Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łóżkowe wygibasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#1
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
No witam moje drogie koleżanki podejmiecie temat wygibasowy?



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
jasne chętnie i co proponujesz? :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
No więc tak już na serio. Jak zmienia się nasze życie erotyczne wraz z upływem lat. Mówiąc krótko ,jak często "to" robimy?

#4
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
anetaz3, :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: kurde belans jak nic zamkną Nam forum :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech4: :smiech4: :smiech4: :smiech4: Milus Ruby itp zapomnijcie o tych wygibasach :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#5
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
no wiec ja nigdy nie bylam bardzo aktywna ale teraz to juz jaja sobie ostatnio robie maz prosi stara sie a ja najzwyczajniej nie mam ochoty ale to chyba wina tabletek anty bo odkad zaczelam je brac to zerowe :myśli1: libido

#6
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Problem w tym, że u mnie to samo :cry: I ja nie biorę tabletek. Czasem jest tak,że kilka dni pod rząd a czasem to przez tydzień może nic nie być.

#7
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

Mówiąc krótko ,jak często "to" robimy?

jak na nasze potrzeby -zdecydowanie za rzadko-nasza prawie że dorosła córa nocki przesypia pól ,zanim zaśnie ,a sen ma lekki ,to popadamy przeważnie ,niby są drzwi jedne drugie ,jest sypialnia itp ,ale to już nie to-całkowita wolność jest wteduy ,gdy gdzieś ją poniesie ,co zdarza się bardzo rzadko i każda taka okazja przez nas wykorzystana maksymalnie-jak teraz
oboje lubimy ,oboje się znamy i pragniemy ,a tablet nie biorę ,i jak w naszym przypadku-apetyt dopisuje a możliwości ... nie zawsze-latem się ratujemy ,jedziemy sobie do lasu np :smiech3: :smiech3: to też smaczek i przygoda...dla mnie seks jest bardzo ważny i potrzebny ,zawsze był a mój osobisty jest tym kimś ,kto został kiedyś tam ode mnie odcięty jako połówka jabłuszka że tak powiem-pod tym względem :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#8
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

tabletek anty bo odkad zaczelam je brac to zerowe :myśli1: libido

u mnie bylo to samo,tabletki mnie bardzo oziebily,
Wczesniej bylam baaaaaaaaaaaardzo aktywna,mozna powiedziec ze codziennie sie seksilam,nawet kilka razy w ciagu dnia.
teraz jakos tak rzadziej.moze zmeczenie ,stres dzialaja ........... :blush:

#9
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

jedziemy sobie do lasu np :smiech3: :smiech3:

Nie ma z czego się śmiać. Ja też lubię eksperymentować.
Masz rację,że dzieci nas trochę ograniczają. My bardzo lubimy spać na nago, i to jest możliwe tylko wtedy gdy Jula śpi u babci. Nie lubię kochać się wieczorem .Uwielbiam w ciągu dnia,tak spontanicznie.

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ale ...mogę sobie pomarzyć,a kto by nie uwielbiał.... zwłaszcza po prysznicu ,mokra...
czasem zamykamy się w mojej pracy ale tam są pewne niedoskonałości , i to nie to...nigdy nie myślałam że córka tak nam się da we znaki w tym temacie-jest zatwardziałą domatorką i czasem jak wylezie to nam ske puści-"wracam " ;-) ( skubana :crazy: )i po minucie drzwi kluczem otwiera... :myśli1: :crazy: pilnujemy się jak szatani-wszystko wszystkim mogę być nie wiem jak nowoczesna ale bez przesady-nie będzie mnie słyszeć własna córka!
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

jak wylezie to nam ske puści-"wracam "

masz bardzo dobrze wychowane dziecko :mrgreen:
Jak się zabezpieczacie?

#12
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
różnie-mnie generalnie było ciężko w ciąże zajś -więc łatwiej może ,ale to przeważnie gumki ,przerywany ,albo inaczej ,naprawdę różnie-tablet nie chcę ,brałam może z 3 miesiące tylko w swoim życiu- nie chcę się truć ,i dlatego się ciesze każdą naszą przygodą :tongue: a chodzę wściekła i nabuzowana jak mi zbyt długo brakuje bliskości ,optymalna wersja to by było tak co drugi dzień...

a Wy?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#13
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Ja bralam przez jakis czas tablety.przestalam.Teraz dostaje leki na wywolanie miesiaczki i wcale sie nie zabezpieczam

dlatego się ciesze każdą naszą przygodą :tongue:

a chodzę wściekła i nabuzowana jak mi zbyt długo brakuje bliskości ,optymalna wersja to by było tak co drugi dzień...

no widzisz a ja ostatnio tak ze 2 razy w tygodniu,mimo ze mieszkamy sami i mozemy gdzie chcemy i jak chemy :tongue: :tongue:

#14
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów
Nie no :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Mają rację że po 30 to babska chuć się budzi. :diabel: A jeszcze jak Tygrysek dorwie Puchatka :bicz: :bicz: :bicz: O jezu....... :zemdlał 4: :zemdlał 4: :zemdlał 4: :zemdlał 4: :zemdlał 4:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#15
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

A jeszcze jak Tygrysek dorwie Puchatka :bicz: :bicz: :bicz: O jezu....... :zemdlał 4:

to nie wiem czy to jest wtedy babska chuc :blink: :sick: :blink:

#16
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja mam duży temperament :diabel: :diabel: :diabel: ale generalnie teraz cierpię katusze :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: (wiecie dlaczego )
Ile ja to wytrzymam :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1:

Ale jak to się mówi - później sobie odbiję z nawiązką :whistle: :whistle:

#17
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Oj a u mnie to wogóle zwariowana sytuacja ale lubiby byle gdzie na powietrzu w domu w wannie z wiązaniem bez wiązania i wogóle choć Ukochany chchałby dziennie to ja jak baba nie zawsze :lovers:
Dołączona grafika

#18
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Ukochany chchałby dziennie to ja jak baba nie zawsze :lovers:

Ale widzisz ,różnie jest z tymi babami. Shas bardzo to lubi a ja mam koleżankę która robi to raz w miesiącu i to za prezenciki (oczywiście ze swoim mężem). To jest już chore.
Jeśli chodzi o antykoncepcję to nie zabezpieczamy się. Obawiam się trochę tabletek.

#19
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

jak często "to" robimy?

a u mnie z tym jest różnie .... Chcemy mieć przeciez dzidziusia :grin: i trzeba próbować Czasem nawet codziennie czasem co drugi dzień . Dla nas oboje ta bliskość jest bardzo ważna . Z dwa lata temu tylko miałam takie podejście ...że w ten dzień musi być sex bo to dobry dzień na zapłodnienie ,, a to czasem maż z pracy wrócił zmęczony a ja go tak prawie na siłe :bicz: i było tak sobie . Dni płodne mi dyktowały kiedy mam to zrobić a czasem chęci brakowało. I cóż ... zmieniłam podejście . Teraz jest spontanicznie i do woli i dniami żadnymi sie nie przejmuje , nie licze i jest wspaniale.
Dołączona grafika

#20
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja tam według zaleceń lekarza ćwiczę ćwiczę i zażywam dużo sexu :grin: :grin: :grin: :grin: No i powiem Wam że my ostatnio to jakoś tak codziennie wypada :-> :-> :-> :-> :-> :->




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych