Skocz do zawartości

Zdjęcie

rower stacjonarny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#21
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
hiii dobre becia

[ Dodano: Czw 29 Mar, 2007 12:02 ]
na jakiej wysokości macie siodełko bo ja miałam równo z kierownicą ale opuściłam bo strasznie niewygodnie mi było



...



...



#22
Guest_ania28_*

Guest_ania28_*
  • Guests
ja jestem zadowolona z rowerka schudl mi tylek brzuch i bioderka polecam :lol:

#23
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ja mam tak siodełko , że jak siedze i wyprostuje nogi to palcami opieram o ziemie

#24
gratapersona

gratapersona

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 19 postów
kurde zainteresowaliscie mnie Chyba pozycze od chlopaka

#25
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ostatnio trochę zaniedbałam , ale na prawde warto popedałować :-D

#26
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja zaniedbałam na maxa

#27
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja bym bardzo chciala miec z kim pojedzic na rowerku po lesie.. Chociazby piesek by sie przydal... bo sama to jakos glupio :-/

A stacjonarnego nie mam gdzie postawic :mrgreen:

#28
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Jaśmine co ty opowiadasz że samemu to głupio , bierz rower między nogi i jedź przed siebie , przynajmniej nikt nie będzie ci narzucał tempa , oby tylko pogoda była , a jeśli nie wiesz gdzie jechać to np., zakupy rób najdalej od siebie , sprawy załatwiaj okrężną drogą , ja praktycznie nawet jak mam blisko to wsiadam na rower i jadę , nawet z dzieckiem na bagarzniku

#29
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
:-D

Nie chodzilo mi o to, ze ludzie sie beda na mnie dziwnie patrzec, ale nie ma z kim pogadac, jakos tak nie wiem, wolalabym miec chcoiaz pieska ze soba i w lesie mu porzucac kijka ;-) Ze niby mam misje :mrgreen:

Po prostu samej to mi sie nie chce :roll:

#30
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
jaśmine przepraszam że cię żle zrozumiałam :-> , zwracam honor

#31
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Hehe, nic sie nie stalo :mrgreen:

#32
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
nareszcie zrobiło się chłodniej więc od dzisiaj wsiadam na rower stacjonarny, ciekawe ile po takiej przerwie wytrzymam , jak jezdziłam na stacjonarnym to przynajmniej lepiej się czułam , i niemiałam poczucia winy że coś zaniedbałam ale najgorzej raz coś odłozyć to pózniej juz się nie chce , a więc do dzieła jak skończę pedałowanie to napiszę ile wytrzymałam :dumbells:

#33
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Becia,dawaj ile wlezie :strong:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#34
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
przemogłam sie udało mi się przepedałować 30 min :-D , wiem że to malutko ale od czegos trzeba zacząc, myslę że dzisiaj zrobię troszkę więcej , wole stopniowo niż od razu się zniechęcić , oczywiście codziennie jeżdżę rowerkiem ppo zakupy i gdzie się da , wolałabym wybrać się gdzieś w teren ale mój synek nie usiedzi zbyt długo na bagażniku :-D

#35
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
kurcze wczoraj nie jezdziłam tak mnie głowa bolała po południu że byłam ledwo zywa :-( , mam nadzieje że dzisiaj sie uda :->

#36
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

kurcze wczoraj nie jezdziłam tak mnie głowa bolała po południu że byłam ledwo zywa , mam nadzieje że dzisiaj sie uda


Ja i tak jestem z Ciebie dumna, bo ciezko jest sie zmobilizowac, a Ty probuuujesz ;-)

#37
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
udało sie dzisiaj równa godzinka :-D

#38
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
zuch dziewczyna :clap2: , tylko podziwiać -pedałuj ,pedałuj, zaraz Ci te 2 kg spadną i będzie 5 z przodu :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#39
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
dzieki shashua :-D chciałabym mieć 5 z przodu ale jakos te 61 trzyma sie jak rzep psiego ogona :lol: i niechce ruszyć , kurcze chyba waga się zacięłą :yikes:

#40
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ruszy, popedałujesz,wsuniesz kapuściankę ,będzie dobrze,a na wagę to nie znam żadnej metody-jest czasami wspaniała,a czasem złośliwa jak małpa,ale dobrze ,że jest taki bat nad głową ;-) :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych