Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdeterminowany Kurczak - czyli Aga pisze blog


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
433 odpowiedzi w tym temacie

#421
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Przestałam wczoraj dietować na kilka godzin - miałam wczoraj pieroogi z kapustą i grzybami na kolację i dziś na śniadanie parówki z sosem chrzanowym i pomidorami....

Jednak od lunchu wracam do odchudzania - mam nadzieję, że zupa grzybowa jest dietetyczna... korzystam z okazji, ze mój wyjechał i mogę zjeść coś co lubię (grzybowa i pierogi) a parówki były by nie wyrzucać...

Czeka mnie teraz tydzień intensywnego odchudzania - mój wyjechal, potem dwa tyg przerwy (wizyta rodzicielki) i potem tydzień na ostro przed jego powrotem - niech pomysli że usychałam bez niego ;-)

Mam nadzieję, przesunąc do jego powrotu suwaczek o 4kg - życzcie powodzenia... bo z tym samopoczuciem nie będzie łatwo - totalny brak sił na cokolwiek...



...



...



#422
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Powodzenia :D wierze w Ciebie :-) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#423
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Kurczak gdzies przepadła? :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: miałas dietkować ale o wyjeździe nic nie pisałas a mamma miała przyjechać to byś zawsze chwile znalazł-mam nadzieję że nic złego się nie dzieje z Tobą -napisz co... :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#424
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Hej kurczaku gdzieś Ty????
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#425
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
wiecie że sie naprawde martwie o tą dziewczyne -ona by tak sobie nie znikneła :cry:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#426
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ostatnio jakoś dużo ludzi znikneło :hmmm:
nie uważacie :geek:

#427
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
też tak sądzę, po ilości pisanych postów, może to wakacje tak nas odciągnłęy od necika. Ja również mam mniej czasu na necik, mało piszę, ale jestem na bieżąco.
Dołączona grafika

#428
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Aga ty sie melduj no.... :cry: gdzie sie podziwasz :cry: no nie badz taka i daj znac ze u ciebie ok :cry:
pozdrawiam :lovers:

#429
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Za-Duza-Aga, co sie u ciebie dzieje ze cie nie ma na forum

#430
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Kurczak co tak wsiąknęłaś?Urlopik jakiś od nas sobie trzasnęłaś czy co :cry: :cry: :cry: :cry:

#431
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
widziałam ją -była wieczorem baaaardzo póxno i chwilunie -czyli gdzies tam sie plącze...
:walek: :walek: :walek: :walek: :walek: :walek: ale jej nawkładam :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :foch z przytupem o szybę obrotem i melodyjką : tak mnie przestraszyc i zwiać bez słowa :!: ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#432
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Urlopik jakiś od nas sobie trzasnęłaś

no i nawe nam nic nie powiedziała.
Dołączona grafika

#433
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Za-Duza-Aga, dawno mnie tu nie było...
powiem Ci,że po części wiem jak się czujesz,ponieważ mój luby ostatnio miał takie same objawy jak Ty,do tego doszły bóle w klatce piersiowej+zbyt szybkie bicie serca...oczywiście był u lekarza i wyszło stres+przemęczenie...i oprócz zaleceń jakie Ty dostałaś musi brać jeszcze magnez,ale powiem że już widać poprawę.
życzę duzio duzio zdrówka :bawi: :bawi: :bawi:

#434
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Zaczynam od początku - moja Mama tak się mną zajmowała, że przybyło mi 3kg...Więc zaczynamy od zera... Suwaczek zmienię jutro rano

Ważne jednak, że zdrowotni jest ciutek lepiej - a;e to dlga hist o której też wieczorem...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych