Skocz do zawartości

Zdjęcie

Energetyczna Ell czyli jeszcze troszkę...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
914 odpowiedzi w tym temacie

#41
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ell, czytałam o Twoich badaniach-mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:



...



...



#42
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
nie próbowałam tego slimkaffe :hmmm:

#43
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Anja :lovers: :lovers: również mam nadzieję, że będzie dobrze, szczególnie w przypadku badania tarczycy - ona jest także odpowiedzialna, jak wiecie, za przemianę materii, więc może coś sie wyjaśni i w kwestii odchudzania :blink: A druga sprawa to kręgosłup (mam tzw. "postrzały" czy inaczej "lumbago" już średnio raz na miesiąc :myśli1: :myśli1: Ha, nawala też serducho... Bosz, ja się czuję, jakbym miała 90 latek...Ale damy radę - jestem naprawdę dobrej myśli pomimo wszystko :tanczy:
sabina, jakbym miała trochę przybliżyć Ci smak Slim to jest... chyba nieco zbliżona do kawy zbożowej, ale z orientalną nutą... Naprawdę - jak ktoś jest smakoszem kawy prawdziwej, to wątpię żeby ją polubił. Sabinka, zawsze możesz sama się przekonać, czy... ten smak Ciebie przekona :mrgreen:

#44
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Ell, trzymam kciuki za wyniki piątkowe :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :lovers: :lovers: :lovers:

A i za wagę sobotnią też :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

A jak tam rozpiska ....taka jak planowałaś?????
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#45
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
mila92, dziękuję, że jesteście :lovers: :lovers:
A rozpiska... miałam nadzieję, że nikt nie zapyta... No dobra, kłamać nie będę... do 13:00 było jak napisałam wyżej. :strong: O 13:30 miałam wstępne badanie tarczycy i... tu Dziewczyny zaliczyłam tzw. PEŁEN SUKCES który stał się moją zgubą w wieczornej porze. Pani doktor, która mnie badała (byłam prawie na golasa od pasa w górę) zapytała mnie, czy...uwaga... zawsze byłam tak ładnie szczupła :zdziwiony: :zdziwiony: :zdziwiony: :zdziwiony: :zdziwiony: :zdziwiony: :zdziwiony: Moje serducho wypełniło się po brzegi absolutnie niebiańskim szczęściem :tanczy2: Jak dowiedziała się, że schudłam tyle ile schudłam (suwaczek :D) to długo, bardzo długo i szczerze mi gratulowała a ja napawałam się tymi cudnymi słowami i podziwem i napawałam :blush: Aż z tego napawania i by uczcić sukces - spałaszowałam wieczorem gałkę lodów z likierem kawowym Sheridan’s :whistle: Ale mogłam, prawda, powiedzcie, że mogłam :zdenerwowany:
I - jeszcze jedno, co muszę to POWAŻNIE przemyśleć: p. doktor powiedziała, że nie powinnam chudnąć więcej, jak jakieś 2 kilo :yikes: Wprawdzie pokazałam jej moje boczki ale ona się tylko uśmiechnęła znacząco - więc dało mi to do myślenia :blink: Zatem cały wieczór myślę, co z tym fantem... Ja się nie czuję jeszcze ok - ale może faktycznie wystarczą ćwiczenia zamieniające ten tłuszczyk w mięśnie... :cry:

#46
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Jak dowiedziała się, że schudłam tyle ile schudłam (suwaczek :D) to długo, bardzo długo i szczerze mi gratulowała

Bo jest czego, ja też Cię podziwiam :uklony: :uklony: :uklony: :grin:

p. doktor powiedziała, że nie powinnam chudnąć więcej, jak jakieś 2 kilo :yikes:

może faktycznie wystarczą ćwiczenia zamieniające ten tłuszczyk w mięśnie... :cry:

Wydaje mi się ,że to dobry pomysł. Chyba p.doktor wie co mówi.

#47
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Ell, musiało to byc dla ciebie bardzo miłe co usłyszałaś od lekarki ;-) :clap2: :clap2: no i faktycznie,może wystarcza tylko ćwiczenia i jakies delikatne ograniczanie się, a najlepeij po prostu wprowadzić juz na stałe zdrowe nawyki żywieniowe i juz tak sie odżywiać a w tedy efekt jojo nie będzie ci groźny, życzę powodzenia i spełnienia marzeń :lovers:

#48
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Ell strasznie się cieszę że spotakło cię dziś tyle radości :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

Dużo udało ci się zrzucić więc może p. doktor ma racje i lepiej już pozostać przy tej wadze... Oczywiście ćwiczonka to dobra sprawa bo przynajmnie bedzie bardzo sprawna i wycieczki np. w góry nie bedą dla ciebie mordengą :->

Ale oczywiście to jest twoja decyzja i ty wiesz sama najlepiej czy przejść do stabilizacji teraz :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#49
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ell a gdzie zwiałaś :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#50
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Ell o której będziesz miała wyniki :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Oczywiście zaraz po wizycie siadaj i pisz czego się dowiedziałaś...

Trzymam kciuki za same dobre wiedomości :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#51
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ell przybywaj szybko na forumek bo my wszystkie ciekawe co i jak dzisiaj ????????????
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#52
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
no wlasnie ell tesknimy :placz: :placz:

#53
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Anja, mila92, Anusiak, syla19799, jestem już jestem i ... to bardzo wzruszona :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Bo syla19799 napisała, że tęsknicie i mi tak łezki się zawieruszyły w oku... i jesteście takie kochane, że pamiętacie i w ogóle klasycznie i po babsku się rozklejam :blush: :blush: :lovers: :lovers: Dziękuję :wave: I ja również za Wami tęskniłam, tym bardziej, że zaczął się rytm pracy codzienny, nie mogę już sobie siedzieć do 1 w nocy tudzież od 5 nad rankiem i czytać Waszych pościków. Dziś też w pracy nie miałam neta, gg i w ogóle nie byłam w stanie sprawdzić co/u kogo/dlaczego :fun: Ale już jestem :mrgreen:
Już mówię co z wynikami - otóż jest świetnie! Na pierwsze rozpoznanie po choróbsku ani śladu i tak sobie dziś szłam z tymi wynikami ze szpitala, słoneczko już prawie, prawie wiosenne było i było mi tak cudnie :clap: :clap: Więc co do dalszych efektów bywania u lekarzy też jestem spokojna :tanczy: :tanczy: Po prostu musi być dobrze!! Dziękuję Wam za trzymanie kciuków, dobre myśli, ba nawet znakomite fluidy, wysyłane w moją stronę i w ogóle za to, że jesteście :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Rozpiskę wstawię może jutro rano (i coś wymyślę na sobotę); za chwilkę jeszcze spałaszuję jakiś owocek i herbatka Zen się trafi a do tego czasu to pobiegam po Waszych przestrzeniach :lovers: :lovers: :lovers:

#54
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
witaj ell nierozklejaj sie bo ja tez zaczne :placz: a przeciez to chypa trzeba sie cieszyc jak ktos za kim,s teskni

#55
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Ell, Kurcze tak się cieszę że wszystko jest juz dobrze :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

Anja, mila92, Anusiak, syla19799, jestem już jestem i ... to bardzo wzruszona :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Bo syla19799 napisała, że tęsknicie i mi tak łezki się zawieruszyły w oku... i jesteście takie kochane, że pamiętacie i w ogóle klasycznie i po babsku się rozklejam :blush: :blush: :lovers: :lovers: Dziękuję :wave:



Nom widzisz jaka tu fajniutka atmosfera panuje jak trzeba to i po tyłku człowiek dostanie... a jak trzeba to wszystkie od razu pocieszaja i wspieraja się nawzajem... takie urok ma to forum :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#56
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ell, to same dobre wiadomości bo i wyniki dobre i pogoda niedepresyjna była. Tylko się cieszyć.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#57
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

otóż jest świetnie!

To bardzo dobrze :clap2: :clap2: :clap2:
Fajnie ,że Ci się podoba u nas na forum :grin:

#58
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
syla19799, jasne, że tak, kochana, trzeba się cieszyć, ale to też wzrusza a jak wzrusza to czasem też pochlipać można - ale przez chwilkę :lovers: :lovers: :lovers: No to chlip, chlip i już :mrgreen:
mila92, masz rację - na forum owo naprawdę chce się wracać, myślę, że to wielki sukces tego forum :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: poza tym na ucho Ci mówię, że cały czas trzymam kciuki za Twój kilogramek :wave: :wave:
Anusiak, ach, jak dziś było pięknie - naprawdę w słoneczku wszystko, ale to absolutnie wszystko wygląda inaczej - przesyłam Wam Wszystkim więc duuuuuuuuużo ciepłych promyków energii :grin: :grin: Uwaga, przekaz włączony :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
anetaz3, dziękuję za dobre słowa jeszcze ze środy :lovers: :lovers: (naprawdę był to taki mały/wielki sukcesik). Nad tymi kilogramami moimi to dumałam długo i oto co wymyśliłam: osobiście wydaje mi się, że dwa kilo do schudnięcia to za mało :fun: ale może 11 to za dużo i może uda się tą sylwetkę naprawić nie chudnięciem a ćwiczeniami :whistle: No więc...żeby wilk był syty no i wiadomo z tą owieczką wszystko ok, to zrobię tak, że... będę dążyć do 59 kilo i zaaplikuję mnóstwo wyszczuplająco-modelujących ćwiczeń :strong: A jak 59 to będzie za mało, to wyznaczę kolejny etapik :whistle: Coś mi się wydaje, że to ma sens :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1:
Co myślicie :zdenerwowany:

#59
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

to zrobię tak, że... będę dążyć do 59 kilo i zaaplikuję mnóstwo wyszczuplająco-modelujących ćwiczeń A jak 59 to będzie za mało, to wyznaczę kolejny etapik Coś mi się wydaje, że to ma sens
Co myślicie

metoda małych kroczków ma jak najbardziej sens :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#60
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Asiula, to świetnie, że tak myślisz, zatem do dzieła :thumbsup: :thumbsup:

Wczorajsza rozpiska:
:arrow: 9:00 - serek homogenizowany waniliowy z Mlekovity;
:arrow: 12:00 - jogurt z 1 kromką ryżowego chlebka;
:arrow: 15:00 - miseczka makaronu razowego z brokułem i sosem pieczarkowym a to wszystko posypane serkiem żółtym i zapieczone :whistle:
:arrow: 17:00 - 1 sandwich z serkiem, rozmarynem i papryką oraz ogórkiem :wavecry:
:arrow: 20:30 - pół małej marchewki ;D
Cały dzień morze herbaty i wody :wave:

A dziś:
:arrow: 8:00 - litr wody mineralnej z wyciśniętym soczkiem z połowy grejpfruta;
:arrow: do 10:30 - 2 kromeczki ryżowego z twarogiem (do tego szczypiorek, zielona cebulka i trzy paski papryki); 1,5 litra zielonej herbatki Zen;
W planie:
:arrow: około 13:00 - kasza gryczana z cebulką, papryką i ... serkiem żółtym (czy już mówiłam, że jestem maniaczką sera żółtego :oops: :oops: );
A potem to się zobaczy :thumbsup: Biegnę teraz do zielarskiego oraz kupić książkę "Nie bądź skwaszony" Mai Błaszczyszyn (o odkwaszaniu organizmu). BUZIAKI DLA WAS i do wieczorka :love: :love: :love: Ważę się jutro - dziś mam stracha, hahaha :cry:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych