Skocz do zawartości

Zdjęcie

Magiczne 7 kilogramów...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Witam Was. Kiedyś już tutaj pisałam. Jednak podchodzę do sprawy nieco inaczej, po tym czasie. Może zacznę od początku. Mam 16 lat, 157 cm wzrostu i ważę 54 kilogramy. To właśnie one utrudniają mi życie. Bardzo chciałam zrzucić z 7 kg. Myślę, że tyle będzie najlepiej. I przy tylu będę się najlepiej czuła. Bardzo prosiłabym o jakieś rady. Powiem jeszcze, że bardzo lubię czekoladę. To jest moja słabość. Jeszcze najprawdopodobniej będę trenowała 3x w tygodniu. 2x po 1,5 godziny i raz po godzinę. Myślałam, aby moja dieta wyglądała następująco:

godzina 6:30- śniadanie- jedna kanapka+ herbata gorzka

godzina 10:00- II śniadanie- jabłko+ woda mineralna

godzina 13:00- III śniadanie (bo jestem w szkole jeszcze)- jabłko+ woda mineralna

godzina 16:00- obiad- mniejsza porcja, tego co będzie+ herbata gorzka

godzina 19:00- kolacja- kanapka/sałatka+ herbata ziołowa (przeczyszczająca)

Spać o 22.

Chciałam ogólnie oczyścić organizm, dlatego włączyłam herbatę taką podczas kolacji.

A moje ćwiczenia?

- brzuszki x300
- przysiady x150
- 10 min hula hop
- 15 min rozciągania
+ treningi, sztuki walki (poniedziałek, środa, piatek)/ pilates,1 godzina (wtorek, czwartek, sobota, niedziela)

Mam nadzieję, że będziecie takie Dobre i dacie znać, czy coś nie tak, czy może być. Czekam również na porady, jak pokonać głód itp.
Myślałam o tym, aby w ferie (za tydzień), zacząć dietę Kopenhaską. Warto? Chciałabym szybko uzyskać efekty. Jestem świadoma, że nie ma nic lekko i łatwo, ale jednak zależy mi trochę na czasie.



...



...



#2
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów

godzina 19:00- kolacja- kanapka/sałatka+ herbata ziołowa (przeczyszczająca)

Kasiu co do tej herbatki przeczyszczającej...to chcesz nocy nie przespać :?: :hmmm:
reszta myślę że jest ok :-) dziewczyny myślę że ci coś więcej i lepiej poradzą bo ja to sama jeszcze walcze ze sobą więc....
Dołączona grafika

#3
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Kamilko... już wczoraj wieczorem wypiłam taką, nawet z dwóch torebek. Nic zupełnie mi nie było. One są bardzo słabe. Myślałam jeszcze, żeby zamiast kanapki wieczorem zjeść jogurt naturalny, bądź Activię. Czwartek wyglądał pięknie, wszystko posżło zgodnie z planem, ale później? Lepiej nie mówię. Więc zaczynam znowu. Po raz "n". :-( Właśnie jeszcze słyszałam, że taką herbatę najlepiej na wieczór pić. A i jeszcze, aby oczyścić organizm, kupiłam herbatę moczopędną. Żadne tam pomysły utraty kilogramów, bo takim sposobem to największa głupota, ale chciałam serio oczyścić organizm. Oczywiście więcej bym piła. Wody mineralnej.
Dołączona grafika

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Katarynko witaj ponownie :witam: mam nadzieję że skutecznie tym razem :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Katarynko witam cieplutko :wave:
Trzymam kciuki :thumbsup: Ja też nie pierwszy raz próbuję, ale myślę, że nam się uda :strong:
Papa :love:

#6
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Dziękuję serdecznie za tak miłe powitanie ;* Przeczytawszy takie ciepłe słowa, nabiera się jeszcze większej siły do walki. Dziękuję Wam ogromnie! ailataN, ja za Ciebie również, uda nam się na pewno! Bądźmy dobrej myśli.shashua, także mam nadzieję, że skutecznie, dziękuję bardzo;*

Chyba jednak odpuszczam tę Kopenhaską. Mogę mieć te ferie zmarnowane, a może być bardzo kiepsko. W wakacje byłam na diecie 1000 kcal i chodziłam cały czas zła, a dzień mijał z myślą o jedzeniu. Żeby o odpowiedniej porze zjeść, czy coś... Fakt 5 kg schudłam, ale miesiąc był okropny.
Dołączona grafika

#7
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Skomponuj własną dietę :tongue:
Moja to jeść zdrowo, mało i często i ostatni posiłek co najmniej 3 godz. przed snem :grin: poza tym zero słodyczy, zero białego piewczywa :cry: , zero fast foodu. :grin: spróbuj!
papa :wave:

#8
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Właśnie, dlaczego to pieczywo jest aż tak szkodliwe? Czytałam, że ono jest tak samo kaloryczne, co jakaś np. Wasa. Tyle, że jest cięższa, więc wydaje się mieć więcej kcal.
Tak właśnie chciałam skomponować własną dietę, bo przecież będzie najłatwiej na niej żyć:D
Dołączona grafika

#9
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Nie mam pojęcia czemu, ale jeśli okaże się, że nie jest kaloryczne to wszamię 3 kromki :slinka: :slinka: :smiech3:
Jutro kupuję ciemny chlebek i już :fun:

#10
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów

Jutro kupuję ciemny chlebek i już


No jest bardzo zdrowy, może inaczej- zdrowszy niż zwykły.
A jedna kromka ma chyba 100 gram.
Dołączona grafika

#11
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Razowy to to samo co ciemny? Bo taki sobie kupiłam :tongue:

#12
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów


Jutro kupuję ciemny chlebek i już


No jest bardzo zdrowy, może inaczej- zdrowszy niż zwykły.
A jedna kromka ma chyba 100 gram.


Waga kromki zależny od przekroju i tego jak grubo ukroisz - na 3 - 5 - 8 czy 10mm
Są chlebki o przekroju 10x10cm i takie 8x15 - więc kromka kromce nie równa ;-)

#13
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Sorry, napisałam 100 gram. Chodziło mi o kcal.
Dołączona grafika

#14
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów

Sorry, napisałam 100 gram. Chodziło mi o kcal.


Nadal ta sama uwaga ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych