko z marchewą utarte (caaaaaaaała micha) :thumbsup:
I kolejny dzionek a5w. Od jutra nie będzie już tak fajnie - jutro wracam do pracy; koniec tego chorowania (co miało też dobre stronki) :myśli1: Idę jeszcze pobiegać po forumku :mrgreen:

#35
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ale mi sie pokićkało ja myslałam ze ty mas z 16 lat i czytam ze do pracy idziesz i coś mi tu nei pasuje :mrgreen:

a5w


a co to za ćwiczenia , nie wiedziałam ze takie są :hmmm:

#36
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
O matko, Sabina, jak ja bym chciała mieć 16 lat :wavecry: Niestety mam 2 x 17 czyli wiadomo :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Sabinko a5w to nic innego a6w czyli Weider :whistle: - zaś mi sie pokićkało, za szybko klikam i nieuważnie, sorki :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

#37
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

jakaś kaffka może

a smakuje ci ona i daje jakies efekty bo ja tez ja mam ale w smaku 100 razy gorsza niz zwykla rozpuszczala dlatego pije ja bardzo zadko :fun:

#38
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
syla19799 kochana, smakuje mi baaardzo a czy pomaga - to szczerze - nie wiem :fun: :fun: Ja nie jestem kawoszem, ja wiekowa dama a kawunię piję od roku dopiero; dopiero jak sie zaczęłam odchudzać rok temu, to jakoś mnie na kafffkę wzięło więc piję i rozpuszczalną (uwielbiam też nie jej smak a zapach) i Slim :grin: A Slim ma ciekawy smak - nie do końca kawowy i dlatego ciekawy więc piję :smiech3:

#39
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

A Slim ma ciekawy smak - nie do końca kawowy i dlatego ciekawy
_________________

a mnie wlasnie ta innosc nie smakuje ale kazdy lubi co innego

#40
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

a mnie wlasnie ta innosc nie smakuje ale kazdy lubi co innego

- no dokładnie :thumbsup: Jak ktoś chce prawdziwej kawy - to Slim jest do kitu :grin: A jak chce po prostu jakiegoś innego napoju (kawo-podobnego) to Slim może mu przypaść do gustu - jak mi :whistle: :whistle: Albo nie - jak Tobie :mrgreen: syla19799 -dopytam: masz jakieś sprawdzone odchudzające napoje?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych