Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazoo czyli - moja droga Smoka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2791 odpowiedzi w tym temacie

#2741
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
:clap: :clap: :clap: :clap: jestem, jestem... :mrgreen: Jak chodzi o dietę jakoś daję radę, choć czasem muszę być nie konsekwentnym, dlatego pewnie waga zatrzymała sie na razie. Jestem jednak dobrej myśli co do ciągu dalszego. Cieszę się ze i forum rusza powoli, trzeba sie tez mobilizować :mrgreen:
Dołączona grafika



...



...



#2742
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
kochan. dziś właściwie nie mam za bardzo czasu i możliwości żeby pisać na forum nie mniej jutro postaram sie więcej pokazać aktywności, wejść w wasze kąciki odkurzyc pajęczyny.
wszystkich serdecznie pozdrawiam i prosze żebyscie nie gniewali się na mnie ale ja po prostu nie mam czasu.
tęskno mi za wami i nic.
jako ciekawostkę dodam że to notatkę robie głosem za pomocą androida. :tongue:
buziaczki dla wszystkich i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia.
Dołączona grafika

#2743
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Kochani , u mnie w zasadzie Status Quo, nic się nie zmienia, jakoś kuleje i z czasem i z dietką, ale ciągle jestem dobrej myśli. Sporo mam kłopotów zawodowych i to wytrąca mnie z rytmu, takie zabiegani , zmęczenie psychiczne (przede wszystkim) i fizyczne , nie wpływają dobrze na nastrój , samopoczucie. Powtarzam sobie trzeba wytrwać i tyle. ;-)
Dołączona grafika

#2744
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Krzysiu ja cały czas zaciskam kciukasy
właśnie praca ehhhhhhh
jak się w pracy unormuje to wszystko wróci do normy
oby jak najszybciej
życze miłego dnia

#2745
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Krzysiu mam nadzieję, że w pracy szybko sprawa się unormuje i będziesz miał czas na odpoczynek.

Pozdrowienia dla Ciebie i Oli
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2746
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Hej kochani, zwariowany to czas , jak pragnę.... Wpadłem na chwile i widzę że kiepsko ciągle z frekwencją i w ogóle. Jakaś czarna seria. Dla urozmaicenia dodam że od soboty do 1 list. mam gości , to będzie ani spokojnie, ani dietowo.. :-/
Na ten czas zostawiam was samych sobie, ale potem liczę że wszystko wróci do normy , liczę, liczę , liczę :oczy: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#2747
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Jazoo tak się za Tobą stęskniłam - serio :lovers: :grin: bedzie dobrze :thumbsup:
jakoś wszystko wróci do normy :lovers:
Pozdrawiam Ciebie i Ole :lovers:
Dołączona grafika

#2748
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

, liczę, liczę , liczę :oczy:

Nadal Krzysiu liczysz??? :oczy: W wolnej chwili zajrzałbyś i skrobnął ze dwa zdania co???

Pozdrowienia dla Oli
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2749
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Anusiak, Mazia, dzięki za odwiedzinki , jestem , jestem. Wprawdzie nie bywam ostatnio ale to przez szykowanie się , jutro wyjeżdżamy na kilka dni za granicę. Wracam więc ok wtorku i wówczas mam nadzieję na dobre usiądę przed komputerem i zacznę żyć życiem forum.
Wtedy ... bójcie się nie odpuszczę szybko :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#2750
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Krzysku milego krotkiego urlopu,ucalowania dla Oli.wypoczywajcie :lovers:

#2751
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
To bawcie się dobrze!!!! Odpoczywaj, łąduj baterie i wracaj tu-u. Czas najwyższy rozkręcić trochę forum:)))) :lovers:

#2752
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Hej, hej kochani... powiem tak, diabli wzięli moją dietę. Czas wziąć się za siebie i to zdecydowanie. Nie będę się bił w piersi, ale stwierdziłem że w momencie kiedy zarzuciłem swoje unikanie pieczywa i temu podobnych, bardzo szybko wracam do tego co było. Obawiam się że muszę zweryfikować pewne założenia dietowe,, ale o tym później.. :mrgreen:
... wróciliśmy z wycieczki - było super, jak znajdę chwilę więcej pokażę. Jutro mam nadzieję więcej się pokazać, bo dziś Ola zabrała :roll: mi laptopka, a na netbooku ciężko dużo pisać... Pozdrawiam wszystkich do miłego... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#2753
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
JAZOO, cieszę się, że juz jesteś i wróciliście zadowoleniu z wycieczkownicy :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Moje założenia dietkowe i dietę też coś trafiło tylko trudno określić co :evil: albo jak

Czekam z niecierliwością na Ciebie hahaha
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2754
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Anusiak, wiem , wiem , często tak bywa że trafia nas coś.... anty dietowego i wtedy kicha.... co tam ! Nie damy się . Od dziś jestem ponownie na diecie, bo czeskie żarełko było dobre ale i tuczące. a jak w podsumowaniu dodać :piwo: to :blush: :blush: :blush: :blush:
dopisuję 12.05
link do fotek dla chętnych:
https://picasaweb.go... ... directlink
Dołączona grafika

#2755
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Krzysiu ale macie fajne fotki :clap2: :clap2: :clap2: jak miło było Was zobaczyć - superowo :clap: :clap: :clap: . jakie piękne widoki :clap2:
trzymam kciuki za dietke i pozdrawiamy was :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#2756
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
JAZOO, super foteczki
juz sobie Cię zapisałam do obserwowanych i będę podglądać ihihihihi
miło że w końcu jestes na forum

Od dziś jestem ponownie na diecie,

czyli co bierzemy się do roboty :strong:

miłego wieczorku zycze

#2757
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Jazoo miłego weekendu i pozdrawiamy razem z Przemkiem :lovers: :wave: :wave: :lovers:
Dołączona grafika

#2758
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No w końcu Cię nadrobiłam całego :-> :-> :->

#2759
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moi złoci, znlazłem teraz chwile , więc piszę . Jeśli chodzi o dietę , powiem że znów startuje od dziś. Bez bicia przyznam sie że w ten weekend było u nas w domu cicho i spokojnie. Przyszykowaliśmy miseczkę ryby po grecku , tak że dziś .... ślinka leci. :mrgreen: Poza tym mieliśmy wyjątkowo relaksowy czas , czyli odpoczynek. :whistle: :whistle: :whistle:
Dziś jednak nie dosyć że praca, to jeszcze jakies podrażnienie spojówek, pewnie przesuszone albo coś... Śmigam więc zobaczyć co u was... aaaaa suwaczek póki co nie ruszam, jest aktualny prawie :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

#2760
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
jazoo trzymam mocno kciuki za dietke i silną wole :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :grin: mocno pozdrawiam :grin: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych