Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krucjata anty-kilogramowa ruszyła!!! :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1
Nariko

Nariko

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Witam wszystkich bardzo serdecznie! :grin:

Jeśli chodzi o diety to jestem weteranką, mam ich za sobą tyle, że nie sposób zliczyć. Rzadko która kończyła się sukcesem, żadna trwałym ;-) Tym razem będzie inaczej bo diety stosować nie będę... nieźle to sobie wymyśliłam, nie? :mrgreen: Mam na myśli to, że nie będę jak to bywało kiedyś, liczyć kalorii do 800 (tak, tak też bywało, próbowałam nawet do 400 :shock: ), pić cud-koktajli, jeść zupy kapuścianej, samych jabłek itp itd. Tym razem po prostu zdrowo i mniej jem i duuużo się ruszam. Na szczęście znalazłam sport, który pokochałam - rolki. Jeżdzę po parę godzin dziennie i nie mogę przestać! :grin: Polecam wszystkim kobietkom ten sport, idelany na dolne partie ciała! Trochę już mnie ubyło dzięki temu, będę walczyć dalej. Mój cel to 65kg, potem zobaczymy czy się zatrzymam czy jeszcze trochę zrzucę. Trzymajcie za mnie kciuki! :-)

Trochę danych o mnie: 170cm wzrostu, waga 76kg, lat 27.

Pozdrawiam serdecznie!!! :-)



...



...



#2
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Nariko witaj na forumku. :witam: :witam: :witam:
Trzymam kciuki za dietke :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ja polubilam hula hoop i krece codziennie :grin:

#3
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Nariko, witaj :wave: a ja jestem na etapie polubienia ;-) jakiegos sportu tylko coś mi nie wychodzi :whistle: :whistle:

#4
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Nariko, witam serdecznie :wave:

#5
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Nariko, witam serdecznie na forum :wave:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Nariko, witam Ciebie i ja :wave:

ym razem będzie inaczej bo diety stosować nie będę... nieźle to sobie wymyśliłam, nie? :mrgreen:

trafiłaś w sedno - nie można stosować diety, bo ona się kończy i zaczyna a przedtem i potem to tragedia :whistle: Moim zdaniem każda/y z nas musi znaleźć sposób na własne odżywianie i... osiągnąć wyniki a potem cieszyć się, że się utrzymują :clap2: Świetnie, że znalazłaś coś, co Cię porwało - mam na myśli rolki :thumbsup: Osobiście wolę ćwiczonka w zaciszu mojego domku, jednak - kto wie... :fun: :fun: POWODZENIA :mrgreen:

#7
Dodzik

Dodzik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 136 postów
Nariko, witam ;-)

hmmm co do rolek to chetnie bym sobie pojezdzila ale samej by mi si nie chcialo.... zeszta brak rolek wiec tak jak Ell pozostane w zaciszu swojego domku

#8
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Nariko, witaj na forumku :witam:

Tym razem po prostu zdrowo i mniej jem i duuużo się ruszam.

no i swietne postanowienie :thumbsup:
trzymam kciuki za twoj nowy styl zycia :grin:
a jak tam dzisiaj ?

#9
Nariko

Nariko

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Witajcie dziewczynki!

Wielkie dzięki za miłe słowa i pochwały :grin: Też myślę, że w końcu zmądrzałam. Szkoda, że zabrało mi to tyle lat, ale lepiej późno niż wcale. Wczoraj miałam przerwę od treningów. Podobno jeden dzień w tygodniu powinien być wolny od sportu, żeby mięśnie się zregenerowały itd. Dziś już jednak wskakuję w roleczki, jeśli tylko dopisze pogoda :mrgreen:

Jakie Wy stosujecie dietki dziewczynki?

Buziaczki!

#10
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

Jakie Wy stosujecie dietki dziewczynki?

wiekszosc z nas preferuje zdrowe odrzywianie wiec stosuje diete 1000 do 1400kal

#11
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Nariko, tak jak Syla napisała - większość z nas to Stukaloryczki :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: Choć nie do końca rygorystyczne (mówię głównie o sobie) :fun: :fun: Zresztą, jak poczytasz poszczgólne blogaski, to dowiesz się, jak układamy menu, jakie ćwiczenia stosujemy. Ale jak masz pytania - pytaj!! Odpowiemy z pewnością :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5:

#12
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Nariko, dietki TEORETYCZNIE ( :smiech3: :smiech3: :smiech3: ) 1000kcal ale roznie to bywa :tongue: ja zaczynalam 0d dietki tak miedzy 1200 - 1500 kcal a teraz jadam juz do 1000kcal bo glodna nie jestem i wiecej nie da rady :grin:
a jak pogoda u Ciebie ? roleczki dzis beda czy sie nie zapowiada? :hmmm:

#13
Nariko

Nariko

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Witajcie Dziewczątka :mrgreen:

Czyli widzę, że w kwestii dietki niczego odkrywczego nie wymyśliłam ;-) Ja co prawda nie liczę kalorii, ale jako że to moja enta dieta, więc potrafię mniej więcej oszacować ile zjadam. Myślę, że jest to cosik pomiędzy 1000 a 1400.

Ważyłam się dziś rano ale niestety nie mogę się niczym pochwalić. Pomimo intensywnego roleczkowania nic nie spadło :cry: Mam nadzieję, że szybciej lub wolniej ale będzie spadać, nie mam ochoty na kolejną dietę typu kapuściana, ble! :-/

Roleczki były wczoraj i dziś też :grin: Zaliczyłam też niestety glebkę na szanowny tyłeczek... A podobno sport to zdrowie ;-)

Buziaczki dziewczynki!

#14
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Pomimo intensywnego roleczkowania nic nie spadło :cry:

Nariko, spokojna głowa ani się obejrzysz jak waga poleci w dół - czasu tylko trzeba

Zaliczyłam też niestety glebkę na szanowny tyłeczek...

dobrze, że tylko na tyłeczek a nie np na twarzyczkę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#15
Nariko

Nariko

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Dziś znów nic :placze43: :placze43: :placze43:

#16
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj Nariko :wave:
Waga na pewno ruszy- Jesli chodzi o zrzucanie kilogramow to jest to czysta matematyka- to ile kalorii przyjmujesz a ile spalasz. Jesli gospodarka hormonalna jest w porzadku waga predzej czy pozniej musi ruszyc :grin:
Powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#17
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj Nariko waga musi ruszyć będzie dobrze
Miłego dnia :wave:
Dołączona grafika

#18
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Nariko nadwaga nie jest u Ciebie jakaś straszna czy wielka więc musi troszeczke potrwać zanim kilogramy zaczną spadać :grin:

#19
Nariko

Nariko

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Macie rację, nie ma co biadolić... idę na siłownię :dumbells: :grin:

#20
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Nariko, moze waz sie raz na tydzien :hmmm: bo przeciez przez noc kilogram Ci nie spadnie a takie male roznice miedzy dniami sa niedostrzegalne na wadze i tylko sie dolujesz :lovers: zwaz sie za pare dni czy tydzien a na wadze napewno bedzie mniej i huorek sie od razu poprawi :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych