Skocz do zawartości

Zdjęcie

Musze schudnąć inaczej nie wiem co zrobie!!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1
wilczyca

wilczyca

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Cześć mam pytanko jak można schudnąć 40kg :hmmm: :hmmm: :roll: .Prosze pomórzcie doradcie to ważne przeciesz ja wyglądam jak potwór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-( :-x :wavecry:



...



...



#2
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Mam małe doświadczenie - schudłam dopiero 5 - no może 6kg - ale weternaka diet jestem i ofiarą jojo wielokrotnie

Mogę polecić przede wszystkim przeczytanie na forum złotych rad diety - pomagają

Jak schudnąć - powoli i konsekwentnie - zaplanuj to rozsądnie - nie zrzucisz 40kg w pół roku - bo przybycie zbędnych 40 zajęło więcej czasu. Rozsąden chudnięcie to około 4-5kg miesięcznie - choć początki są trudne to chudnie się wtedy szybciej.

Nie wiem jak jadłaś do tej pory - ale proponuje dietę 1000-1200 kcal - urozmaicona, bogata, nie nudzi się i można gotując dla siebie zrobić modyfikację dla reszty domowników. Do tych 1000-1200 powinnaś dochodzić stopniowo - np co tydzień obniżać ilość zjadanych kcal o 150 i dojść spokojnie do owego 1000-1200 - inaczej organizm pomyśli, że zaczyna się wojna i jak zaczniesz jeść (lub zrobisz przerwę bo wesele kuzyna lub coś) zacznie odkładać na przyszlość - bo może znów zarządzą katorżniczą dietę - a tak na spokojnie przejdziesz w dół.

Pamiętaj dużo pić - nie wiem ile prawdy jest, że czerwone i zielone herbaty pomagają chudnąć - ale picie owych 8kubków dziennie po pierwsze zapycha po drugie oczyszcza....

Napisz co i jak jesz, ile ważysz... wpisuj codziennie a my (wiem, że nie mówię tylko za siebie) pomożemy

Witaj i zapraszam do wspólnej walki!

Zdeterminowany Kurczak

#3
wilczyca

wilczyca

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Nie wiem może od poniedziałku zaczne się odchudzać ale tak poważnie!!!!!!!!!!!! :hmmm: :hmmm: Chciałabym żeby mi się udało :win:

#4
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
wilczyca nie czekaj ,zaczynaj juz od dzisiaj.
masz juz cos na oku :hmmm: mam na mysli jakas dietke....

#5
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
wilczyca, zacznij dietke dzisiaj od poniedziałku nie wypali :roll: tak to niestety jest :-)

#6
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
wilczyca, :wave: napisz nam cos o sobie,np ile masz lat ile wazysz teraz itp no i czy juz wiesz jaka dietke bedziesz stosowala? ja sie w 1000000% zgadzam z propozycja Agi zebys stopniowo dochodzila do tych 1200kcal, bo to i zdrowo i rozsadnie i organizm nie zglupieje :grin:
no i wstawiaj rozpiski co jesz to tu razem z forumkam8 zawsze cos doradzimy np co wyrzucic, co czym zastapic...
no i troche ruchu proponuje, na poczatek nawet spacerki pol godzinne a jak juz sie rozruszasz to mozna stopniowo jakies cwiczonka wprowadzac :grin: bo prawda jest taka ze bez ruchu sama dieta za wiele nie daje i chyba wszyscy tu sie ze mna zgodza...

#7
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Skoro chcesz zacznij od poniedziałku - pamiętaj by robić listę zakupową i nie chodzić do sklepu głodna - wtedy kupujesz więcej niezdrowych rzeczy.

Z dobrych rad - nie przerywaj diety na "urodziny kogośtam" - cięzko potem wrócić - odkłada się powrót na "od poniedziałku, od nowego miesiąca" itd - wiem bo sama zrobiłam ten bląd wracałam do diety przez ponad dwa tygodnie....

Milsze

Zdeterminowany Kurczak

#8
kamana

kamana

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
to się dołączę.... też powinnam schudnąć 40 kg jak wilczyca, zaczęłam już raz w tym roku i poległam, po około tygodniu, dwóch, nawet nie pamiętam co mnie zatrzymało, pewnie znalazłam jakąś wymówkę i już , znowu jednak zaczynam
Mam prośbę , do osób z którym się udało, co robić gdy głowa mówi, zjedz!!
czy zaplanować ile kilogramów chce się zgubić i walczyć do tego wyniku ( on wydaje sie taki odległy) czy ważyc sie , co jaki czas??

#9
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
kamana, Czterdzieści kilogramów to faktycznie sporo. Moim skromnym zdaniem powinnaś sobie proces odchudzania rozłożyć na etapy. Pierwszy np dziesięć kili, i reszta tak samo. Wydaje mi się, że powinno być łatwo.

co robić gdy głowa mówi, zjedz!!

Jeść ale nie chipsy, wafelki czy tłuste sosy a np, jabłko czy marchewkę, pomidora, ogórka.

czy ważyc sie , co jaki czas??

Ważyć się jak najbardziej tyle, że nie codziennie a np raz w tygodniu z samego rana. Waga wtedy wskaże tyle ile ważysz naprawdę.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10
kamana

kamana

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
dziękuje

#11
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów

Mam prośbę , do osób z którym się udało, co robić gdy głowa mówi, zjedz!!

spojrzeć w lustro i zapytać głowę ''czy się opłaca''
Pokusa jedzeniowa ma to do siebie że jest krótką chwilę w ustach a pół wieku w biodrach :-(
Dołączona grafika

#12
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
kamana, witam cie serdecznie na forum trzymam za twoja dietke kciuki moze na poczatek odloz calkowicie slodycze i biale pieczywo pij duzo wody najlepiej 2-3 l po jakims tygodniu powinien byc juz spadek ok kg a pozniej zejdz do diety np. 1200-1500 kal na jakis czas zeby zoladek sie skurczyl i nie domagal tyle jedzenia apozniej mozesz nawet obnizyc kalorie do 1000 . powodzenia. napisz nam ile mierzysz i ile wazysz najlepiej pisz wszystko c danego dnia jadlas a my bedziemy sprawdzac co zjadlas zakazanego a co dietetycznego. znami dasz rade do dziela

#13
kamana

kamana

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
no to sie przyznaje - czarno na białym, mam 167 a niestety ważę aktualnie 105,:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: dorobiłam sie tegpo :oops: o przez 15 lat, moja normalna waga sprzed ciąży - to 65-68 , nigdy nie była chudziakiem .... :oops: bardzo wam dziekuję za miłe słowa....
Jest mi strasznie wstyd!!!!
Jeżeli chodzi o pisanie co jadłam danego dnia, to nie wiem, czy w tym temacie , czy może w innym miejscu na forum jest takie miejsce- poradzcie
Asiula, twój kurczak na dole, startował mniej więcej z tego samego miejsca, więc ta walkę można zacząć i można wygrać choć połowę meczu! - zawsze warto - bardzo ci gratuluje , każda z was która zrzuciła kilogramy jest dla mnie bohaterką !

#14
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:witam: Kamana-na forumku i mam nadzieję że z nami będzie Ci łatwiej gubic kiloski

czy może w innym miejscu na forum jest takie miejsce- poradzcie

załóż sobie blogaska w dziale "ludzie listy piszą-napisz swój blog" i opisuj swoje zmagania a my będziemy wspierać :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#15
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Pędzę z ogromem wsparcia dla Ciebie.
40 kg to owszem sporo, lecz nie załamuj się, każdy z Nas na tym forum ma jakieś nadprogramowe kilogramki. Mi pozostało do normalnej wagi 22 kg. A do upragnionej ok. 30 kg. Wspieramy się, opierdzielamy, gdy nie trzymamy dietki i ustalonych zasad odchudzania. Jestem tutaj nowa, i przyznam szczerze, że dziewuszki dzielnie motywują :)
Rozgościłam się na forum, posłuchałam rad i każdego dnia toczę walkę z tłuszczykiem :)
Poczytaj troszke o dietach, tutaj na forum sporo jest. Dobierz odpowiednią dla siebie, tak abyś się nie męczyła. Osobiście polecam dietę 1000 - 1200 kcal, oraz nisko węglowodanową na której udało mi się zrzucić 38 kg.
Będzie dobrze :) Trzymam kciuki piękna :*
Dołączona grafika

#16
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Witam Cie kamana i juz się nie mogę doczekac Twojego blogaska, gdzie skrupulatnie bez owijania w bawełne będziesz zdawała nam codzienne relacje z dietki.

Jest mi strasznie wstyd

Nawet, jeżeli czasami będziesz miała słabszy dzień, i złamiesz sie (nam też sie to zdarza), to prosze nie przeywaj diety i walcz dalej. Warto, robisz to wyłacznie dla siebie, dla swojego zdrowia i samopoczucia.
:clap2: :clap2:
Dołączona grafika

#17
kamana

kamana

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
dziękuje bardzo za wszystkie słowa, czytam , jest mi lepiej i walcze!

#18
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
wiem co czujesz-ja juz obiecuje sobie ze się za siebie wezme i od poniedziałku mały sukces 1 kg mniej-ale co to jest-dzis mierzyłam mega piekny płaszcz i co z tego nie dopięlam sie jeszcze 10 i moze :-( wstydze sie siebie i tego ze moj mąz i syn mają takiego słonia w rodzinie

#19
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

od poniedziałku mały sukces 1 kg mniej-

pieknie malymi krokami i do przodu kazdy kilogram to blizej ma twoj kubus do celu wiec brawa za kilosik zgubiony :clap: trzymam :thumbsup: za to zebys miala duzo silnej woli i gubila kolejne kilosiki

#20
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
gratulacje każdy kilogram zrzucony jest wazny :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych