Skocz do zawartości

Zdjęcie

rower stacjonarny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#1
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Mam pytanie , na jakie partie ciała działa jazda na rowerze stacjonarnym ? Wiem , że na pewno na nogi a co z resztą? Czy ktoś może ćwiczył na takim rowerku i jakie były efekty?
Pedałuję codziennie 30-40 minut czy to nie za mało?

[ Dodano: Pon 12 Mar, 2007 21:38 ]
Czyżby nikt nie miał doświadczenia na rowerze stacjonarnym :cry:



...



...



#2
apropo

apropo

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
rower dziala na lydki,uda, posladki,biodra i brzuch. sama jezdze sporadycznie,ale czytalam troche w sieci wypowiedzi innych osob.pozdrawiam

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Apropo dziękuję za informacje :-) już myślałam, że nikt się nie odezwie

pozdrawiam

#4
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Wydaje sie że odpowiedno długo a jaki dystans pokonujesz w ciągu tego czasu:> mierzyłas puls:> pamietajmy ze przez pierwsze 20minut wydalamy wode później leci tłuszczyk:P
Bo Każdy z Nas ma Cel

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Przez 40 minut robię ok., 18 km, w tym po 20 min. robie kilkuminutową przerwę , pulsu nie mierzyłam więc nie wiem jaki jest.

Pumba – dziękuję za zainteresowanie
:->

#6
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
tu pojawi Ci sie optymalny puls jaki masz !! wiec troszke jakby byl mocniejszy bedzie bardzo dobrze:) a podkrecasz raz na jakis czas cos tepo:> chodzi mi czy od pierwszego dnia od ktorego jezdzisz robisz zawszwe w granicach 18 czy co jakis czas wiecej:>
Bo Każdy z Nas ma Cel

#7
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
czywiście , że zwiększam , jak mam dobry dzień to nawet 25 km, / jak dla mnie to i tak dużo/ :roll:

#8
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
becia jakie efekty po rowerku bo ja sie właśnie zaopatrzyłam ile na pooczatek minut powinnam jeździć??

#9
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
ile się da

#10
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
no więc po pierwszym dniu cwiczeń boli mnie d**** jak by nie to to jeszcze bym troche pojeździła a w sumie jeździłam 45 min :-/ może jutro będzie lepiej chociaż znając życie to jutro wcale na d*** nie spoczne :oops: :lol:

#11
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Pamietajcie ze niby jest udowodnione ze dopiero po 20minutach organizm zaczyna palic tluszczyk:) a rowerek extra sprawa sam neimam ale staram sie przynajmiej raz na tydzien zrobic z 40km u kumpla :) polecam
Bo Każdy z Nas ma Cel

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Sabinko ja przez pierwsze kilka dni jeździłam po 20 - 30min. teraz codziennie staram się 40 – 50 min. ale nie przekraczam tego czasu , nie tyle ze mi się nie chce co nie mam czasu. Co do efektów to 19.02.- 73 kg. a dzisiaj 66,5kg :-D . oczywiście nie przekraczam dziennie 1000kal. No chyba raz było 1100 , zauważyłam , ze łydki mi wyszczuplały i spodnie na biodrach i pupie są luzniejsze , myślę że to od rowerka

#13
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Rowerek jest gites jesdna z najlepszych form do spalania tluszczyku ile ja bym dal by miec w domku ulalla:)
Bo Każdy z Nas ma Cel

#14
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
a no to mnie zmobilizowałaś jeszcze bardziej :lol:

#15
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
nic chyba tak nei spala tluszczu jak rowerek a do tego komfort jazdy ogladac film i jechac az milo a do tego wzmacnianie nog i miesni fajan sprawa:) moze ktos pozyczy:)
Bo Każdy z Nas ma Cel

#16
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja pożyczyłam od cioci jak sie sprawdzi to sobie kupie

#17
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Ja jestem zadowolona z tego sprzęciku , jade kiedy mam czas i nieważne jaka pogoda byle tylko chęci były

[ Dodano: Pon 26 Mar, 2007 20:35 ]
A po za tym ja k mówi pumba można jakiś filmik obejrzeć , przez telefon pogadać , nawet w między czasie dziecko zabawić i pożytek podwójny ;-)

#18
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
no tu jest ten plus a pozatym jak jest z kim jeździć to spoko ale samej by mi sie nie chciało szybko bym z tego zrezygnowała

[ Dodano: Pon 26 Mar, 2007 20:37 ]
nooooo z tym dzieckiem to racja akurat w moim wypadku

#19
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
dokładnie niewazne jak na polu jezdzic mozna!!:) kurde chyba bede sobie wlasny musial sprawic jak tak dalej pojdzie:P
Bo Każdy z Nas ma Cel

#20
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Czasami jak lecą kolaże w telewizji to wtedy wsiadam i jazda jest super bo mam wrażenie , że jestem tam z nimi i czas leci szybciej haha , spróbuj Sabinko naprawdę inna jazda ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych