Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pisze blogo i próboje sie odchudzac:D:D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#21
16asiula1991

16asiula1991

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
no wiec tak najpierw odpowiem na pytanie iwonka69,
Jeżlli chodzi i jedenie przed dieta to po prostu jadlam mało ale wlasnie dość kalorycznie moi rodzice lubia sobe dobrze pojeść wiec jestem po prostu uzalezniona od kuchni rodziców. zawsze było coś pieczonego np. kurczak czy zeberka..lubiłam tez sobie zajadać chipsy i inne batoniki...i moja mama włsnie też postanwiła sie wziaść w garsci i spróbowac odchudzic siebie i mnie przy okazji:D chetnie bym dodała jakieś swoje zdjecia ale jak narazie nie mam takich upoważnien..

Teraz juz na samym poczatku mojego miesiecznego odchudzania odrzucilam no bok na 100% chipsy i inne batoniki i słodkości.. teraz zamiest takich przegryzek kupuje sobie po paczce gum mietowych i to zaspokaja moje pragnienie...
Gumy to jest dobry sposób nie tylko na zaspokojenie glodu i oszukanie żoładka ale także na piekne białe zdrowe zeby:D
dopisek -ok 17

Dalej...wiec wszystkie czekacie na moja rozpiskę co jem w ciągu dnia..
:arrow: jak wychodzę do szkoły to jest godzina 7.30 a wstaje o 7.00 wiec zazyczaj nie mam czasu na zjedzenie porządnego śniadania wiec biorę do szkoły duze jablko, mała butelke wody oraz kromkę lub dwie chlebka razowego z serkiem topionym lub szyneczka drobiowa
:arrow: około godziny 9 (zależy jak mam przerwę w szkole )zjadam moje jabłuszko i wypijam 1/4 butelki wody
:arrow: następnie kolo 12 zjadam moja kanapeczkę i wypijam kolejna polowe butelki wody
:arrow: teraz obiadek najczęściej wracam ze szkoły około 16 wiec o 16.30 mam obiadek. dziś akurat mama zrobiła rybkę gotowana na parze oraz sałatkę z selera z jogurtem naturalnym, rodzynkami i orzechami włoskimi :D
:arrow: a kolacje pewnie zjem okolo 18 i zrobie sobie sok marchewkowo jablkowy i do tego jajo na twardo :-)
Dołączona grafika



...



...



#22
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
16asiula1991, jak dla mnie to ta rozpiska jest ok oby tak dalej

#23
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Asiulka elegancko oby tak dalej :)
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#24
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
bardzo ładnie dzis 16 Asiula- :clap2:


i proszę nie pisz posta pod postem w krótkim odstępie czasu-(przynajmniej 12 godzin )w prawym górnym rogu masz funkcję EDYTUJ jak chcesz cos dodać do swojej wcześniejszej wypowiedzi...
pozdrawiam :-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#25
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
16asiula1991, rozpiseczka bardzo ładna i trzymaj tak dalej a efekty pojawią się szybciutko
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#26
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
16asiula1991, piękna rozpiseczka, i wiesz co Asiula, świetnie, że razem z mamą będziecie dietkować, będzie Wam napewno raźniej i mama też przyłoży sie do gotowania mniej kalorycznych posiłków.
Będe zaglądać do Ciebie. :thumbsup:
Dołączona grafika

#27
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
Dokładnie jak mówi Iwonka :)
Dietka taka latwiejsza niż jakbys sama się odchudzala a rodzice codziennie gotowali ciezkostrawne potrawy i wciskali w ciebie. To moje zdanie ale wlaśnie takie coś moze doprowadzić do anemii, bo czlowiek zaczyna ukrywac jedzenie przed rodziną.
A tak bezstresowo, z mama opatentujecie mnóstwo fajnych lekkich potraw :) Radocha
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#28
16asiula1991

16asiula1991

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
No tak...z tym ze raźniej jest to prawda...i czasem i ja coś tam ugotuje jak mama później wraca z pracy :D Ja bym bardzo chciała iść do szkoły gastronomicznej... bardzo mnie takie coś rajcuje ale jak już komuś o tym mowie to mi od razu odradza... bo tam tylko przytyje...ale ja tak wcale nie sadze.. ponieważ znam kilka dziewczyn które poszły na gastronomie i mówią mi ze tak wcale nie jest .. tam najczęściej jest tak ze jest tyle roboty ze nawet nie ma czasu czegoś skubnąć.. a poza tym to jak się tam wszystkich tych zapachów nawącha to tez się ma dość :tongue: .. :P
Dołączona grafika

#29
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
16asiula1991, mam kolegę po szkole gastronomicznej,a chudy jak patyk :oczy:

#30
16asiula1991

16asiula1991

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
no to kolejny dzionek opisze co zajadalam:D
wiec tak :
:arrow: na sniadanko zjadalam muesli z mlekiem
:arrow: na obiadek zjadlam salatke warzywna z tybka gotowana
:arrow: a na kolacyjke 4 mandarynki:P
Dołączona grafika

#31
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Rozpiska rewelacja a ta

tybka

to rozumiem,że rybka :thumbsup:
Dołączona grafika

#32
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Dobry start! Wytrwałości i determinacji - bo początki najgorsze...

Zdeterminowany Kurczak

#33
16asiula1991

16asiula1991

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
dzis sobie zajadałam :
:arrow: kanapeczke z serkiem + czerwona cherbata
:arrow: pozniej do szkoly wzielam sobie kanapeczke z serkiem, ogorkiem, pomidorem, i szynka drobiowa:D
:arrow: na obiadek gotowana piers z kurczaka oraz salatka warzywna
:arrow: kolacyjka?? hmm... byla wypita cala szklaneczka czerwonej cherbatki :D
Dołączona grafika

#34
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
czerwona czerwona ale zjedz jakas kolacyjke :) Oprocz tego wzorowo ^^
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#35
kamilka p.

kamilka p.

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 243 postów
16asiula1991, ja Cię chyba jeszcze nie witałam więc :witam: :witam:
A widzę że jak na razie idzie Ci świetnie :lovers: :lovers: brawka :clap: :clap: :clap2: :clap2:
Dołączona grafika

#36
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
16asiula1991, piekna rozpiseczka :clap2: :clap2:

#37
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Bardzo dobrze idzie - rozpiska na medal!

#38
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
oby tak dalej!!pozdr

#39
16asiula1991

16asiula1991

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
no wiec dzisiaj troszke nadrobiłam kaloriami poniewaz zjadlam sobie 4 cukierki...ale pozatym mam juz 1 kg mniej.. teraz tylko suwaczek sobie trzeba przesunac..:P

a rozposka na dzisiejszy dzien wyglada tak
:arrow: rano musli z jogurtem natuiralnym
:arrow: w szkole na drugie kanapeczka czyli razowy chlebek z serkiem i ogoreczkiem
:arrow: na obiadokolacje rybka gotowana i sałatka warzywna + 2 łyzki pieczarek duszonych...
:arrow: i oczywiscie jak co dziennie na kolacyjke duzy kubek czerwonej cherbatki :D:D
Dołączona grafika

#40
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
:thumbsup: ładnie :clap:
a 4 cukierki to wiesz... ćwiczonka :strong: :dumbells: :strong: :dumbells: dobrze, że nie czekolada :strong:
No to papatki :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych