Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdeterminowany Kurczak - czyli Aga pisze blog


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
433 odpowiedzi w tym temacie

#1
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Cóż - zauważyłam, że więcej osób czyta i pisze tutaj - więc zacznę pisać tutaj

Zacznę od tego, że skusiłam się na pączka - choć miałam plany nie tknąć tej tykającej bomby kalorycznej - "minuta w ustach, godzina w brzuchu i całe życie w biodrach". Ale okazuje się, że chrom nie tylko sprawia, że nie chce się słodyczy ale jeszcze odrzuca - ugryzłam, przeżułam i wyplułam :sick: nie smakowało mi! Pączek został zjedzony przez kosz na śmieci - taki ładny, czarny...

Czas na rozpiseczkę:

Śniadanko:
Jak pisałam zestaw moja zielenina z jajkiem, odrobiną majonezu i wędlinką drobiową

Potem plany były ale się zmieniły...

2Śniadanko - to co rano ino bez majonezu

Lunch:
2garści ugotowanego makaronu podduszonymi z szparagami, cukinią podsmażoną i plasterek szynki drobiowej - by było białko zwierzęce. Doprawione pieprzem. Szparagi gotowane z odrobiną cukru i solą - ponoć od cukru nie tracą koloru :chef: I było piękne danie - zielone od warzyw i smaczne. By makaron nie był suchy zamiast śmietany dodałam troszkę chudego mleczka do duszenia - polecam. Dużo warzyw mało makaronu.

Mam również plany kolacjowe:
Przygotowałam sałatkę owocową - powinna być dobra i smaczna - pół mango, kiwi, kilka truskawek oraz kawałek żółtego melona.

Dziś dzień ciężki w dietowanie - najpierw majonez i potem ta pokusa z pączkiem - martwi mnie to, ze gdyby mi smakował mogłabym zjeść cały - a to ponoć nawet 350-400kcal - zależy od wielkości a ten był duży i z czekoladą na wierzchu - dobrze, ze mi nie smakował...



...



...



#2
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
witam serdecznie :clap: bardzo dobrze Ci idzie (już kilogramek zleciał ) na mnie akurat chrom nie działał :myśli1: pozdrawiam

#3
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Za-Duza-Aga, gratulacje :win: za wyplucie pączka ja zszamałam 2 :blush: :blush:
cos czuje że jestes z moich stron ;-) ino kawałek i wiadomo że śląsk ;-)

#4
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów

Za-Duza-Aga
cos czuje że jestes z moich stron ;-) ino kawałek i wiadomo że śląsk ;-)


Z Łodzi jestem :mrgreen:

A co do chromu (lub innego składnika z slimshot) działa aż za bardzo - jest mi niedobrze jak zjem coś słodkiego (ciasto na widelczyku podane na spróbowanie od Stephena) lub tłustego/słodkiego - pączek - to jest nietypowe - ja byłam w stanie zjeść konia z czekolady z kopytami z orzechów! I co - odrzuca mnie i to mocno

Nawet jak danie za tłuste robi mi się średnio dobrze...

#5
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
heh Anusiaka koleżanka ;-) Fajnie że chrom zadziałał bo chyba to rzadkość :grin:

#6
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Jak już wspomniałam - mogło zadziałać coś innego - piję ziołowe herbatki, owocowe herbatki, piję slimshoty - nie wiem co zadziałało - ale działa lepiej niż trza :mrgreen:

Wracam do moich zabawek - mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia - czy sprzątanie, pranie, zmywanie itd można zaliczyć do "ćwiczeń" ;-) :?:

#7
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
oczywiście, że można zaliczyć ... to gimnastyka jak trza :tanczy2: tyle ruchów ;] miłego sprzątanka i spalania kalorii :fun:

#8
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Za-Duza-Aga, :uklony: :uklony: :uklony: za niezjedzenie pączkowego mordercy :thumbsup:
ja osobiście nie byłam dziś twardzielką i jednego wciągnęłam. Mnie niestety smakował :slinka:

#9
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

nie byłam dziś twardzielką i jednego wciągnęłam

ja niestety też nie byłam twardzielką i zjadłam dwa ale dzisiaj za to mam plan jedzeniowy wybitnie dietetyczny i i tego zamierzam się trzymac.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Za-Duza-Aga, Fajnie , ze otworzyłas swoj blog :thumbsup:
Gratuluję niezjedzonego pączusia i trzymam kciuki za dalsze powodznie :clap: :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#11
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Staram się jak mogę - ale ostatnio cieżko troszku - kwestia pokus dookoła - bo jak od pączusia odrzuca tak truskawki w czekoladzie to bym już zjadła :icecream: leżą na moim biurku "życzliwy" przyniósł...

No i jeszcze jedno - szefostwo zauważyło, że schudłam (nikt nie wie, że się odchudzam) i zapytali co się dzieje - powiedziała, że stres związany z dotrzymaniem terminu (z pracą jestem na szczęście do przodu ostro - kilka dni na przód od założeń wstępnych) i stwierdzili, że dobrze mi idzie więc dla odstresowania po lunchu idę do domu :mrgreen:
Chyba nie powiem że się odchudzam nadal - może dadzą dodatkowy płatny urlop ;-)

Milsze

Zdeterminowany Kurczak Aga

#12
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

truskawki w czekoladzie to bym już zjadła leżą na moim biurku "życzliwy" przyniósł...

To uciekaj szybko do domu skoro szefostwo mówi :biegnie:

Chyba nie powiem że się odchudzam nadal - może dadzą dodatkowy płatny urlop

:smiech3:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#13
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Aga pisałaś gdzieś ile masz lat????? :hmmm: super że już się rzuca w oczy :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#14
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Za-Duza-Aga, fajnie ze juz widacefekty twojej dietki

#15
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
super :grin:

#16
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests

szefostwo zauważyło, że schudłam (nikt nie wie, że się odchudzam)

ołłł :thumbsup: To suuuper :grin: Oby dalej tak dobrze Ci szło :lovers:

#17
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Moim szefom to bym musiała z siebie kościotrupa wyjać :roll: coby cokolwiek zauwazyli ,ale znajomi i przyjaciółka na szczescie zauwazyli bo inaczej totalna załamka ;-)

#18
iwona83

iwona83

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 104 postów
Kochane, powiedzcie jak potraficie się powstrzymać od jedzenia, bo ja nie potrafię nawet pół posiłku ominąć?
Dołączona grafika

#19
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

powiedzcie jak potraficie się powstrzymać od jedzenia,

musisz miec silna wole ale tez uwierzyc w siebie i pij duzo plynow i moze jedz blonnnik on wypelnia zoladek

#20
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

powiedzcie jak potraficie się powstrzymać od jedzenia

Silna wola przede wszystkim i wymarzony nieco przymały ciuch wiszący na szafie.
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych