Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muszę się pochwalic :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Długo mnie tu nie było z powodu paru problemów co nie oznaczało, że dietka poszła sobie w las. Owszem nie przestrzegałam jej rygorystycznie jednak trzymałam sie ogólnie przyjętych norm i efekt jest moje Panie.
Waga powoluśku spadała. Obecnie od 2-och miesięcy stoi i nie chce ruszyć dalej, może przez zimę, bo jem trochę więcej ;/

Byłam zszokowana gdy kazdy znajomy robił na mnie oczy mówiąc, że połowa mnie została, oczywiście było to przesadzone, faktem jednakże jest, że spodnie które jeszcze w czerwcu były przyciasne teraz są jak wory, tak że by ktoś jeszcze tam się zmiescił ^^. Obecnie ubranka sprzed 7 lat które gdzieś mi się zachowały i nie było mowy aby w nie ani trochę wejść teraz są za dobre albo wręcz za luźne.


Oczywiście dalej do chudych nie należę, tłuszczyk zawsze spada tam gdzie najmniej chcemy ( w moim wypadku z klatki piersiowej) , więc uda i pupe mam dalej masywne ale bynajmniej trzymam kształt klepsydry ze względu na kręcenie hula-hop.

Jakiś rok albo 1,5 roku temu, miałam ogromnego doła po wejściu na wagę babci która wykazała około 76 kilo, wtedy tłumaczyłam sobie ze była po prostu zepsuta. Jednakże w te święta miałam okazje stanąć na tej samej wadze jeszcze raz i niestety pokazywała idealnie z moją wagą domową. Z jednej storny załamałam ręce, że mogłam się doprowadzić do takiego stanu z drugiej cieszyłam, że spadło mi tak wiele.

Cóż, aby nie leniuchować, zmieniam cel. Jest nim ślub szwagra który odbędzie się w czerwcu więc czasu jest sporo. Mam zamiar dociągnąć sobie powoli do 50-52 kilo.

Pozdrawiam was i dziękuję, że tu kiedyś wpadłam i podjełam taką decyzję, czuję się zdecydowanie lepiej. Życzę wszystkim wytrwałości :lovers:
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu



...



...



#2
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
WOW Myrthi GRATULUJE! :thumbsup: :thumbsup: :clap: :clap: :thumbsup: :thumbsup: :clap: :clap: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: I trzymam kciuki żeby Ci się udało do czerwca dojść do wymarzonej wagi :mrgreen:
Zazdroszczę silnej woli. Pozdrawiam :wave:

#3
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Myrthi wielkie brawa :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap: :clap: :clap: :clap: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :win: :win: :win: :win:
Dołączona grafika

#4
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Gratuluje :win: :win: :win:
I tzrymam kciuki za osiagniecie wymarzonego celu :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#5
Neka

Neka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Witajcie dziewczyny!!!
Jestem tu nowa, i potrzebuje dodatkowego wsprcia bo zaczełam działać i schudłam już z moim opiekunem (stosuje kontrole wagi firmy Herbalife z darmowym opiekunem na czas trwania kuracji) 2 kg w tydzień ale czasem barkuje mi motywacji mimo, że jesy to świetny i smaczny program, jednak chęć zjedzenia czegoś typu kebab czy czegoś słodkiego jest bardzo silna i musze przyznaćże już zgrzeszylam pare razy jednak waga spada ciągle. Jak chcecie moge wam polecić jeśli jeszcze tak bardzo sie nie zrazilyście do reklamowanych środków, ja jestem zadowolona bardzo!

#6
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
To napisz temat w dziale blogów, na pewno Ci pomożemy :tongue:
Trzymaj się :love:

#7
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Neka, witam :wave: :wave: :wave:

#8
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Powodzenia - tutaj łatwiej - mnie już się udało 1,5 :-)

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Witaj neka :witam: na forum i zapraszamy do pisania ,postaramy sie wspierać i pomagać jak umiemy

Jak chcecie moge wam polecić

niestety nie możesz ,ponieważ wszelka reklama (po za tą zatwierdzoną przez admin) jest zabroniona na forum
ale pisz o tym ,jak Ci idzie i jak sobie radzisz -witamy :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
Neka

Neka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Dzieki dziewczyny za takie mile powitanie :)
Musze sie przyznać że znowu zgrzeszyłam(zjadłam troszke słodyczy) i sie nie trzymam ściśle programu, porażka :/ jestem troszke za bardzo pobłażliwa dla siebie!
Ale i tak dobrze że mi jak na razie nie wraca waga tylko sie trzyma po tych utracnych dwuch kg. Życze wam lepszych winików odemnie! :*

#11
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

Musze sie przyznać że znowu zgrzeszyłam(zjadłam troszke słodyczy) i sie nie trzymam ściśle programu, porażka

załóż temat :tongue: będziemy mogły Cię chwalić za sukcesy i pocieszać w dołku :thumbsup:

Życze wam lepszych winików odemnie! :*

Dzięki :love: :tongue: a ja Tobie życzę lepszych wyników od moich :tongue:

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Neka, witaj :wave:

#13
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Neka :witam:
Dołączona grafika

#14
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Neka, witaj na forum
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#15
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Myrthi, witaj na forum :wave:

#16
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Myrthi, no to jeszcze ja powitam na forumku :mrgreen: :witam:

#17
Bonny_M

Bonny_M

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
I'm back!
Witam wszystkich odchudzaczy. Nie było mnie tu chyba z pół roku. I mam sukcesik:) Do zrzucenia zostało mi juz tylko 7 kg:) a było 19!!!!!!!!!
Wiele czynników się złożyło na moją stratę wagi. Stres przede wszystkim, ale i dieta i troszkę ruchu:) Naprawdę tylko troszkę, na basenie:) Jeszcze tylko 7kg i trzymanie wagi do końca życia:)
Pozdrówka!
Dołączona grafika

#18
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Bonny_M, witam i gratuluje zrzuconych kg :clap2: :clap2: :thumbsup:

#19
moniaa998

moniaa998

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
Gratuluję zrzuconych kilogramów, u mnie jeszcze waga stoi ale to dopiero 3 dzień. :strong: :-)
moniaa998
Dołączona grafika

#20
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Neki, Myrthi witajcie na forum :wave:
Bonny_M Gratuluje i powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych