Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pisze blogo i próboje sie odchudzac:D:D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#1
16asiula1991

16asiula1991

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Witajcie mam na imię Asia i mam 16 lat. znalazłam się tu przypadkowo ale po zarejestrowaniu się tutaj i po przeczytaniu kilku postów postanowiłam się tu zadomowić na dłużej... moim problemem jest to ze jak na swój wiem ważę o wiele za dużo a mianowicie przy wzroście 167 cm ważę 100 kg. postaram sie od jutra pisać to co udało mi się zjeść w ciągu dnia... lubię sobie podjadać i czasami nie wytrzymuje żeby sobie coś w kuchni skubnąć kiedy mama gotuje....a propos mamy od niedawna właśnie z nią prowadzę jakąś dietkę i jak narazie to w ciągu 4 tygodni schudłam 2,5 kg , no ale jak mówiłam wcześniej to lubię sobie podjadać :-) i i dlatego jest taki słaby efekt... czekam na wasze motywacje i odpowiedzi co do mnie... pozdrawiam serdecznie wszystkie kobietki i mężczyzn którzy się tu zadomowili, i którzy czytają to co każdy z nas napisze.. :-) :-)
Dołączona grafika



...



...



#2
moniś

moniś

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Witaj 16asiula1991 i trzymam :thumbsup: .Moze napisz cos o swojej dietce

#3
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Witaj kochana :lovers: Bedzie dobrze, no niestety z podjadaniem jest ciezko ale trzeba to jakos zwalczyc.
Jakies cwiczonka albo sport uprawiasz? NA czym polega twoja dotychczasowa dietka?
I inne takie rzeczy :)
Damy rade ^^
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#4
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

prowadzę jakąś dietkę i jak narazie to w ciągu 4 tygodni schudłam 2,5 kg , no ale jak mówiłam wcześniej to lubię sobie podjadać i i dlatego jest taki słaby efekt... czekam na wasze motywacje i odpowiedzi co do mnie..

nie jesteś na żadnej dietce to co napisałaś o podjadaniu wyklucza dietę jek jest dieta nie ma podjadania.
Pomyśl,zastanów siię i jeśli podejmiesz decyzję o odchudzaniu to bez oszukiwania samej siebie,nie ma słodyczy,nie ma podjadania nie ma leniuchowania.Jak dieta to dieta,jak dążyć do szczupłej sylwetki to konsekwentnie.POWODZENIA :thumbsup:
Dołączona grafika

#5
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
16asiula1991, witam na forumku :wave:

nie jesteś na żadnej dietce to co napisałaś o podjadaniu wyklucza dietę jek jest dieta nie ma podjadania.


Asiula, skoro 16asiula1991, schudła 2,5 kg w ciągu miesiąca to chyba można mówić o jakiejś dietce :hmmm:
Ty przez prawie rok schudłaś 15 kg,więc średnio 16asiula1991, jak narazie ma lepszy wynik :hmmm:

#6
16asiula1991

16asiula1991

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
dokladnie mowiąc to tak w ciagu dwoch tygodni poszlo mi w dól te 2.5 kg.. a te pozostale dwa tygodnie to wzkazówka wagi stoi w miejcu i sie nie chce poruszyc w dol...
Dołączona grafika

#7
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
16asiula1991, a jakieś ćwiczonka są??

#8
16asiula1991

16asiula1991

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
czasami wieczorem stac mnie na 50 brzuszkow..ale to tez rzadko..poniewaz teraz ciągle sie uczę do egzaminu gimnazjalnego i zarywam noce wiec później mi sie nie chce ćwiczyć tylko porządnie SPAĆ!! :D
Dołączona grafika

#9
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj 16 asiula :witam:
Asiula ( ta starsza )ma sporo racji w tym co pisze -chudzielce które mają do zrzucenia kilka kilosków moga sobie pozwalać na wpadki ,ale w Twoim przypadku przecież niestety problemem jest otyłośc i trzeba brać się do roboty konkretnie ...

dietce :hmmm:
Ty przez prawie rok schudłaś 15 kg,więc średnio 16asiula1991, jak narazie ma lepszy wynik

słonko jak na razie jestes tu zbyt krótko aby mieć pojęcie -o czym piszesz :evilmad: bo właśnie :

jeśli podejmiesz decyzję o odchudzaniu to bez oszukiwania samej siebie,nie ma słodyczy,nie ma podjadania nie ma leniuchowania.Jak dieta to dieta,jak dążyć do szczupłej sylwetki to konsekwentnie.

bo Aśki wcześniej tego zabrakło -jak i u młodszej koleżanki dotychczas
a jak doszła determinacja i prawdziwa chęć to i efekty widać a i warto na własnym przykładzie pomagać -gdzie pisze prawdziwa z krwi i kości osoba która z nadwaga walczy skutecznie a nie jakaś fikcyjny poradnik ...

16 Asiula radzę Ci słuchaj koleżanki bardziej doświadczonej-słonko jest dobrą narratorką i wygląda na wiarygodną ... ale jak to czasem bywa ...gustuje raczej w science -fiction :roll: i horrorach - dobrze że to tylko... .proza.... :whistle:
witam Cie raz jeszcze -zostań z nami i będziemy z całych sił wspierać :-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#10
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
16 asiula witamy wsrod nas :clap2: :clap2: :clap2:
Zgadzam sie z Asiula i Shas............madrze pisza :grin: i maja spore doswiadczenie.

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
przyszłam raz jeszcze ( szczęke z podłogi pozbierałam ciut wcześniej :blink: ) bo widziałam przed chwilą najnowsze zdjęcie Asiuli w galerii -matko moja święta ..... :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: jak widzę takie efekty to... padam na mordke :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: i każda kto to zobaczy powie Ci 16 Asiulo to samo :win: Aśka schudła jak cholera -także słonko może w temacie dietki to na razie słuchaj może .. ..zanim radzic komukolwiek zaczniesz - pisz raczej : proza nieźle Ci idzie przecież i wierzą niektóre :blink: .... poezja to nie wiem ... coś tam popełniasz ... :blink:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
shashua, no faklt po kimś kto ma serce z plastiku mozna jechac jak po szmacie,ja tez jakieś tam uczucie mam :cry:

#13
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Slonko, bez obrazy jestesmy w tym samym wieku, ale takie texty to sa na poziomie 13-14 lat :)
Serio schowaj werteryzm do kieszeni :) Tu wszyscy w jakis sposob cierpia, nie tylko ty.

Odchudzanie to trudna rzecz, czasem nawet jak ktos sie stara to nie wychodzi. Czesto tez sa pretensje ze musimy sie meczyc i ograniczac tyle rzeczy a przy tym patrzec na chudzielcow jak pałaszują górę jedzenia. I pelno i pełno innych powodow.

Buziaki :lovers:
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#14
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

no faklt po kimś kto ma serce z plastiku mozna jechac jak po szmacie,ja tez jakieś tam uczucie mam

dziewczyno przestań sie w końcu nad soba użalać ismęcic bo jak Cie czytam i te Twoje "światłe "porady to mi się marszy wszystko... i co ci z ta szmatą ???????jak rany? każda ,absolutnie każda krytyka czy sprzeciw prowadzi do tego że biedna słonko zaraz z ta szmatą wyskakuje???????????że Ty uczucie masz to wiem juz od dość dawna-o tak -masz Ty jedna uczucie masz a reszta... :roll:
wybacz ale u mnie nie masz taryfy ulgowej ,to jest forum diety a nie żadne chorobowe czy literackie więc wypowiadam się w tym temacie ,o diecie ( moje czy Asiuli dświadczenie jak na razie to raczej o lata swietlne wyprzedza twoje ) i tobie też tak radzę a jak nie masz racji i pierniczysz głupoty to licz się z taką reakcja a nie inną ...
dziewczyno nie zaczynaj bo nie mam najmniejszej ochoty z tobą dyskutować ani u Ciebie ani tym bardziej w czyims temacie ... :evil:


16 Asiula przepraszam :blush: że to wszystko dzieje się u Ciebie i to w wątku powitalnym -niezmiernie mi przykro i przepraszam za to serdecznie jako osoba za forum odpowiedzialna postaram się aby podobna sytuacja więcej się nie powtórzyła ... :cry:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#15
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
16asiula1991, witaj, oj widze, że czeka Cie sporo pracy. Pamiętaj, jak weżmiesz sie z głowa do tego odchudzania i konsekwencją w ograniczeniu jedzenia, to napewno sie uda.
Napisz nam przykładowy dzień twojego jedzonka, zanim rozpoczęłaś dietę? Czy naprawdę dużo jadłać, czy tylko bardzo kalorycznie.

Trzymam kciuki, że się nie złamiesz i podołasz wyzwaniu.
Dołączona grafika

#16
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Asiula, skoro 16asiula1991, schudła 2,5 kg w ciągu miesiąca to chyba można mówić o jakiejś dietce
Ty przez prawie rok schudłaś 15 kg,więc średnio 16asiula1991, jak narazie ma lepszy wynik

teraz dopiero dotarłam tu i zobaczyłam co się dzieje :blink: Słonko moje 15 kilo to dlatego że zaczynałam tak jak 16 asiula1991 więc Ją chcę przed tym ustrzec żeby się tak długo nie męczyła jak ja bo ja już dawno bym miała 65 gdybym przeprowadziła dietę szczerze a nie tłumaczac sobie swoje wpadki[wtym czasie nie było mnie na forum]więc przeczytaj najpierw lekturę mojego bloga a nie patrz na datę rejestracji pod avantarem.

przyszłam raz jeszcze ( szczęke z podłogi pozbierałam ciut wcześniej ) bo widziałam przed chwilą najnowsze zdjęcie Asiuli w galerii -matko moja święta ..... jak widzę takie

co do tego Shas to zamierzam wstawić zdjęcia w" naszych postępach "i pokazać zdjęcia jak miałam 101 kilo to dopiero będzie widok :yikes:
Dołączona grafika

#17
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

pokazać zdjęcia jak miałam 101 kilo to dopiero będzie widok

to zrób to koniecznie, to dopiero bedzie motywacja dla nas , że mozna naprawdę jak sie tak bardzo chce schudnąć.
Dołączona grafika

#18
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Asiulka 16 czekam na twoją rozpiskę :) :lovers:
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#19
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
16asiula1991, kazda z nas wie jak trudno jest zrzucic kilogramy ale jesli powiesz sobie dosc jedzenia slodyczy i podjadania z pewnoscia ci sie uda ale musisz byc szczera wobec siebie i nas pisz co zjadlas a my forumowiczki jak zobaczymy jakies bledy od razu bedziemy korygowac je powodzenia :thumbsup: :thumbsup:

#20
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
16Asiula dziewczyny mają rację, ja już się "odchudzam" od dawna (nie mam wiele do zgubienia), ale ciągle sobie wmawiam, że jedna czekoladka to nic... jeden batonik? a co tam...
Ale dziś się biorę w garść (mimo tego, że wszyscy mnie kuszą) i zaczynam dietę bez słodyczy, chipsów i fast foodów :thumbsup:
Powodzenia!!! :wave: :strong:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych