Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa MOTYWACJA ;]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
781 odpowiedzi w tym temacie

#21
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Zrobiłam sobie jeszcze dodatkowo 20 minut ćwiczeń i 80 brzuszków ;]


..tak muszę wkońcu pozbyć sie wagi :D obym tylko znowu czegoś nie wymyśliła :P



...



...



#22
gosiaczek_b23

gosiaczek_b23

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Witam kkasia!!! widzę że ty jesteś bardzo zdeterminowana w swoim odchudzaniu :thumbsup: tez bym tak chciała ale na 80 brzuchów to mnie nie stać :whistle: mam nadzieję że wszystko pójdzie po twojej myśli i życzę miłego dnia ;-)

#23
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dziekuję za miłe słowa :)

pamiętaj, że ty też dasz rade :)

dopisek 12/ 59
Nie wiem czemu, ale nie potrafie się zmusić do jedzenia;/ zaraz wezme drugą tabletke spalacza a nic nie zjadłam od wczoraj ;/ ehh :-(

#24
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
kkasiaa123, wprawdzie nie jestem administratorem tego forum, ale nie pisz posta pod postem. Możesz dopisywać korzystając z funkcji EDYTUJ - tak jest czytelniej :whistle:

kkasiaa123, uważnie czytam Twoje posty i przyglądam się co robisz... Jeżeli się zgodzisz, to chętnie powiem Ci, jakie niebezpieczeństwa widzę w Twojej drodze do odchudzenia się... Ale tylko jak się zgodzisz... :tongue:

#25
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Kkasiu - mam wrażenie, że to Twoje odchudznie jest niebezpieczne dla twojego zdrowia - bo norma to od 4-6kg miesięcznie a nie tygodniowo - ryzyka są dwa - po pierwsze będzie efekt jojo po drugie jakieś spustoszenie w organizmie lub czort wie co

Zwolnij

#26
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Ell oczywiście się zgadzam.

ehh własnie się dowiedziałam, że mój chłopak jedzie na 3 dni do niemiec ;/ bo szef go wysyła;/ poinformowali go godzine przed koncem pracy.. fakt przyjechał do mnie od razu.. ale czuje teraz taką pustke.. nie mogłam sie na to przygotować wiec ciagle prawie płakałam zamiast z nim rozmawiać :( Nie chce mi się jeść.. nic. . moge ewentualnie ćwiczyć.. ale zabronił mi już dzisiaj.. i tak go nie posłucham i do nocy bede walić ćwiczenia :( .. takie to wszystko bez sensu..

#27
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
za szybko, za szybko zdecydowanie, ale poczekam, aż Ell sie wypowie w temacie bo pewnie myslimy podobnie.
Jak najszybciej przestań brac te tabletki. Rosołki z paczki itp. to tez sama chemia, która dobremu nie służy.

Ell, to co dasz reprymendę?
Dołączona grafika

#28
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

ale nie pisz posta pod postem. Możesz dopisywać korzystając z funkcji EDYTUJ - tak jest czytelniej

- :dziękuję: za czujność :win: Ell :love:
kkasiaa123, tak się zastanawiam dziewczyno :hmmm: ale zanim co to poobserwuje jeszcze... :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#29
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
nie napisałam specjalnie posta pod postem.. tylko jak biore EDYTUJ to komp mi sie tak wiesza, że w ogole nie ogarniam;/ raz przeciez mi sie nawet udało edytować.. bo ja wiem ze nie mozna pisać posta pod postem..

a co do tych tabletek to nie mam zamiaru jeszcze przerywać.. sprobuje miesiąć i dopiero moze...

#30
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dzień dobry..
pewnie mnie ktoś zablokuje bo pisze posta pod postem znowu.. ale nie moge znowu uzyc EDYTUJ ;/ juz dzisiaj przez to 2 razyy kompa resetowałam;/

moj plan zywienia na wczoraj:
:arrow: 5 rzodkiewek i kawałek ogórka;/ i to zmuszałam sie do jedzenia ;/
przedwczoraj nie jadłam nic kompletnie :|..

teraz własnie zmuszam sie dokonczyc plasterek sera zółtego..
Już nawet pije wode cytrynowa.. bo musze jakos dostarczać kalorie :(
Mam nadzieje ze mój facet jutro wroci.. bo tylko przy nim moge jakoś funkcjonoowac i jesc..
Ide zaraz troszke poćwiczyć..chociaż nie wiem czy mam na to dość siły;/


zycze wszystkim miłego dnia...

#31
Trist

Trist

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
Kkasia... weź się w garść i zacznij jeść... wpędzisz się w jakąś anemię i Bóg wie co jeszcze.
Żyjesz, oddychasz, ćwiczysz, potrzebujesz jedzenia i kropka.

Czy oby ten brak łaknienia nie wypływa z tych tabletek???
Pewnie i tęsknota dokłada swoje.

Dbaj o siebie...

#32
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
To jest tak, że on mnie pilnuje.. sprawdza co zjadłam i ile zjadłam... czasem liczy za mnie.. pomaga mi niesamowicie.. a teraz . pojechał a ja sobie z tym po prostu nie radze :( moze dopiero jutro wroci.. niby trzy dni.. ale było to dosc niespodziewane .. a ja mam wszystko tak poukładane zebym nie miala niespodzianek..

#33
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Kasiu - musisz dawać sobie radę - jesteś silną kobietą i mam nadzieję, że to udowodnisz przede wszystkim sobie

#34
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dziekuję za miłe słowa :)

postaram sie..

#35
gosiaczek_b23

gosiaczek_b23

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Witaj Kasia!! dasz rade dziewczyno!!! jedz normalnie bo jak twój luby przyjedzie to nawet siły nie bierzesz miała żeby go przytulic i wtedy ci się od niego oberwie zobaczysz :walek: a jak się nazywają te tabletki ???

#36
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
widzę kasia że masz jakieś problemy z edytowaniem -co trzeba scalę -a jeżeli mineła doba to spokojnie nowego możesz juz klikać - banować nie będę bo przeciez inaczej Cie wywala -mam nadzieję że to przejściowe problemy -jeżeli chodzi o mnie to na razie masz taryfe ulgową ;-) ale nie przeginaj ;-) :-> :-> :-> :-> jak sobie radzisz?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#37
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dzień dobry ;) Przepraszam za długą nieobecność.. ale ze środy na czwartek spałam u teściów i nie miałam jak wejsc na kompa.. nie było czasu. a wczoraj wrocił mój męzczyzna.. no i oczywiscie nie poćwiczyłam nic.. ehhh
wczoraj zjadłam:
:arrow: koło 12:30 troche rosołu z makaronem ( 1 łyżka makaronu)
:arrow: koło 13:00 łyzka ziemniaków 2 łyzki surówki z sałaty ogórka i rzodkiewki.. i kilka malutkich kawałeczków mieska..;]
:arrow: o 17:00 znowu zjadłam troche rosołu..

Troche mało, wiem, ale tylko tyle udało nam sie we mnie wmusić..

no i wczoraj oczywiscie zero ćwiczeń :( ale nie miałam siły juz nawet chodzić a co dopiero ćwiczyć lub biegac ;/

Zastanawiam sie nad wprowadzeniem do ćwiczeń skakanki :D .. no ale sie tylko zastanawiam narazie :P

MIlłego Dnia ;**

#38
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
No coś ubogie to wczorajsze jedzonko.A skakanka jak najbardziej jestem za :thumbsup:
Dołączona grafika

#39
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
A na jakie partie ciała najbardziej wpływa Skakanka?? :)

#40
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
kkasiaa123, jakie ty te spalacze tluszczu bierzesz bo widze ze doprowadzisz nimi do wyniszczenia organizmu kto widzial zeby tylko tyle jesc co ty a nie kiedy wcale




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych