Skocz do zawartości

Zdjęcie

Schudnąć przed wakacjami!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1
starving

starving

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Kochane!
Praganę szybko zrzucić jakieś 2-3 kilogramy, by wysmuklić sylwetkę jeszcze przed wyjazdem na upragnione wakacje :roll: . Mniej więcej od tygodnia jestem na diecie (właściwie ograniczam wszystkie posiłki i staram się nie jeść słodyczy - to cała dieta), codziennie jeżdzę na rowerku 20 min i 1-2 razy dziennie chodze na 30-minutowe spacery. Niestety waga jeszcze nie drgnęła :yikes: .
I tu mam do was pytanie. Co jeszcze robić, by pozbyć się niechcianego brzuszka i boczków? Jakie ćwiczenia, jaką dietę stosować? I czy jest możliwe, żeby schudnąć, skoro zostało tak mało czasu? Zaznaczam, że ważę 57 kg przy wzroście 167 cm, a do szczęścia brakuje mi tylko tego, żeby ważyć te 54-55 kg i zgubić oponki wokół bioder.
Pamiętaj kochanie, kalorie nie są w stanie Cię uszczęśliwić...



...



...



#2
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
moim zdaniem oponek nie zgubisz w 18 dni :( ja walcze z tym juz 2 miesiace wiec doskonale wiem jak jest ciezko..

#3
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
starving, witaj :wave:
zgadzam się z kkasiaa123, ja też zmagam się z oponkami ehh
słyszałam że hula hop jest dobre... :dumbells:

#4
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ja zaopatrzyłam sie w hula hop i tylko raz uzyłam :| wstyd sie przyznać.. ale jutro zaczne :D

#5
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
ile ja się naklęłam nad tym hula hopem a i tak się nie nauczyłam kręcić :evilmad:

#6
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
kiedys umiałam a teraz tez sie naklełam ładnie :D

#7
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
kkasiaa123, ale w końcu umiesz??

#8
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
poniekąd :-)

#9
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
O jakiich oponkach Wy mówicie? Nie pamiętacie - tu mamy do czynienia z ANOREKSJĄ !!!

#10
starving

starving

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Za-Duza-Aga, a o jakiej anoreksji ty mówisz? :blink:
Pamiętaj kochanie, kalorie nie są w stanie Cię uszczęśliwić...

#11
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów

Tak, czy inaczej, nie podoba mi się moje ciało i uważam, że powinnam schudnąc. Wcale nie jestem szkieletem. Co z tego, że BMI mam "w normie". Moje ciało nie wygląda dobrze.
Co do wagi, chciałabym dojsc do 50 kg.


Ważysz 57kg przy wzroście blisko 170 - to dolna granica normy - jeśli mówisz przy tych proporcjach o oponkach i marzeniu niedawni o 50kg (to Twoja wypowiedz) to coś jest nie tak.

#12
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
wydaje mi się,że każda kobieta widzi wady w swoim ciele...
ale anoreksja to choroba.
starving, nie pisze że się głodzi,że za wszelką cenę chce ważyć 50 kg,a brak słodyczy i trochę sportu jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
takie jest moje zdanie.
starving, ile masz w talii??jeśli można wiedzieć

#13
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
faktycznie ma dobrą wage.. a jezeli chce ćwiczyć to ja nie widzę problemu ;] dla poprawienia samopoczucia oczywiscie ;]

#14
starving

starving

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Za-Duza-Aga, bez przesady. Przy moim wzroście waga 57 kg to nie dolna granica. Nawet jak będę ważyła 50, czy 51 kg to nadal będzie norma.
Poza tym, przecież nie chcę wyglądać jak szkielet, bez cycków i tyłka! Chcę wyglądać poprostu szczupło. Ale zachować swoje proporcje. Wcale nie podobają mi się chodzące wieszaki. Wszystko jest dla ludzi, myślę, że sama będę wiedziała kiedy przestać się odchudzać.
Sama wiesz, że każda kobieta znajdzie coś w swoim ciele, co chciałaby poprawić, nawet ta najchudsza.
slonko2544, w talii mam 64 cm.
Pamiętaj kochanie, kalorie nie są w stanie Cię uszczęśliwić...

#15
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

będę ważyła 50, czy 51 kg to nadal będzie norma.

tylko bym się zapytać chciała od kiedy i na jakim przeliczniku wynik bmi 17,65 to norma-???norma jest od 18,5 ,więc to niedowaga jest , przy 50 kg tym bardziej wskaźnik będzie mniejszy ...
nie wiem jak twoje ciało wygląda -moze po prostu popracuj nad wyrzeźbieniem sylwetki-basenik hula hop- rowerek ale też bez przesady,ruch nikomu nie zaszkodzi a człowiek zawsze zdrowszy ,mam nadzieje że zachowasz zdrowy rozsądek i nie dasz ogłupić -powodzenia :thumbsup: :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#16
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ćwicz, a Twoje ciało napewno bedzie wygladało lepiej ;] nie potrzebujesz naszych rad zeby zacząć ćwiczyć ;]

#17
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
i diety też, zapisz sie na siłownie a tam pod opieką fachowca (czytaj instruktora), wyrzeźbisz swoje ciało. :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells:
pozdrawiam
Dołączona grafika

#18
starving

starving

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Mała niedowaga mi nie zaszkodzi.

Znowu ważę 56 kg. I to bez jakiś specjalnych wyrzeczeń.
Te ćwiczenia naprawde dużo dają, moje ciało zmienia się z dnia na dzień :):)
Przez ten rowerek weszłam w za małe spodnie z zeszłego sezonu. :thumbsup:
Pamiętaj kochanie, kalorie nie są w stanie Cię uszczęśliwić...

#19
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

Mała niedowaga mi nie zaszkodzi.



:shock: :shock: :shock: :shock: :blink: :blink: :blink: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: jestem w szoku na podejscie...

#20
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów

Mała niedowaga mi nie zaszkodzi.

eeeee..... :blink: :blink: :blink: :blink: ...masakra...???? :shock: :shock: :shock: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych