Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazoo czyli - moja droga Smoka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2791 odpowiedzi w tym temacie

#2761
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, i jak z dietą?



...



...



#2762
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Milego dzionka Jazoo :lovers:
Dołączona grafika

#2763
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Hej dziewczynki , tudzież chłopczęta :oops:
Krótko, bo czasu brak. Dieta - hmmm trwa , ale w wyniku słabej woli bez efektów. Oczywiście że będzie lepiej , w to nie wątpię , tyle ze osobiste słaboiści mam ostatnio :uklony: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Poza tym byliśmy w kinie na Listy do M - polecam , film fajny i ... na czasie. :mrgreen: Pomyśleć że można r4obić komedię romantyczną bez chamstwa... Mnie nieodrodnie porównuje się takie filmy do mojego ulubionego To właśnie miłość, całkiem nieźle wypada .
Dołączona grafika

#2764
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, ten tego dobrze,że film się podobał ale jak potrzebujesz kopa na zapęd do dietki to ja służę pomocą :diabel:

#2765
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

jak potrzebujesz kopa

hmmm chyba sie przyda, powiem szczerze, nie wlazłem na wagę - żal mi biedaczki że tak się przesila :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Tak na serio , mizernie - nie trzymam diety wcale, znowu sie musze motywować , a na zimę , jakoś trudniej mi gubić....
Z milszych wiadomości , przekazuje pozdrowienia i uściski od Iwonki69 dla wszystkich :lovers: :lovers: :lovers:
Ostatnio też mam w pracy same wiry i nie moge jakoś do forum regularnie zaglądać, ale tęsknię za wami jak fix
Dołączona grafika

#2766
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Kochani, jeśli chodzi o mnie, mogę tylko ubolewać nad tym że nie ma mnie na forum, Ostatnimi czasy bardzo pochrzaniło mi się z czasem... :oops: nawet w domu nie zaglądam do komputera na dłużej niż kilka minut. W pracy , dość szczególny okres i to jak sądzę potrwa 2-3 miesiące. Nawet na śniadanie nie mam czasu ( co niby dobrze powinno robić :smiech3: ) Mam taki nawał że nawet z Anją nie pogadałem jak trzeba ( sorry Anka)
Dlatego jak sądzę w najbliższym czasie - nie pojawię się , co nie oznacza że nie myślę o was codziennie i że nie tesknię za wami jak dzieciak :cry:
Ze spraw forum powiem tylko że diety żadnej ogólnie nie stosuję, wprowadziłem tylko pewne innowacje, w pracy zjadam nie za wiele i to w małych porcjach ( niestety w nerwowej atmosferze) po powrocie podstawowym posiłkiem stał się obiad, ale też niezbyt wielka ilościowo sprawa, natomiast największą nowością jest kolacja, a właściwie jej substytut: zamiast normalnego żarełka- szklanka wywaru ze zmielonego siemienia lnianego. Niby to galaretka ale syci i nawet dość smakuje, można też wzbogacić sobie jakimiś płatkami albo serkiem, ale ja wolę z wody ... :mrgreen: Popijam to wszystko szklanką zielonej herbatki... w sumie same plusy:
1. lekkostrawne
2. sycące
3. pomaga na nadkwasotę
4, reguluje trawienie i perystaltykę jelit
Proponuję wszystkim - doskonały oszukiwacz głodu, a spokojnie można stosować ze 3 razy dziennie 1-2 łyżeczki siemienia ( ja używam mielone) zalane w szklance gorącej wody i dość często przemieszane.
Poczytałem w necie że len pomaga na bardzo wiele schorzeń i można bezpiecznie stosować go na sporo przypadłości...
Kończąc macham łapką do wszystkich i jedyne co mogę obiecywać to próby złapania was bezpośrednio, a po wszystkim (całym zamieszaniu pracowym) wielki come back... :wave: :thumbsup: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#2767
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Jazoo bardzo cię mocno ściskam i pozdrawiam jednocześnie . A brakiem czasu to chyba tak jakoś u wszystkich ostatnio ,
Zycze miłej i spokojnej pracy i ja tez mysle o was . :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#2768
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:tula: :tula: :tula: :tula: :love: tęsknie ,uściski dla Was z żonusią :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#2769
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
przyłączam się do gornas tęskniaccych i mam nadzieję, że w najbliższym czassie pinawisz się się tutaj u wszystkie tęskniące się ucieszą.

Pozdrowienia dla Ciebie i Oli
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2770
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Wszystkim moim kochanym Walentynkom, wszystkiego naj... nie tylko dzisiaj ale i na cały czas. Przy czym ciepłe serca i uczucia niech was nie opuszczają, a wtedy to co stoi na przeszkodzie w życu - przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.
Tego Wam życzy zawsze pamiętający Walenty :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#2771
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Krzysiulek!!!!!!!!!!!!! Gdzie jestes? Wracaj!!!!!!!!!!!!!!! :lovers:

#2772
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Bójcie się bójcie, ja wrócę :evil: :evil: :evil: niebawem. Ktoś polecił mi wyciąg z owoców Morwy Białej ( do nabycia w aptekach) Te tabletki mam nadzieję że wspomogą moje nikłe wysiłki . Na pewno rozkładają cukry (wsparcie metabolizmu) i obniżają cholesterol, co dla starszych panów jest jak znal;azł. Stwierdziłem że na wielkie ruszanie się już jest za późno, zostaje mi nieco redukować codzienne żarełko, może bardziej racjonalnie się odżywiać i wspomagać takimi dodatkowymi rzeczami jak Morwa, siemie lniane itp- raczej blisko natury... Czas pokaże co i jak i jakie to efekty będą. Troche tez brak mi motywacji, ale to drugoplanowa sprawa. Muszę znów regularnie zacząć odwiedzać forum , może to mi pomoże?! Pozdrawiam wszystkich sedecznie i do zobaczyska.... :lovers:
Dołączona grafika

#2773
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Pojawiam się i znikam :smiech3: no ale wracam... jak nie spłacona rata. Wprawdzie nie szczególnie mam czas na wszystko, nie mniej melduję posłusznie: mimo braku motywacji, mimo własnego lenistwa, zdecydowałem się małymi krokami do przodu. Odstawienie kolacji to był etap 1. Myślę że nie najgorszy :mrgreen: teraz wpadłem na pomysł żeby (na razie ) jeden dzień w tygodniu zrobić a'la Dukanowy. Odstawiam pieczywko, węglowodany, cukry - pozostaję przy białku czyli jakieś drobiowe bitki z patelni grillowej, rybki na parze , chudy ser biały w różnych postaciach z dużą ilością wody. To powinno przez dłuższy czas zaowocować "odtruwaniem " organizmu, oczyszczaniem itp, a w efekcie powolną utratą masy. Wprawdzie nie zależy mi na szczególnym wyglądzie ( starsi panowie tak mają ) ale bardziej zdrowotne aspekty grają rolę. Do tego zaczynam stosować zapper , co dla uzupełnienia działań zdrowotnych będzie miało kluczowe znaczenie. Tak więc ludkowie mili czas na działanie......

Rzadko (czytaj : wcale :diabel: ) ktoś tu zagląda , ale i tak zostawiam pozdrowienia i uściski dla wszystkich dietowiczów , a zwłaszcza dla starej :grin: gwardii.
Dołączona grafika

#2774
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
JAZOO, witaj cieplutko :lovers: wreszcie jakaś bratnia dusza sie odezwała :clap:

mimo braku motywacji,


no własnie ten brak motywacji mnie dobija u mnie :evil:

podobnie jak ty zaczynam małymi kroczkami aby się nie zniechęcić i mam nadzieję,że wkrótce wrócę do konkretnej diety :-) i liczę ,że wreszcie to forum staruszków sie rozrusza, bardzo tęsknię za Wami :lovers:
pozdrawiam :lovers:

#2775
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Czejść :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ja też chcę zacząć. Nawet już kilka razy mi się zdawało, że zaczęłam. Ale wieczorami stwierdzałam, że jednak nie:P
Korzystałam z zappera. Gorąco polecam:). Mi poprawiła się jakośc snu, wyciszyłam się... to działa nawet na takich sceptyków jak ja:P

Ściskam Krzysio i biegnę dalej :lovers: :lovers: :lovers:

#2776
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Becia i Agnieszka jak fajnie że jesteście znowu :clap: :clap: :clap: :clap: Cieszę się że pojawiacie się na forum, to prawda czas na reaktywację, a sama się nie zrobi wiadomo. Tylko my możemy przez powrót wzbudzić aktywność.
Małymi kroczkami to fakt. W zeszłym tygodniu wcieliłem ideę dnia proteinowego. Nie było aż tak miło i łatwo, ale też nie tragicznie. Do tego podtrzymuję nie jedzenie kolacji - efekt tymczasowy ok 1 kg mniej :thumbsup: Czy to przypadek ? zobaczymy. Środa dla mnie teraz jest dniem wyrzeczeń :mrgreen: :slinka: Damy radę.
Uściski dla wszystkich :love: :love:
Dołączona grafika

#2777
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Krzyś, Słonko Ty moje, jeszcze do Ciebie zajrze i slad swój zostawię.
Obiecuje, że do reszty wieczorkiem wdepnę, teraz musze juz uciekać, obiecałam rodzince pierogi z kapusta i grzybami na piatek ulepić, wiec musze do kuchni leciec.
Ja na obiad dzisiaj ugotowałam kalafiorowa.
Kurde mnie naprawde zaczyna sie chceć schudnąc, mam znowu takiego pałera, tylko wejść na swój profil nie mam jak jeszcze. Czekam na jakis cud.
pozdrowionka
Dołączona grafika

#2778
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

no własnie ten brak motywacji mnie dobija u mnie


beciu, może fakt zbliżającego sie Sylwestra choć troszku będzie dla Ciebie motywacją?
No.... wiesz..... kiecka, fajny wygląd itp. Bierzmy sie za siebie i juz.
Dołączona grafika

#2779
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
JAZOO, Ty smoku, gdzieś przepadł? Jutro chyba zadzwonie do Ciebie.
Noooooo tęsknie jak cholera za Tobą.
bużka
Dołączona grafika

#2780
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Jazoo pozdrawiamy cie razem i Olcie , co u was :lovers: tęskno jak nie wiem , skrobnij co nie co w tym Roku. Brak ciebie :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych