Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja dietka...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
910 odpowiedzi w tym temacie

#41
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Hejo Tomsa :wave: dzięki :tongue:
Właśnie żłopię miksturę... :fun: mojej mamy :grin: wczoraj wieczorem wlałam trochę miodu i wody do miseczki dzisiaj przelałam trochę do szklanki dodałam cytryny i jest całkiem niezłe :thumbsup:

No i zjadłam jogurt (ok. 150 kcal) bo nic innego w lodówce nie było :cry: jestem załamana i nawet nie wiem czemu, w końcu ten jogurt nie był taki kaloryczny... mam strasznego doła :cry: :placz: :placz: buu idę na zakupy... nie mogę już w lustro patrzeć :placz:



...



...



#42
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Buuu, ja tu muszę prowadzić monolog :cry:

Zjadłam II śniadanie: 2 kromki chleba razowego z chudą szynką. I czerwona herbata.
Ja sobie poczekam na wsparcie, a jak nie będziecie mnie wspierać to kupię sobie wielką czekoladę i całą zjem. :slinka: :evil:

#43
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

Buuu, ja tu muszę prowadzić monolog :cry:

Już nie musisz :grin: hihhi Drugi dzień już jest latwiejszy nież pierwszy, bo najgorzej jest zacząć :tongue:

a jak nie będziecie mnie wspierać to kupię sobie wielką czekoladę i całą zjem. :slinka: :evil:

O nie ma mowy!! Wybij to sobie z głowy!! :po dupsku: Marchewkę sobie zjedz :thumbsup: A jak Ci się nudzi to do nauki! :smiech3: :smiech3: Taaa odezwała się kujonka... :crazy:
A ta czerwona herbata to dobra?? :?: ;> Ja tylko zieloną piję

#44
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Czerwona smaczna :fun:
Do nauki, hahaha, bardzo śmieszne :whistle: Już wolę sobie prowadzić monolog :tongue:
Nie mam marchewki :blush:
Papa :lovers:

#45
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

Czerwona smaczna :fun:

to chyba ją dzisiaj zakupię:D

Do nauki, hahaha, bardzo śmieszne :whistle:

No żartowałamm przecież :tongue: Oj zazdroszczę Ci ferii, ja już o moich zapomniałam że w ogólę były:cry:

Nie mam marchewki :blush:

To jabłuszko :grin:

#46
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Ale nie wsypuj "czubatej" łyżeczki tylko płaską :tongue:
Mi się ferie kończą, bu.
Nie mam jabłuszka :blush: żadnego owocu ani warzywa, dlatego muszę kiedyś pójść i kupić, ale czasu nie mam :oops: :oops:
Rzeczywiście muszę lekcje zrobić :cry:
Papatki :love:

#47
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
słodyczomanka, ja także polecam czerwoną jak dla mnie jest smaczniejsza niż zielona...

ailataN, ty nie rozpaczaj z powodu jogurtu jak zobaczysz co ja dziś zjadłam to normalnie padniesz na zawał... :zemdlal: :zemdlal: :blush:

A twoja rozpiska jest ładniutka

A i leć kupić te owoce i warzywa :biegnie:

Miłego dnia zycze :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#48
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Dzisiaj chyba nie zdążę kupić :cry:
Już odpisałam w twoim blogu :fun:
Wcale nie padłam, bo nie było tak źle jak mówisz :tongue:

#49
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
ailataN, jak to czasu nie masz?;P Zamaist siedzieć przy kompie to szybko wstawaj i do warzywniaka :biegnie: po owoce i warzywa :grin:
Achh też muszę się za lekcję w końcu wziąść...
Papa :lovers:

#50
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Zaraz wychodzę, więc naprawdę nie mam czasu... Poza tym niedługo zamykają :blush: Jutro kupię :tongue:
Papa :lovers:

#51
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
no to widze że nam się toważystwo gdzieś śpieszy... to ja też lece sobie z godzinkę na rolkach pojkeździć a potem też jeszcze z godzinkę.... :roll: Trzena spalic kaloie...

PAPATKI :lovers: :wave:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#52
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Dobry pomysł, leć :wave:
Papa :lovers:

#53
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ailataN, no i znalazłam ciebie tutaj , raz jeszce witam :wave:
wydaje mi się, przy twoim wzroście twoja waga jest ok, , nie chcę ci robić wykładów, ale jesteś młoda i nie możesz popaść w przesadę w diecie, owszem zdrowe odżywianie, zero słodyczy , fast fodów, napoi gazowanych , a zwi ekszyc spożycie owoców i warzyw, duzo ruchu, możesz do ćwiczeń,które poleciły ci kolezanki dołaczyc skakankę, hula hop, czy tanieć :-)

#54
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Hejo Becia :tongue: :wave:
Dzięki za wykładzik, ale robię właśnie tak jak mówisz... tylko skakankę muszę znaleźć i kupić hula hop.
Zapomniałam napisać co zjadłam na obiad :oops:
Mini udko z kurczaka (no dobraaa... normalne...) 1,5 ziemniaka i trochę buraczków, no i dokończyłam czerwoną herbatkę (dolałam wody). :grin:

Dziewczyny, mam do Was pytanie: chcę zjeść zupę mleczną (mleko z płatkami), zawsze jadłam z czekoladowymi, a teraz z jakimi zjeść? Zwykłymi, kukurydzianymi? Czy "Fitness"? Jadł ktoś jakieś niekaloryczne? Piszcie :tongue:
Znacie jakieś przepisy na smaczne, ale niskokaloryczne śniadanka bądź kolacje? (Bo obiady mama robi...)
Buźki :lovers:

#55
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

Zapomniałam napisać co zjadłam na obiad


a co to za buźka przecież obiadek spoko nie ma się cio wstydzić :nie wiem1:

chcę zjeść zupę mleczną (mleko z płatkami), zawsze jadłam z czekoladowymi, a teraz z jakimi zjeść? Zwykłymi, kukurydzianymi? Czy "Fitness"?


ja ci powiem tak... Wcześniej jsadłam te fitness ale teraz przerzuciłam się na zwykłe kukurydziane bo są mniej kaloryczne :hmmm: :hmmm:

Znacie jakieś przepisy na smaczne, ale niskokaloryczne śniadanka bądź kolacje? (Bo obiady mama robi...)


Kurcze tu ci zabardzo nie pomogę bo u mnie śniadania i kolacje są codziennie takie same ... Śniadanie : pieczywko chrupkie wędlinka bądź ser i ketchup a kolacja to zazwyczaj jogurt bądź mleko z płatkami ... więc poczekaj na inne wypowiedzi... :nie wiem1: :nie wiem1:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#56
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
No właśnie co to za minka przy obiedzie? Przecież w porządku wszystko :-) Te płatki Fitnesy to nie dobry pomysł, bo wcale mało kalorii nie mają, już lepiej płatki musli takie zwykłe sobie kup :grin:

ailataN napisał/a:
Znacie jakieś przepisy na smaczne, ale niskokaloryczne śniadanka bądź kolacje? (Bo obiady mama robi...)

Kurcze tu ci zabardzo nie pomogę bo u mnie śniadania i kolacje są codziennie takie same ... Śniadanie : pieczywko chrupkie wędlinka bądź ser i ketchup a kolacja to zazwyczaj jogurt bądź mleko z płatkami

ja niestety też nie pomogę bo mam tak samo:P

#57
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
słodyczomanka, ma rację a przecież te fitness nie są takie tanie...

ja niestety też nie pomogę bo mam tak samo:P


oj to chyba przez to że przez nas monotonia przemawia :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#58
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

oj to chyba przez to że przez nas monotonia przemawia :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

:smiech3: dokładnie. Mila, Ty się nie śmiej tylko wymyślaj szybciutko dla nas jakieś ciekawe śniadanie na jutro :grin: :grin: hehehe

#59
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

Ty się nie śmiej tylko wymyślaj szybciutko dla nas jakieś ciekawe śniadanie na jutro hehehe


oj ciemnośc widzie... Widze coemność :oczy2: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :zdziwiony: :zdziwiony: :zdziwiony:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#60
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
haha :grin:
Byłam w kinie i zamiast popcornu pokroiłam banana (znalazłam!) w plasterki i tam sobie zjadłam :thumbsup:
No ale na kolację zjadłam: kromkę z pieczywa razowego z chudą szynką, pół szklanki mleka i 4 łyżki serka wiejskiego :zdenerwowany: i nadal głodna jestem :zdenerwowany: :cry:
Pomocyy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych