Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bo piękną chcę być...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1747 odpowiedzi w tym temacie

#61
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Agnieszka25, slicznie wygladacie no i powiedz mi gdzie ty schowalas te swoje kilogramy bo wcale nie widac zebys wazyla 80 pare kilo



...



...



#62
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
fantastycznie wyglądasz!! :lovers:

#63
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów

ślicznie


Wygladacie super i synek slodk


Agnieszka25, slicznie wygladacie no i powiedz mi gdzie ty schowalas te swoje kilogramy bo wcale nie widac zebys wazyla 80 pare kilo


fantastycznie wyglądasz!!


Dziękuję bardzo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Włąśnie o to chodzi, że wagę mam zabójczą, ale juz kiedys pisałam, ze jakos tak mi sie to fajnie rozkłada, ze mało kto wierzy w to, ze tyle waże. A jednak tak jest. Mam biodro, mam tyłek, mam piers... i tam w szczegolnosci sa te kg. Na nogi nie narzekam:))))

Dzisiaj sobie pieknie pofolgowałam. Na śniadanie :arrow: 2 wasy z pomidorem i łyzką twarogu


No ale na obiedzie byliśmy z tesciami no i zjadłam kotleta drobiowego, kilka frytek i surówkę. Popijałam wodą mineralna i to jedyny plus obiadu. Jedynew co mogłoby mnie nieco usprawiedliwić, ze bylismy juz wtedyu po 4godzinnym spacerze i czulam slabosc :tongue:
Teraz lepiej nie jest: :arrow: kawa+banan
:arrow: Kolacja: pomidor + 2 wasy.

No i jeszcze jeden spacer przede mna.
Udanej niedzieli Kochane! :lovers:

#64
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Agnieszka25, naprawdę nie widać kilogramów, szczerze!! Dzieciaczek cudny!!

Od jutra znowu walka ze steperem. A okolo środy czwartku mam miec u siebie juz kołyskę, więc zaczne walke z brzuchem:)

i jak tam steper? ja dziś też muszę podreptać, ale odkładam jak mogę ten wysiłek (@). Świetnie, że będziesz mieć kołyskę - ja ten sprzęt będę zachwalać na maxa, bo dzięki niemu mam naprawdę brzuchol ok :)) Nie idealny, ale powoli :)) A naprawdę nienawidziłam brzuszków!! Teraz 200 to pestka!! Trzymam kciuki Agnieszka!

#65
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
A ja na steperze nie moge biegac,a szkoda .bo ponoc mozna sporo kalorii zrzucic :cry:
agnieszka jak tam spacerek?udal sie?milego wieczorka :wave:

#66
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Aga miło Cie zobaczyć :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

super rodzinka :grin:

co tam dzis u Ciebie słychac ?

#67
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dziewczyny dzisiejszego dnia nie ma dla mnie.
Nie było go i juz :evil:
Zaczeło się od kłotni z męzem, totalnie rozrabiajacym synku a skonczyło na pysznym wafelku :yikes: :yikes: :yikes:

ALe nic to. Juz zgoda rodzinna panuje. SYnek śpi i postanowienia na jutro juz tez są.


Od rana steper. Pozniej spacerek. No i dalej sie okaze. Ale proznowac nie bede.
Kolejne wazenie w sobotę i bardzo licze na pelna 80tkę i ani grama wiecej:)))

Miłego wieczora :wave: Buziaki Kochane :lovers:

#68
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów

licze na pelna 80tkę

i tak będzie :grin:

#69
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
moniczka, a Ty gdzie masz swojego bloga?

#70
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Agnieszka25, najwazniejsze ze jest juz zgoda . a gdzie jest dzisiejsza rozpiska co :oczy2:

#71
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

moniczka, a Ty gdzie masz swojego bloga?

moniczka ma bloga w dziale JESTEM NASTOLATKA I CHCĘ SCHUDNĄĆ :-)

Agnieszka.. to tylko mały wafelek ;] ale oczywiscie uznaje dzisiejszy dzien za nieodbyty :D :-)

#72
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów

a gdzie jest dzisiejsza rozpiska co

Nie było dnia, nie było rozpiski:))))

le oczywiscie uznaje dzisiejszy dzien za nieodbyty


:uklony: :uklony: :uklony:

No wczoraj folgowalam i folgowalam, chyba tak zakonczylam @. Dzisiaj na wadze 81 kg i 200gram.
Nic to, mam za sobą juz poltorej godziny szybkiego spaceru . Teraz Tymciak zasypia wiec wskoczylam tu z kawka i arbuzem. Jak zasnie wskakuję na steper. Jak narazie nie idzie najgorzej. Na sniadanie dwie 2wasy + pomidor. Teraz arbuz do kawki. Dzban czerwonej prawie wypity. Zaraz zaparze zieloną. Pol mineralki tez juz nie ma.
Ale rozpiske tak jak WY bede umieszczac wieczorkiem, bo czesto gesto cos planuje a robie jednak cos innego do jedzenia.
Buziaki Kochane. :lovers:

#73
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Agnieszka25, po suwaku widać że dobrze idzie już 5 kg mniej :grin:

wskakuj na stepcia a kg na pewno spadą :grin:

#74
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Zdjecie super :clap: Ale masz Małego Przystojniaczka, Duzego z resztą tez :grin: A tobie w zyciu bym nie dała 80 kilo :yikes: :yikes: :yikes:

Trzymam kciuki, zebys z wrzesniowej fotki była zadowolona :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#75
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów

po suwaku widać że dobrze idzie już 5 kg mnie


Jak narazie jestem zadowolona:))

Zdjecie super Ale masz Małego Przystojniaczka, Duzego z resztą tez A tobie w zyciu bym nie dała 80 kilo


dziękuje :grin: :grin: :grin:

Rozpiska:

:arrow: 2 razy wasa szynka +pomidor+300ml czerwonej
:arrow: arbuz+kawa+300ml czerwonej
:arrow: pól fileta z dorsza, jeden ziemniak- to na parze+ surówka z małosolnego jabłka i cebuli
:arrow: jogurt pitny ze śliwek
:arrow: 2 razy wasa+pomidor+300ml zielonej

No i morze mineralnej;4h spaceru i pól godziny na steperze.
http://www.diety.pl/...miles/arrow.gif

#76
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Aga zdjątko super dietka też niczego sobie a tym wafelkiem sie nie martw ja pewno pożarła bym cała paczkę a nie jednego :blush:
Dołączona grafika

#77
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów

Aga zdjątko super dietka też niczego sobie a tym wafelkiem sie nie martw ja pewno pożarła bym cała paczkę a nie jednego

:uklony: :uklony: :uklony:

WItam w srodę. Mój synek spał dzisiaj cała noc. Obudzil się dopiero o 5. Wyspałam się nieptrzyzwoicie mocno:))))
Za pare minut wskakuję na steper. Juz nie moge doczekac sie kiedy nadejdzie kolyska. Wczoraj byla wyslana dhlem wiec podejrzewam, ze jutro bedzie najpozniej.
Dzisiaj wieczorem czeka mnie walka z pokusami. Idziemy z mezem i synkiem w gosci do mojej mamci. Ona sie zawsze naszykuje, napitrasi itd. Od samego rana powtarzam sobie: pojde syta i zjem tam jedynie pomidora :P:P:P
Mam nadzieje, ze na powtarzaniu sie nie skonczy:))))

#78
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

pojde syta i zjem tam jedynie pomidora

trzymam kciuki za powodzenie tej akcji :D :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#79
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Agnieszka25, oj to ci sie pokusy szykują , na pewno dasz rade ja wczoraj wieczorem miałam kuszenie ,świeżutkim chrupiącym chebkiem ale sie nie dałam :tanczy:

#80
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Agnieszka25, trzymam kciuki zeby sie udalo powstrzymac od pysznosci twojej mamy :thumbsup: :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych