Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rzuciłam palenie i schudłam!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
eee to niemozliwe skopiowalam adres wsadziłam @ i punto no to nie wiem



...



...



#22
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

aaa i prowizji kurcze nikt mi nie płaci ;-) niewdzięczni

młoda..... 8-) w naturze może być????? :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: poczekaj chwilke jeszcze ,może za niedługo.... :-> :-> :-> :-> :lovers: Czekoladka, :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#23
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Czekoladka, pytasz ile lat czy ile sztuk? bo lat to ło matko boska nawet z jakimis przerwami wiadomo ciąza ale tez nie palilam kilka lat i zaczelam na nowo dla schudnięcia taka debilka byłam :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy: mało że nie schudłam jakoś szczególnie jak zaczełam palić to na nowo w nałóg wpadłam :blush:
A jeśli chodzi o sztuki na dzien to raczej niewiele ale zdarzało sie i dużo,różnie :hmmm: Nie paliłam w domu wiec pozostawał mi spacer z psem a w pracy tez sie nie paliło a nie zawsze ciekawa pogoda na dworze no to sama wiesz :roll:

#24
Czekoladka

Czekoladka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 29 postów
Do tej pory maila nie otrzymałam :( Nie wiem co jest..
A masz może poradnik: "Jak przestać wpierdzielać słodycze..." :cry:
Ten nałóg jest gorszy niż nikotynowy (w sensie ilości jakie spożywam..)
Dołączona grafika

#25
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Moze któras z dziewczyn Ci wysle tę książke bo dostały odemnie.Ja jakos 8 dni bez słodyczy na dietce plaz południa i musze powiedziec ze jesli chodzi o slodycze to zero wpadek :tanczy: :tanczy: :tanczy: zreszta jesli chodzi o całą reszte to tez :tanczy: :tanczy: :tanczy: sama sie dziwie :grin:

#26
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
Czekoladka, ostatnio mój mąż rzucił palenie dzięki tabletkom champix.są na recepte i nie zawierają w swoim składzie nikotyny.

#27
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Mój mąz już rzucał chyba z cztery razy :yikes: potrafi wytrzymac np. 2 lata i potem nagle zaczyna kopcić :crazy:
Dołączona grafika

#28
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Kamcia ja juz nigdy przenigdy nie zaczne :grin: :grin: :grin: :grin: Kurde tego jednego jestem pewna :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

#29
becia64

becia64

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
:thumbsup: Super z tym rzuceniem papierosków......ja niestety rzucając i nie paląc jakieś 8 miesiecy przytyłam prawie 30 kg, wróciłam dp palenia i spadłam już 15 kg .....ale walczę z nadwagą cały czas :bicz: ale Tobie wielkie gratulacje....

#30
zofia

zofia

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Witam. Też paliłam(kilkanaście lat). Kiedy przestałam palić - przytyłam kilka kg. kiedy było mi już "za ciasno" odchudziłam się z 74 do 65 kg przy 165cm wzrostu i tak jest do dziś. Jak to u mnie było, więcej napiszę na moim blogu Pozdrawiam wszystkich walczących z nikotynowym nałogiem. Zofia

#31
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
AniaP, gratki za schudnięcie i rzucenie palenia. :win:

Ja również rzuciłem palenie mam nadzieję na stałe 2 tygodnie temu :tongue:

#32
zofia

zofia

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Myślę, że sie uda, czego Ci z całego serca zyczę.

#33
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Dziękuje :mrgreen:

Wcale mnie do fajek nie ciągnie i nie utyłem po rzuceniu wiec 2 wielkie plusy :jupi:

#34
zofia

zofia

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Cieszę się bardzo, moje gratulacje1 :-) :-)

#35
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Jak byłem na kopenhaskiej to tak mocno mnie ssało w żołądku więc piłem wodę mineralną ze szklanki i do tego fajka :smiech3:

Wypaliłem mnóstwo fajek na tej diecie, nie było co robić :grin:

:diabel:

#36
olenka186

olenka186

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam i gratuluję wielkich sukcesów:)

Muszę przyznać, że czytając o waszych zmaganiach natchnęliście mnie do rzucenia palenia:) Dokończę bieżącą paczkę o koniec z tym!! Od jutra zaczynam dietę, ćwiczenia i walkę z papierosami!!!:):)

Jeszcze raz wielkie dzięki za motywację, że można jeśli tylko się naprawdę chce:)

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów:)

#37
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
olenka186, pisz na bieżąco jak chcesz zrzucic kilogramy i rzucić palenie. Pomorzemy wedle wiedzy i możliwości :-)

Pozdro

#38
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja też jestem po udanej kuracji rzucania fajek więc też z przyjemnością pomogę :tongue:

#39
Wurzi

Wurzi

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
heh, gratulacje

#40
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Zamieniłem fajki na soczyste pomarańcze :mrgreen:

Kto dołączy? :whistle:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych