Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam(;


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam (; mam na imie Kasia, mam 21 lat ;] jestem tu nowa, więc mam nad_ieje, _e uda mi się osiągnąć _amier_ony cel... pr_erpas_am _a te " _ _ _ _ " ale _alałam klawiature mi ta literka nie d_iala jedna ):
Na diecie ścisłej jestem od 4go lutego. w sumie nie _ale_y mi tak bard_o na kilogramach,ale bard_iej na br_uchu. mus_e w ciągu 91 dni _gubić 14 cm (; myśle,_e jakoś dam rade (;
po_drawiam serdec_nie (;



...



...



#2
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Witaj Kasia,na początek proponuję abyś w komputerze weszła do panelu dostępu i tam masz klawiaturę programową jak ją uruchomisz to Ci się pojawi na ekranie wtedy możesz pisać dalej na swojej klawiaturze a brakującą literkę wstawiasz najeżdżając na nią kursorem i klikając w ną ja tak robię bo też mam problem z klawiaturą.
Zapraszam do pozostania z nami i zdawania relacji z przebiegu diety :wave:
Dołączona grafika

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kkasiaa123, witaj na forumku i fajnie że do nas dołączyłaś
Co do klawiatury no to cóż :-> :-> :-> :-> u nas dziewczyny''niektóre'' też piszą szyframi :-> :-> :->

#4
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
kkasiaa123, witaj :wave:
jak zgubic 14cm w pasie :hmmm: :hmmm: :hmmm: Ja tez tak chce sam pas :grin:

#5
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
dziekuje za pomoc ;] juz działa mi klawiatura;] wczoraj zjadłam kiwi, marchewke.. troche sałatki i 1/4 bułki.. do tego pieroga jednego ;] a dzisiaj jeszcze nie wiem.. wieczorkiem napisze ;]

#6
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

juz działa mi klawiatura

jak to zrobiłaś :proszę:
Dołączona grafika

#7
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
bo ona byla zalana wodą.. ale chłopak mi naprawił i działa ;] nie wiem jak, ale działa ;] ajj dzisiaj zjadłam 2xkiwi jedna marchewke.. 3 suchary takie wojskowe z kminkiem :D i sałatke.. taka okropną z majonezem i do tego bułeczke malutka.. wykonałam 50 masakrycznych brzuszków i 13 minut chodzenia na stoperze ;] to na dzisiaj .. bo raczej nie mam w planach juz jedzenia dzisiaj;] było ciezko bo to drugi dzien takiej ostrej diety.. z lekkimi wahaniami ;]
pozdrawiam;]

#8
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wydaje mi sie ze malutko tego jedzonka

#9
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kkasiaa123, mnie też się wydaje,że jedzonka troszkę za mało :hmmm: :hmmm: :hmmm: no ale ćwiczonka były więc wielkie :clap2: :clap2: :clap2:

#10
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
No więc tak jak wczoraj pisałam.. udało mi sie juz nie zjeść niczego.. piłam tylko wode.. moj chłopak mi tego nie ułatwia..bo on po pracy lubi zjeść.. no a przy mnie to mu ciezko.. ale powiedział, że bedzie mnie wspierał.. wiem, wiem, że za mało jedzonka.. ale to tylko tak chce przez kilka dni... same owoce i warzywa jeść zeby oczyścić organizm.. a pozniej juz zaczne wiecej jeść.. tak więc dzisiaj zaczełam dzień około 9.. troche odczekałam i o 10 zjadłam na śniadanie jabłko.. a przed wypiłam szklanke wody.. zrobiłam 60 brzuszków.. bede sobie codziennie zwiekszała ich ilość o 5.. i wykonałam 11 minut na stoperze przed chwilka.. o 13:30 zjem 2 ogorki kiszone i do tego tez sporo wody.. moze jakieś jabłko jeszcze.. dalej nie wiem jeszcze .. ale to przede mna. oczywiscie jeszcze kolejne 10 minut na stoperze bedzie ;] dieta to moj pomysł.. ale dla motywacji załozyłam sie z chłopakiem.. ze do urodzin czyli do 6 maja osiagne wymiary takie jak sobie założyłam. tak wiec przede mna jeszcze 89 dni ;]
Pozdrawiam (;

#11
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
powodzenia :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#12
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
dziekuje :)

#13
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
dzien dobry (;
tak wiec wczoraj bylam prawie z sobie dumna.. zjadłam na śniadanie jablko.. pozniej po 3 godzinach 2 ogorki kiszone.. po godzinie.. paczke sucharków.. o 19 znowu jabłko.. jak moj chłopak wrocił z pracy to zmusił mnie jeszcze do połowy kiwi.... mało tego jak on pojechał do domu to zjadłam pół białej bułki z twarożkiem :| jeszcze tylko dzisiaj i jutro postaram sie taka bardziej ścisła tą diete utrzymywać.. a od poniedziałku zastosuje diete 1000 kalorii ;] no i w dalszym ciagu ćwicze ;]

#14
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Gratuluję - Twój suwaczek szybko się przesuwa - ja też tak chcę!

Brak mi jednak tyle silnej woli....

#15
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam.. nie było mnie kilka dni na forum, ponieważ musiałam wyjechać do taty.. ale juz wrociłam i zaczynam nadrabiać zaległości ;]
Tak więc opisze moje racje żywieniowe ostatnich kilku dni..

tak wiec:'
sobota.. czyli 4 dzien diety...
śniadanie sobie odpusciłam.. na obiad zjadłam kiwi i herbatke bez cukru.. a na kolacje 2 naleśniki z serem ;] smażone.. ale co tam.. tylko 2 ;] musiałam.. ;p
dzień 5 - czyli dzien wyjazdu i tu na śniadanie zjadłam 1/2 bulki z serkiem zółtym i majonezem... i poźniej w drodze zjadłam 2 duze bułki z serem.. jechałam 8 godzin wiec musiałam jesc ;]
dzien 6 na śniadanie czerwona herbata (polecam BIO-Active Zioła Mnicha polecane na odchudzania ) bardzo dobra ;] na obiad zjadłam kiwi i mała zupkę cebulową w kubku ;]
na kolacje to juz przesadziłam;/ - marcepan,6 kostek czekolady i kikla chipsów :|
dzien 7 = śniedanie - herbata czerwona + jogurt naturalny..
obiad.. makaron z jajkiem i serem ;] a kolacja actimel i czerwona herbata ;]
dzien 8 - śniadanie - czerwona herbata, obiad -makaron z szynką i serem, kolacja - kiwi.
dzien 9 wiec wczoraj.. zjadłam troche sałatki z zupki chinskiej i kromke chleba.. do tego mandarynke i czerwoną herbate ;]

pozdrawiam ;]

#16
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

śniadanie sobie odpusciłam..


no i bardzo nieładnie :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku:
śniadanie trzeba jeść :bicz:


:grin:

#17
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Muszę sie pochwalić :D
Straciłam 16 centymetrów ciałka w tydzień :D napisze wam z czego ile ..
z piersi 3 cm :( ehh to jedyne miejsce gdzie mi nie przeszkadzają wymiary moje :(
pod biustem 5 cm..
w pasie 3 cm
w biodrach 1,5 cm
w udzie 2 cm...
w łydce1,5 cm ;]
ramie tylko tak sie nie rusza nic;]
aaa mało teego zauwazyłam ze os początku mojej diety schudłam juz 6 kilo :)
Zaraz wypije sobie herbatke odchudzającą (czerwoną)

Pozdrawiam serdecznie ;]

#18
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

Straciłam 16 centymetrów ciałka w tydzień

no to gratulacje :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#19
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Wow, jak Ty to zrobiłaś :yikes: :thumbsup: :thumbsup:
Oby tylko nie było efektu jojo... Musisz jeść śniadania... a kolacje lżejsze :tongue: (ja też robię na odwrót...)
Powodzenia, trzymam kciuki :thumbsup: :love:

#20
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Jak patrze na to wszystko wstecz to wiem, że nie było cieżko..
fakt faktem bardzo mało jem.. ale juz tego nie odczuwam.. kwestia przyzwyczajenia..
mój chłopak podpowiedział mi świetne sposoby na robienie brzuszków.. i robie je 3 razy dziennie po 50 szt.. wcześniej mogłam robić po 400 dziennie i nic to nie dawało.. a teraz juz jest ładnie ;] i naprawde wideć efekty na brzuszku ;]
wytłumacze Wam jak..
Kładziemy sie płasko na podłodze... położcie pod siebie jakiś kocyk, bo bedą plecki bolały..
ręce złożone na klatce piersiowej ( NIE ZA SZYJĄ, BO ROZWALICIE SOBIE KRĘGOSŁUP!! )
i bez przytrzymywania niczym nóg robimy brzuszki.. i robimy też brzuszki na skos..
a jak juz sie wprawicie.. to podnoście plecy i nogi jednocześnie.. i żeby w połowie drogi sie złoczyły obydwie części ciała.. zaczynałam od 50 dziennie.. pozniej 3 razy dziennie po 50... musze tylko jeszcze spowrotem dodać stoper do moich ćwiczeń, bo jak byłam u taty to nie miałam możliwości ćwiczenia na nim...
mam nadzieje, że skorzystacie z tych brzuszków, bo naprawde są fajne;]

ps jak bedzie bolało po 30 brzuszkach.. to nie przejmujcie sie..bo to oznaka, że jest dobrze ;]

pozdrawiam (;




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych