Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaczynam walkę z 15 kilo!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
139 odpowiedzi w tym temacie

#1
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów
Witam wszystkie forumowiczki !!!;-) ;-) ;-) postanowiłam również podzielić się z Wami moja drogą walki z nadwagą :blush: zaczęlam 2 tyg temu dość delikatnie żeby sie szybko nie poddac :roll: zaczęłąm od odstawienia pieczywa białego cukrów (zaczęłam nawet pić czarną gorzką kawę) :mrgreen: rozpisek na dzisiajszy poranek: 2 kanapki z serkiem topionym, pomodorem i ogórkiem, o 12 jadę na basen i dopiero później zjem jakąś sałatkę :tongue: :tongue: mam nadzieje że wszysko pojdzie dobrze, bo chce udowodnić przede wszystkim sobie ze potrafię pięknie wyglądac, nie będąc chudą ale za to dobrze sie czuć we własnym ciele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdrawiam was dziewczyny ;-)
Dołączona grafika



...



...



#2
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
pamiętaj ze lepiej jest jesc co 3 godziny kilka mniejszych posiłków niz 2 razy duzo. a juz całkiem nie mozna jesc rzadko i do tego mało.. bo Twoj organizm oszaleje ;] ja jestem od 2 tygodni prawie na 1000 kalorii.. i dobrze mi idzie ;]

ale oczywiscie trzymam kciukasy za dietkowanie :thumbsup: :thumbsup: i jakbys mogla jeszcze podac wzrost ;] bo widze ze wiekowo to chyba tak samo jesteśmy ;]

#3
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów
mierzę 170 i jestem szeroko koścista :cry: :cry: ale mylse ze bedzie dobrze ;-)
Mam jeszcze pytanko, jezeli chce komus odpisać (zeby nie zaczynac nowej wiadomości) to klikam na cytuj czy na dole "odpowiedź" i ja rownież trzymam kciuki za dietkowanie:)
Dołączona grafika

#4
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
nie zrozumiałam w ogole o co chodzi? zeby odpisac trzeba zacząć nowa wiadomosc.. chyba

#5
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów
Witam :tongue: Dobra jakoś zakumam ten forumek powoli choć jeszcze robie błedy :cry: :blush: Dziś przegiełam pałkę, po 2 tyg odmawiania sobie, dzis dałam sobie "czadu" :blush: rano: 2 kromki grahama,(ROWEREK) obiad: sałatka z pekińskiej+2 małe mielone :blink: , po jakiejś godzinie około 10 pierogów :blush: :blush: :blush: o matko :zdenerwowany: jestem taka zła na siebie :krzyczy: zaraz włącze pas na brzuszek :zdenerwowany: a jak tam u was dziewczyny napiszcie cosik bo tak tu smutno :-( Miłego weekendu wam zycze :wavecry:
Dołączona grafika

#6
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
u mnie to od 3 dni taka tragedia ze szkoda gadac..

najważniejsze, że ćwiczyłaś.. te pierożki spalisz jutro ;]

#7
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
majenka21, no z tymi pierogami to faktycznie prziegiełaś :grin:


ale dobrze że ćwiczysz :grin: t :grin: o najwazniejsze :tongue:

#8
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów
Witajcie :lovers: jak to dobrze wejść na forumek ;-) dzisiaj niedziela obiadek zjadłam normalnie i później kilka delicji :blush: ale zaraz wezme się za :dumbells: dziekuję za odpiski i wsparcie bo to naprawde pomoga :lovers: ide poćwiczyć troszku :grin: :wave:
Hej kkasia ;-) po weekendzie dobrze, chcialam wczoraj jechac gdzies nad wode ale jak na złość byla brzydka pogoda, a dzis słońce :mrgreen: mam dziś dobry humorek bo kupiłam spodnie i byly ciasne troszku, oczywiście zebym miala wieksza motywacje, a dzis je ubralam i sa dobre :mrgreen: musze sie wkoncu zważyć :hmmm: a jak tam u ciebie kkasiu :tongue: ?
Dołączona grafika

#9
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witaj Majenka ;]

Jak tam po weekendzie?? :-)

#10
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów

Witaj Majenka ;]

Jak tam po weekendzie?? :-)

a dobrze chyba zas cos popierniczyłam z tym pisaniem :hmmm: ale dobra co tam u ciebie Kasiu :tongue: jak dietka co dziś zjadłąś ciekawego :tongue: Pozdrawiam!
Chyba źle coś zrobiłam napisałam posta pod postem :hmmm: :hmmm: :wavecry:
Dołączona grafika

#11
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
u mnie tragedia normalnie.. kolejny dzien moge nazwać MASAKRĄ ;/ nie chce mi sie nawet gadać o tym jaka ja jestem głupkowata ;/ tylko jem i jem

#12
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
kkasiaa123, hej, kachna, nie jedz tak bo znowu bedziesz grubachna. :grin:
Dołączona grafika

#13
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów
Hej kkasia123 co sie z toba dzieje :cry: nie przejumuje sie musisz sie na nowo zmobilizować, czasem trwa to troche dłużej niż myślimy :tula: na pewno przyjdzie znowu ten "twój" czas kiedy nie bedzie ci trudno znowu trzymać dietkę :tula:
także głowa do góry i trzymamy linie kasiu!!!! :grin: jeśli chodzi o mnie to się trzymam, ale podjadłam wczoraj troszke barczu ukraińskegoo :blush: ale zaraz potem były brzuchy, ćwiczenia na nogi, i ręce :dumbells: :grin: no i tak dzionek minął :grin:
a dziś rano to niewyspana byłam strasznie, ale weszłam na kochany forumek, zjadłam 3 kromki wazy z serkiem i pomidorem i sie obudziłam :grin: :grin: :grin: Pozdrawiam was!!! :lovers:
Acha i zapomniałam wam napisać ze wczoraj przejechałam 14 km na rowerze!!! :grin:
Dołączona grafika

#14
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dzisiaj daje sobie ostatnią szanse ;/


A za jazde na rowerze to wielkie brawa :D :clap2: :clap2: :clap: :clap2: :clap:

#15
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów

Dzisiaj daje sobie ostatnią szanse ;/


A za jazde na rowerze to wielkie brawa :D :clap2: :clap2: :clap: :clap2: :clap:

Kasiu naie załamuj sie dasz radę :tula: jak bedziesz miała doła to pisz :lovers: Buziaczki :lovers:
Dołączona grafika

#16
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Dziekuje za wiare we mnie :blush:

#17
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
dziewczyny razem lepiej!! jestem tu od stycznia i wiece co Wam powiem, że gdyby nie forum to bym nie ćwiczyła.a tak jak nic nie robię i poczytam innych wpisy to mi wstyd i zabieram się do roboty. mniewam bardzo częste chwile załamania, ponieważ cę od razu widzieć efekty i to jak najszybciej...
damy radę w kupie siła :mrgreen:
pozdrawiam
Monia :lovers:

#18
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów
dziewczyny napiszcie co to takiego ta 6 wiedera??? :hmmm: to sa jakies ćwiczenia czy co :hmmm: a ty moniczko tez juz ładnie poleciałaś z wagi, kilka kilosów ci ubyło :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: jaką dietke stosujesz :tongue:

i ja bym jeszcze chciala zapytac o jedna rzecz :blush: jak schudne np 2 kg i chcialabym to zmienic na suwaczku to , edytuje go zwyczajenie :hmmm: ???
Dołączona grafika

#19
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

takiego ta 6 wiedera?

tak to zestaw ćwiczeń na brzuch które należy codziennie wykonywać według podanego schematu , wpisz w wyszukiwarce na pewno ci wyskoczy

chcialabym to zmienic na suwaczku to , edytuje go zwyczajenie :hmmm: ?


wejdz w profil i tam zmień cyferki z 84 na 82 (przykładowo)

#20
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów

takiego ta 6 wiedera?

tak to zestaw ćwiczeń na brzuch które należy codziennie wykonywać według podanego schematu , wpisz w wyszukiwarce na pewno ci wyskoczy

chcialabym to zmienic na suwaczku to , edytuje go zwyczajenie :hmmm: ?


wejdz w profil i tam zmień cyferki z 84 na 82 (przykładowo)


Dziekuję ci bardzo Sabinka :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych