Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazoo czyli - moja droga Smoka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2791 odpowiedzi w tym temacie

#41
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj ja też się jeszcze nie przywitałam :blush:
Az miło patrzeć jak kilosiki lecą :thumbsup:
Dołączona grafika



...



...



#42
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Dzisiaj wszystko w normie, warzywka rewelacja, zwłaszcza grillowana cukinia :chef: , jeśli chodzi o wagę to można powiedzieć stanęła (-0,4) takie wahnięcia to dla mnie zależne są od zawartości żołądka.
Ach na dowód ze jestem pojętnym uczniem za radą Iwonki , nabyłem drogą kupna balsam ujędrniający... dzięki za podpowiedzi , he he he tylko teraz trzeba go zastosować..... :smiech3: Wszystkim życzliwym :buziak:
Dołączona grafika

#43
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
to teraz niech żona masuje :-) :thumbsup:

#44
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Wszystkim życzliwym :buziak:

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ten tego czuję się życzliwa :mrgreen:

#45
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
dzisiaj niewielkie zmiany na wadze- 122,4 , ale okres z warzywami potrwa do niedzieli, od niedzieli - 5 dni proteinowych.
Mała refleksja, w moim odczuciu dieta ta nie sprawia większej przykrości i niedogodności. Szybkie efekty motywują, minusem jest czas trwania ( jak przy każdej chyba diecie :grin: ).
Jedno jest pewne , trzeba nieco konsekwencji w stosunku do siebie samego.... jednak - damy radę :-) . Jak by co , życzę wszystkim super weekendu, słońca i wypoczynku i...... do miłego :wave:
Dołączona grafika

#46
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, do miłego to znaczy mam nadzieję najdalej do poniedziałku :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Miłego wekendziku Tobie i Twojej rodzince również życzę :wave: :wave: :wave:

#47
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
JAZOO, Tobie również życzę miłego weekendu i melduj się w poniedziałek u nas
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#48
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Witam wszystkich po wypoczynku... weekend , całkiem niezły, zaliczony wyjazd rodzinny (sobota) i w niedzielę przebieżka 12 km z żoną na rowerku. Całkiem miło i sympatycznie. Co do kuracji.... waga stanęła 122 kg, ale od dzisiaj okres 5 dni protein , więc przypuszczam że coś nie coś spadnie w tych 5 dniach. :hmmm:
Dołączona grafika

#49
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
no oby :thumbsup: fajnie że rowerejk zaliczyliscie z żoną -super :clap2: a ssie trochę czynie? u mnie wieczorami to największy problem :placz: :jedzonko:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#50
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

ssie trochę czynie?

przyznaję małe co nieco ssie, ale raczej w kierunku czegoś :mrgreen: słodkiego :chef: . Walczę z tym herbatką, wodą i tego typu płynami. Ale jak już nie mogę zdzierżyć to biorę mały jogurt 0,5% i pół łyżeczki słodziku dietetycznego dla diabetyków i ..... delektuję się małą , najmniejszą łyżeczką :smiech3:
Dołączona grafika

#51
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
w takim razie trzymam kciuki za 5 dni proteinowych :-) :thumbsup: a waga napewno ruszy :-) :thumbsup:

#52
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Jazoo ja tez sie do kciukasow przylaczam :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: zdaj relacje jak poszlo :wave:

#53
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Będzie dobrze trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika

#54
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
no, jazoo, pomalutku ale idzie, i tak trzymaj.
pozdrawiam cieplutko
Dołączona grafika

#55
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Na dzisiaj nie mam za dobrych wiadomości: w nocy popadał deszcz, rano trudno się obudzić, waga stała 122 (moja nie z samochodem :smiech3: ) generalnie nic się nie chce, i........ jak tu przeżyć taki dzień??????????
Dołączona grafika

#56
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
przeczekac i się nie zniechęcać -bo w końcu ruszyc musi jak konsekwentnie swoje robisz-u nas odchudzaczy najczęstszym błędem jest właśnie popuszczanie i zniechęcenie jak się nic nie dzieje -i zaraz wraca to co juz osiągniemy -i tak w kółko- mineralke pijesz w ilościach zalecanych ? cierpliwości Jazzo :thumbsup: nie daj się !
Dołączona grafika Dołączona grafika

#57
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

mineralke pijesz w ilościach zalecanych ?

Sashua odpowiadając na Twoje pytanie , powiem raczej tak - 1,5 l mineralki + 2-3 szklaneczki w pracy i ok 1 l w innej postaci w domu (najczęściej dzbanuszek herbatek owocowo - ziołowych). .....
Jesli przy tej okazji mogę wyrazić swoje zdanie to podziwiam Cię za wynik. :thumbsup: To imponujące osiągnięcie. Zastanawiam się (nie znając Twojej historii) czy zrobiłaś to w jednej transzy czy kilku , no i oczywiście jak sobie radzisz z utrzymaniem. Ja nie ukrywam zawsze miałem kłopot żeby zgubić , kiedyś , kilka lat temu, przez całe lato (upalne) jeździłem codziennie do pracy rowerem - ok 12 km- , po pracy odpoczynek krótki i potem jazda dla przyjemności, wówczas wykręciłem ok 1700 km i........ waga stała :yikes:
Z tej perspektywy dzisiejsza dieta to REWELACJA I NIE DAM SIĘ Z NIEJ WYKOPAĆ TAK PRZYPADKIEM.
Raz jeszcze wielki szacunek dla Ciebie, twojego samozaparcia i skuteczności. :clap2: :clap2: :clap2: Normalnie : TERMINATOR
Wszystkie dziewczyny które pojawiają się na tym forum - należy podziwiać i oklaskiwać. Jesteście świetne - na Wasze ręce wznoszę .... jogurcik 0% :win:
Dołączona grafika

#58
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:-> :-> :-> dobre :-> :-> :-> ten toaścik :-> :-> :-> za miłe słowa dziekuje i odpowiadając na pytania Twoje-owszem tak raczej w jednej 9 miesięcy morderczego samozaparcia - dzis wiem że za szybko i niezdrowo na pewno (i mądrzy dietetycy by mnie zlinczowali :tongue: ) ale inaczej bym pewnie nie umiała i nie dała rady - potem był 9 miesięczny okres stabilizacji gdzie mi się ta waga trzymała -aż rzuciłam palenie we wrześniu tamtego roku i poszło w górę -więc dalej się zmagam z tymi kilkoma pozostałościami nie chcianymi ale i tak nie jest źle -po mojej wyjściowej wadze wiem że nie musze byc ani zbyt chuda ani przesadzać -mnie do szczęscia wystarczy jakies 65-67 kilosów i czy to poprawne względem BMI to juz mi zwisa- z taką wagą jest mi najlepiej -u trzymanie jest dużo gorsze niż zrzucanie -na diecie jestem od stycznia 2007 i czasem mam serdecznie dośc -to jest bezustanna kontrola-czy nie za wiele -ale też sie nie dam i nie pozwole wykopac przypadkiem -także tu zgodni jesteśmy :thumbsup:
a Twoja druga połówka jak? nie ma takich kłopotów ?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#59
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, czasami taki dzień lenia się przydaje-ja mam tak dzisiaj w pracy :fun: :fun: :fun: :fun: nic mi się robić nie chce i praca leży a ja na forumku buszuje :-> :-> :-> :-> :-> :->

#60
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

dzis wiem że za szybko i niezdrowo na pewno

Powiem więc , mając na uwadze Twoje doświadczenia, że moim głównym celem jest zejście poniżej 100, to i tak duży wyczyn jak na mnie. W pewnym etapie nie odmłodzę się o 20 lat. Po prostu chodzi o kwestię własnego samopoczucia i brak "kaca" moralnego. Zdrowie też nie jest bez znaczenia, dlatego też nie za wszelką cenę. Współczynniki, przeliczniki ... nie zastanawiam się nad nimi. Wszystko co w nas siedzi, zaczyna się i pewnie kończyn w głowie. Jeśli tam poukładam jak trzeba, to dam radę zrealizować założenia i to będzie dla mnie sukces. Czego innym też życzę. Wysłałem Ci na priv odpowiedź na Twoje poprzednie pytanie , przepraszam jeśli coś źle wyszło .
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych