Skocz do zawartości

Zdjęcie

- 36 kg.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Moja walka z odchudzaniem trwa odkąd tylko sięgam pamięcią, a żyje na tym świecie już 20 lat. Nigdy nie udawało mi się dojść do prawidłowej wagi. Głodówki, dieta 1000kcal były bez sensu, błędy młodości, które kończyły się potwornym obżeraniem.
W sierpniu 2008 roku moje życie odmienił wówczas już Mąż. Opowiedział o diecie nisko węglowodanowej, na której udało mu się zrzucić 50kg.

Postanowiłam spróbować, bo co mam do stracenia? I udało się. Od sierpnia schudłam 36kg, chociaż przyznam szczerze, nie była to do końca dieta, gdyż zdarzało mi się dość często podjadać słodycze i chlebek, bez którego kiedyś nie wyobrażałam sobie życia. Ze słodyczami mam do dnia dzisiejszego problem, ale dalej walczę z tym nawykiem i słabością.
Moim celem jest wreszcie być piękną. Kończąc zakupy z radością z nowo nabytego ciuszka, a nie płaczem z powodu braku rozmiaru.
Od zawsze byłam postrzegana jako gorsza, bo byłam przecież grubsza.. Już teraz większość znajomych robi wielkie oczy gdy mnie widzi, niektórzy z sarkazmem oceniają mój wygląd, mówiąc, że jeszcze dużo mi brakuje. No i co z tego? Moją dotychczasową walkę uważam za sukces, gdyż prawie wygrałam.

I walczę dalej ....

Wytrwam. Już bliżej jak dalej :) Mój satysfakcjonujący cel to 65 kg. I nie zamierzam się poddawać.....
Dołączona grafika



...



...



#2
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Czekoladka, :wave: gratuluje tych zgubionych kilogramow :thumbsup: duzo juz osiagnelas i napewno uda Ci sie osiagnac wytyczone cele za co mocno trzymam kciuki :thumbsup:

#3
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Mogłabyś napisać coś więcej o tej diecie?

Z góry dzięki

Kurczak

#4
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Za-Duza-Aga właśnie dodałam wpis do swojego bloga o tej diecie. Będę w miarę czasu uzupełniać i dodawać ciekawe potrawy, jakie da się uzyskać, by urozmaicić tę dietę, bo w końcu takie jedzenie może się znudzić. :ceyes:
Dołączona grafika

#5
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Czekoladka, bardzo mocno Ci gratuluję tych zrzuconych kilosków.Mam nadzieję,że zostaniesz z nami i razem będziemy świętować Twoje 65 km :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Z całego serca Ci kibicuje i trzymam kciuki za dalsze postępy-a jestem pewna na 100%,że osiągniesz swój wymarzony cel :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :lovers:

#6
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

Mam nadzieję,że zostaniesz z nami i razem będziemy świętować Twoje 65 km :clap:

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: to ja tez trzymam kciuki za maraton :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#7
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Maraton? :win: Nie wybieram się nigdzie dziewczyny :)
Tu z Wami mi dobrze :clap: :clap:
Dołączona grafika

#8
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Anja napisala ze bedziemy swietowac twoje 65 km :smiech3:

#9
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Czekoladka, witam :wave: gratuluję zrzuconych kilosków i :clap2: trzymam kciuki :thumbsup: powodzenia

#10
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Wspaniale Czekoladka ;)

#11
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Wspaniały wynik ja mam 30 kg do zrzucenia :yikes:

#12
CicheZiolko

CicheZiolko

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Cześć gratuluje tych zrzuconych i takiej siły do walki z wagą nqa pewno Ci się uda powodzonka:) :tanczy: :->

#13
Ojejku29

Ojejku29

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
oooo gratuluje! chciałabym mieć tyle silnej woli jak ty!pozdrawiam :clap2:

#14
spider1973

spider1973

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Czekoladka, czy możesz podać adres swojego bloga?? Chętnie ja zapoznałbym się z Twoją dietą. A tak przy okazji to też gratuluję efektów.

#15
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Ja również proszę o info na temat tej diety bo aż się nie chce wierzyć że tyle mozna zrzucić. :shock:

Gratuluję takiego osiągnięcia :clap: :clap: :clap:

#16
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
Czekoladka, świetny wynik, jestem pod wrażeniem, trzymam kciuki za dalsze sukcesy! :) :win:

#17
elsalala

elsalala

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Gratulacje :) Trzymam kciuki za dalsze sukcesy :)

#18
matka38

matka38

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Ja schudłam 8kg.:) Ale to dopiero początek. Trzymam za Ciebie kciuki:)

#19
ewunia

ewunia

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
mi sporo brakuje :geek:

#20
kejti09

kejti09

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Jejku, ladny wynik, podziwiam i gratuluje ; )




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych