Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złośliwe chochliki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Witam

Jakiś złośliwy chochlik zmienił z 300 na 500 postów wstęp do galerii :cry:

Czy można naprawić chochlikowy błąd:?:

Zdeterminowany Kurczak Smutny



...



...



#2
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Też to zauważyłam... :cry:
To nie błąd... to ktoś z Adminów :cry: (Shas? :myśli1: )
Przykro mi Aga... :bawi:
Musisz dobić do 500... [A Kurczaczek bazgrze jak kura pazurem?...] Dasz radę :thumbsup:
Papa :lovers:

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

To nie błąd... to ktoś z Adminów :cry: (Shas? :myśli1: )

jasne pewnie -zawsze co złego to Shas... :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: a właśnie że demokratyczna WSPÓLNA decyzja całego grona za forum odpowiedzialnego... i raczej jak na razie nieodwołalna ...
chcemy aby wejść do galerii mogły i widziały nas (i was ) te osoby, które zostaja z nami na dłużej ,bo 300 to ktoś zdeterminowany naklika w kilka dni...
atalia przecież panikować nie musi- pińcet ma ...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

zawsze co złego to Shas...

nie, ale gdzieś w jakimś temacie pisałaś, że zmieniłaś... może się mylę? :myśli1:

a właśnie że demokratyczna WSPÓLNA decyzja całego grona za forum odpowiedzialnego...

no przepraaaszam...

chcemy aby wejście do galerii i widziały nas te osoby, które zostaja z nami na dłużej

niby słusznie :fun:

bo 300 to ktoś zdeterminowany naklika w kilka dni...

kilka to niee... kilkanaście (ja kilka tygodni)... chyba, że ktoś bardzo zdeterminowany (Kurczaczku pazurki w ruch i do klikania :grin: )

atalia przecież panikować nie musi- pińcet ma ...

o kurczę rzeczywiście! to co ja głupia tu siedzę... do galerii!!! :biegnie:

#5
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Więc zacznę produkować posty

Kurzy Pazur

#6
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

jasne pewnie -zawsze co złego to Shas... a właśnie że demokratyczna WSPÓLNA decyzja całego grona

potwierdzam tylko to co napisała Shas,że decyzja była wspólna i zapadła dlatgo,że kiedyś gdy nas było tutaj niewiele napisanie 300 postów zajmowało kilka miesięcy natomiast teraz przy obecnej liczbie uczestników forum jest to trud zaledwie kilku dni ;-)
Dołączona grafika

#7
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Poza tym tu nie chodzi o to by pisać byle co, tylko po to, żeby postów sobie nabić.. przecież ilość postów to tak trochę sprawa drugorzędna..
A tak w ogóle to trzeba sie tu troche zadomowić, zanim się całe grono poogląda :grin:

#8
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
tiaaaaa.... ale jak przyszłam było 300 - pisałam z głową bo miałam w niej plan obejrzenia zdjęć i dodania swoich...

Poza tym - jak różnica czy 300 czy 500 - jak ktoś chce nabić by pooglądać to i 500 nabije - ale pytanie czy z sensem? miałam ponad 200 chyba sensownych - i nagle zostałam zastrzelona informacją, że nie 79mi brakuje a 279 - a już się cieszyłam i co - i lipa...

Zadomowiony Kurczak

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

jak ktoś chce nabić by pooglądać to i 500 nabije


jeśli bedą to tylko nabijane jak napisałas posty to zawsze mozna z tym cos zrobić :mrgreen:

#10
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Poza tym - jak różnica czy 300 czy 500 - jak ktoś chce nabić by pooglądać to i 500 nabije - ale pytanie czy z sensem? miałam ponad 200 chyba sensownych - i nagle zostałam zastrzelona informacją, że nie 79mi brakuje a 279 - a już się cieszyłam i co - i lipa...

:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: brak mi słów,chyba Nadzwyczajna wyraziła się jasno

Poza tym tu nie chodzi o to by pisać byle co, tylko po to, żeby postów sobie nabić.. przecież ilość postów to tak trochę sprawa drugorzędna..
A tak w ogóle to trzeba sie tu troche zadomowić, zanim się całe grono poogląda

przecież o to w tym chodzi,że jesteśmy tu i piszemy bo nam tu dobrze a nie dlatego,żeby wpaść na moment jak na jakąś imprezę;zjeść,popić ,brodę utrzeć i spier....
Wogóle myślałam że jak ktoś tu trafia to dlatego,że poszukuje wsparcia w odchudzaniu i z myślą o tym pisze posty,pierwsze słyszę żeby ktoś pisał posty bo chce wejść do galerii a jeśli tak to proponuję zwiększyć ich ilość do 1000
Dołączona grafika

#11
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

a jeśli tak to proponuję zwiększyć ich ilość do 1000


albo pod względem jakości postów ;-) a nie ilości ;-)

ecież o to w tym chodzi,że jesteśmy tu i piszemy bo nam tu dobrze a nie dlatego,żeby wpaść na moment jak na jakąś imprezę;zjeść,popić ,brodę utrzeć i spier....


jak zwykle Asiula, masz rację, popieram :thumbsup:

#12
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
I takie wsparcie przez motywujące zdjęcie by mi się czasem przydalo - ale nie z reklamy slimfast - a z życia - ludzi, ktorym sie udalo i których polubiłam...

#13
Hazoczka

Hazoczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 316 postów
Nigdy nie wpadlabym na to ze w odchudzaniu moze mi pomoc czyjes zdjecie :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
Dieta i cwiczenia to tak,ale zdjecie :hmmm :yikes:
Dla mnie wazne jest to co myslicie i piszecie,a nie to jak wygladacie...
Nie wierze,ze jak zobacze ktoras z Was na zdjeciu to schudne,ale moze komus to pomoze,chociaz szczeze mowiac watpie :fun:
Dołączona grafika

#14
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Chyba powywalam swoje wiadomości

Kurczaki mają nie dzień - właśnie ta wiadomość z wiadmościami też dziś....




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych