Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa MOTYWACJA ;]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
781 odpowiedzi w tym temacie

#1
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam ponownie wszystkich Forumowiczów ;]
Kilka miesięcy tutaj nie zaglądałam. Odniosłam porażkę wtedy, ale teraz mam nowe motywacje i nowe cele :)
Moim celem jest pozbycie się 15 kilogramów.. ;]
zaczełam 1 czerwca i juz nie ma 3 kg ;] zaczełam bardzo intensywnie wchodzić na stoper i widać efekty;]

Dzisiaj ide do sklepu po tzw "spalacze tłuszczu" jeszcze nie wiem czy coś kupie ..narazie pojde po prade i opisanie mi na czym polega połykanie tych dopalaczy..

Konkretnego planu posiłków jeszcze nie mam.. ale myśle o tym by trzymać sie 1500 kalorii dziennie..
Jezeli te spalacze tłuszczu działają w taki sposób jak to wyczytałam to bedzie miło zobaczyć piekne efekty;]
Mam zamiar kupić sobie jeszcze taki dresik na allegro ktory działa na zasadzie sauny.. Wykonując 10 minut ćwiczenia pocimy sie jakbyśmy zrobili juz conajmniej 30 lub 40.. a jak doskonale wiemy po 40 minutach intensywnych ćwiczeń dopiero zaczynamy spalać tłuszcz.. wiec według tego dresu efekt godzinnego biegania można otrzymać po zaledwie 20 minutach;] jest on niedrogi (25 zł) dlatego sprobuje...

Miłego Dnia
;*



...



...



#2
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Witam Cię ponownie :mrgreen:
Zaczne od zastanowienia: od 1 czerwca się odchudzasz, mamy 4 czerwca, a Ty piszesz, że zgubiłaś 3 kilo :hmmm: :hmmm: Tak to nie powinno wyglądać - z mojej perspektywy :!:

Dzisiaj ide do sklepu po tzw "spalacze tłuszczu"

wiesz, moim zdaniem nie masz tak dużej nadwagi, by tego używać. Naprawdę znam się na spalaczach i nie polecam akurat Tobie, bo masz do zrzucenia tylko 12 kilo!! To naprawdę niewiele i dasz radę bez spalaczy :strong:

Konkretnego planu posiłków jeszcze nie mam.. ale myśle o tym by trzymać sie 1500 kalorii dziennie..

wiesz, ja bym poleciła Ci na początek 1000-1200 a potem jak już sobie podkręcisz metabolizm to stopniowo zwiększać kaloryczność :wave: i koniecznie wymyśl sobie ten plan posiłków - to ważne !!!

taki dresik na allegro ktory działa na zasadzie sauny..

możesz coś więcej napisać o nim - nigdy nie słyszałam o takim cudzie :tongue: Mogę Cię też prosić ew. o linka - chciałabym się temu przyjrzeć...

#3
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
dzien dobry ;)

Ell co do jedzenia 1000 - 1200 kalorii .. to nie jestem zebyt przekonana chyba jeszcze. Ja bardzo duzo ćwicze dziennie i spalam wystarczająco duzo bym mogła jeść w miare normalnie :)

Jezeli chodzi o te spalacze tłuszczu.. to nie chodzi mi o to zeby zgubić dzieki temu wszystkie zbedne kg... ale nie jestem w stanie zrzucic tłuszczyku z brzuszka by było widać rzeźbe nad która naprawde solidnie pracuje.. Konsultowałam sie z takim Panem, który ma maszyne do zbijania tego tłuszczu nieodwołalnie .. tylko ze ja potrzebuje zrzucic jakies 5 cm a to koszt rzędu 5000 zł.. więc narazie wyprobuje ten spalacz ;]

a co do dresików to wysłałam Ci link w prywatnej ;)



;))

#4
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

co do jedzenia 1000 - 1200 kalorii .. to nie jestem zebyt przekonana chyba jeszcze

wiesz, to nie ma problemu!! Jeżeli czujesz, ze to nie Twoja "liczba" to jak najbardziej zostań przy 1500!

więc narazie wyprobuje ten spalacz ;]

a możesz powiedzieć, czy to jest chemiczny spalacz, czy naturalny jak np. C.L.A ?? To też jest ważne :!: :!:

ale nie jestem w stanie zrzucic tłuszczyku z brzuszka by było widać rzeźbe nad która naprawde solidnie pracuje..

ja dokładnie pracuje nad tym samym i wiem, że jest ciężko! To naprawdę trudna partia do wymodelowania (razem z biodrami i pupą). Więc koniecznie musisz ćwiczyć; z doświadczenia i mojego standardowego zestawu na brzuch polecam Ci - jak już polecałam Natalce:
:arrow: aerobiczną 6 Weidera (ćwiczenia znajdziesz w necie);
:arrow: zakup kołyski do ćwiczeń (jak masz na zbyciu jakie 50 zł) - i strzelanie po 400 brzuszków dziennie;
:arrow: cardio (na partie mięśnia brzucha, choć wymodeluje CI sie cała sylwetka)
:arrow: ABS (to rozbudowany trening mięśni brzucha, choć tez polecany jest początkującym).
Nie przejmuj się kolejnością - nie ma ona znaczenia. Ale oczywiście zrobisz jak uważasz!

a co do dresików to wysłałam Ci link w prywatnej ;)

nie mam jeszcze :myśli1: :myśli1:

#5
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
to jak nie bedziesz dosatawać dłuzej tej wiadomości to wytłumacze Ci jak samej znależć te dresiki ..
więc
wchodzisz w allegro nastepnie Sport i Turystyka -> Siłownia i Fitness -> Odzież i Obuwie ->Dresy kompletne no i tam juz Ci pokaze wszystko ;] kosztuja od 25 do 50 max.. ;]

Zrobiłam dzisiaj godzine i 10 minut ćwiczeń aerobowych..
do ćwiczeń pije odzywke.. hmm nawet nie wiem co to jest .. ale bardzo pomaga kiedy bardzo duzo sie poce i męcze. Nie wiem co to jest, bo to chłopak mi przygotował.. jak tylko sie dowiem to oczywiśćie wszystko napisze ;]

za poł godzinki idę coś przekąśić ;]
zjem kanapkę i pół szklanki barszczu czerwonego.. (120 kcal )

o 14 mam w planach iść na bardzo długi spacer.. ale nie obiecuje bo u nas jest taka pogoda ze albo pada albo jest bardzo zimno.. na 10 minut wyjdzie słonce a jak ja wyjde z domu to zaczyna lać ;/

no ale nie mam zamiaru sie poddać ;)
zaawsze moge poćwiczyć w domku :)


;)

#6
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
zjadłam sobie II śniadanko więc teraz ide godzinke pobiegać .. hmm raczej poł godzinki, ale postaram sie kilka minut dłuzej pomęczyć ;)



i nic nie wyszło nawet z 30 minut... :(

dałam rade jedynie 25.. ale nie martwie się bo to dopiero początek.. ;))

#7
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Witaj Kkasiaa123, zyczę powodzenia w walce :thumbsup:
Tylko pilnuj jedzenia przy takich ostrych cwiczonkach bo 3 kilo w 4 dni to nie moze byc zdrowo ;-)
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#8
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witaj Tomsa :)
Pilnuje jedzenia bardzo dobrze :)
pochłaniam około 1500 kalorii dziennie ;]
Tylko mam nadzieje, ze wytrwam w ćwiczeniach ;] chociaż narazie sprawiają mi całkiem duzo satysfakcji i przyjemności ;] a to chyba najważniejsze ;)

Dziekuje za miłe słowa

#9
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

chociaż narazie sprawiają mi całkiem duzo satysfakcji i przyjemności ;]

Jak zobaczysz wyniki to bedzie dalsza motywacja :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#10
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Już sie nie moge doczekać :) jednak musze cierpliwie poczekać jeszcze ze 2 tygodnie na wyniki, które bede mogła zauważyc w lustrze a nie tylko na wadze ;]

#11
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Wypiłam 400 ml wody i teraz cos zjem ;]

a potem na długaśnyy spacerek ;] wróce wieczorkiem moze :)

Miłego popołudnia :)

#12
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Połaziłam 3 godziny i jest super;] a łydki po bieganiu tak mnie bolą, że az miło :D przyjemnie ... ;]

Kupiłam dzisiaj miesięczną dawke SPALACZY TŁUSZCZU ;] thermo speed ;] ponoć najlepsze... byłam z chłopakiem bo on sie na tym zna .. i jeżeli nawet mi to zafundował to znaczy, że zaszkodzić nie powinno ;] opowiem Wam jutro jak sie po tym czułam ;] a o efektach napisze za miesiac jak skoncze kuracje :D


MIłego Wieczorku Życze :)

#13
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dzien dobry ;)

Właśnie połknełam ogromną tabletke spalacza.. za poł godziny mam zjesc śniadanie... jestem ciekawa jak bedzie działać .. taka wielka, że az mnie coś w środku boli ;p

w ogole muszę sie pochwalić ;] dzieki moim intensywnym ćwiczeniom dzisiaj mam 0,7 kg mniej niż wczoraj :D :)

Mam taką manie ważenia się.. a mówiłam chłopakowi, żeby zabrał mi te wagę :P

;]

#14
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
uff ale sobie poćwiczyłam.. ;] nie za wiele ale lepiej tyle niż nic..
30 minut ćwiczeń i do tego 10 minut biegu..

nie za wiele jak już wspominałam, ale przyjechała do mnie młodsza kuzynka i trzeba się nią troche pozajmować .. wprawdzie ma 13 lat ale śniadanie trzeba zrobić ;]

ok to teraz ide się kąpac ;]

Pozdrawiam :)

#15
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dzień dobry :)

Wczoraj pierwszy dzień brałam te moje spalacze tłuszczu.. I muszę powiedzieć, ze w nocy spać nie mogłam;/ ale tak ponoć jest gdy ktos nie pija kawy, bo w tych tabletkach jest spora ilość kofeiny... a teraz przed śniadaniem trzeba wziąść kolejna .. ;]

Co do jedzonka wczorajszego .. u mnie wyglądało to w następujący sposob...:
:arrow: 7:15 - tabletka spalacza popita 400 ml wody..
:arrow: 7:45 - 2 kanapki z szynką i sielonym ogórkiem
:arrow: 11:00 szklanka barszczu czerwonego (jakiś był niedobry ;p)
:arrow: 15:00 druga tabletka spalacza tłuszczy popita 400 ml wody (tym razem w proszkiem carbo)
:arrow: 15:30 50 gram sałatki (papryka czerwona, ogórki w occie, papryka zółta w occie, kapusta pekińska, kukurydza, pierś z kurczaczka, i pół łyżeczki majonezu)
:arrow: 19:00 Gorący kubek (rosół z kurki) :)

No i oczywiście przed każdym posiłkiem wypijałam około pół litra wody badz odżywki węglowodanowej :)

I wczoraj miedzy 16:30 a 18:30 byłam na dworze w chłopakiem i podczas gdy on ćwiczył Kata na egzamin z karate to ja w tym czasie troche pobiegałam i porozciągałam się ;] Oczywiście po zjedzeniu tego gorącego kubeczka poćwiczyłam 15 minut nóżkami ;]

:-)

#16
Trist

Trist

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Haloo Kasiu,

Oby Tobie tylko te spalacze nie zaszkodziły...

Jak nie możesz spać późniwej, to może łykaj jeden dziennie.
Z wagą ponoć dobrze raz w tygodniu się spotkać :)

Pozdrawiam ciepło (bo u mnie akurat śliczna pogoda :) słonko świeci na całego i do północy będzie pewnie jasno)

papaski

#17
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dzien dobry :)

Już dzisiaj spałam w nocy jak niemowlaczek :D
Ale lepiej opisze mój wczorajszy dzionek :)

:arrow: Rano wziełam tabletke spalacza :)
:arrow: z okazji do tego, że nic nie mogłam zjesc z niewyjaśnionych mi przyczyn.. przyjechał do mnie chłopak i zabrał do siebie na jedzenie :| normalnie we mnie wmuszał :(
:arrow: Rosół gotowany na kurczaczku z łyżką makaronu.. :)
:arrow: kotlet z piersi kurczaczka .. oczywiście panierke kazałam sobie zeskrobać ;] ;p
:arrow: 6 orzeszków ziemnych .. taki mały grzeszek :)
:arrow: pół brzoskwinii bez skórki :) na drugie pół sie nie dałam namówić (a raczej nie dałam sie zmusic;/ )
:arrow: no i koło 19 zrobiłam najwiekszy grzech ... zjadłam jedna bulke z ziarenkami z sałatą, szynką, rzodkiewką, serem zółtym i ogorkiem ..najgorsze było to ze usmazyłam bułeczke na oleju;/ ;/ :cry: :cry: :cry:

Ponieważ,ze niedziela jest dniem odpoczywania to i ja równiez sobie odpoczełam od ćwiczeń ;] a raczej moje ciało... bo juz ledwo chodziłam ..dzieki przerwie dzisiaj juz jest duzo lepiej :))

Pozdrawiam serdecznie :-) :-) :-) :-) :-)



Podpisałam 9:00
Zrobiłam 50 minut ćwiczeń :D bez bólu :) i do tego 20 brzuszków :-) :-) :-)

#18
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

no i koło 19 zrobiłam najwiekszy grzech ... zjadłam jedna bulke z ziarenkami z sałatą, szynką, rzodkiewką, serem zółtym i ogorkiem ..najgorsze było to ze usmazyłam bułeczke na oleju;/ ;/

Bułeczka gdyby nie to ze smazona byłaby super posiłkiem- i białko, i weglowodany i tłuszce - a do tego witaminki i błonnik- nastepnym razem zjedz bez smazenia i nie na ostatni posiłek- uwazam ze jako sniadanko byłaby idealna- taki zastrzyk z rana :thumbsup:

ja równiez sobie odpoczełam od ćwiczeń ;]

I bardzo dobrze- to jest wskazane- miesnie musza miec czas sie zregenerowac :grin:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#19
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Muszę sie przyznać, ze ważenie sie to moja największa masakra.. chłopak miał mi zabrać wagę, ale ja ciągle go zagaduje i zapomina :( faktycznie chudne miedzy 0,5 a 0,7 kg dziennie.. jednak trochę mnie to przeraża.. dzisiaj jest 8 dzien mojego odchudzania a ja już nie mam 6 kilogramów.. jednak wmawiam sobie, że to przez bardzo duzą ilość ćwiczeń.. sama nie wiem już co mam myśleć.. czy do zdrowe?? przeciez jem miedzy 1300 a 1500 kcal dziennie.. a przynajmniej sie staram tak jesc...

#20
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

trochę mnie to przeraża..

Ja nie mam pojecia jak to zrobiłas- rzeczywiscie to dosc dziwne- ale moze tak zareagował Twoj organizm na duzy wysiłek fizyczny - poza tym pewnie duza czesc z tego to woda wypocona wlasnie podczas cwiczen. Pewnie waga zwolni - tylko bardzo teraz uwazaj zeby sie na jojo nie nadziac ( wiem niestety co to znaczy :placz: )

Muszę sie przyznać, ze ważenie sie to moja największa masakra..

No ja sie staram raz na tydzien ewentualnie dwa razy w tygodniu- codzienne wazenie wpedziłoby mnie w doła ;-)
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych