Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bardzo Zdeterminowany Kurczak czyli...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
281 odpowiedzi w tym temacie

#1
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
... mam nadzieję, że tym razem się uda. Zdrajca mojej diety, na szczęście opuściła dom! Wiem, że nikt "na siłę" nie karmi ale sprytnie przemyca kcal... na tyle skutecznie, że przybyło mi 3kg... jak do tego doszło? W mojej zupie pływało mięso i śmietana - ja zabielam mlekiem lub jogurtem - zależy jaka zupa - a tu zwykła śmietana ma 48grtłuszczu w 100ml!!! i wiele innych starych domowych przyzwyczajeń - generalnie źle...

Ale jestem chwilowo sama a mój mężczyzna wraca za tydzień - w tym czasie się poruszam i wrócę do diety takiej jaką być powinna! Zaczęłam od oczyszczenia lodówki - śmietanę, która została wylałam kotkom na podwórku - są pewnie zadowolone.

Szynkę "polską" zjem - bo szkoda dawać kotkom ;-)

Błagam krzyczcie na mnie - bo ciężko do diety wrócić... Potrzebuję pomocy bardziej i bardziej - bo dziś jak jadłam moją wersję zupy to mniej smakowała...

Tak czy siak - rozpiska z dziś:

Śniadanie:
kilka winogron
kromka chleba z serkiem białym
kawa

II Śniadanie
Kubek zupy barszcz czerwony - bez mięsa i śmietany

Obiad
Miseczka owej zupy

Kolacja planowana:
Pomidory ze szczypiorkiem i plaster lub dwa szynki

Deser:
Kilka truskawek z jogurtem


Plan na jutro jedzeniowy:

Śniadanie:
Płatki śniadaniowe fitnes z owocami i mlekiem

II Śniadanie:
Kilka truskawek

Obiad:
Zupa - nadal została

Kolacja:
Pomidory i jajko gotowane

Deser:
Jakiś owoc

Dziś piłam bardzo mało - ale jutro się poprawi.



...



...



#2
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
kurczak marnotrawny powrócił?
powodzenia i trzymam kciuki
Dołączona grafika

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hej Kurak wiszę że zmieniłas miezkanie? ;-) :-> :-> :-> w dupsko i tak masz :po dupsku: ale nie za żarełko i wakacje od dietki ale żeś nie dawała znaku życia-martwiłyśmy sie o Ciebie Kurczaku niemyślący i niepoprawny.... :po dupsku: 8-)

nooo to lanie za nami ,nowy etap rozpoczęty-stary zakończony -Ty po przeprowadzce a stary blog -zamknięty coby sie nie plątał i nie mącił :tongue: mam nadzieje że to nie będzie Twój zwyczaj stały ( te przeprowadzk ;-) ) :smiech3: :smiech3:
dobrze Cie w końcu widzieć :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
życze powodzenia :thumbsup: i trzymam kciuki za twoją diete :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#5
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Przeprowadzka uzasadniona - zaczynam tam gdzie byłam - od punktu zero - a właściwie 90...

Nie chcę pisać gdzie byłam - bo skoro zaczynam od nowa to wszystko... niestety.

Lanie za nieodzywanie mi się należy - ale nie byłam w stanie zbytnio pisać - dobrze, ze miałam opiekę w tym okresie.

Zmienił się troszkę plan - pomidory zamieniły się w kalafiora - i jutro też nim będą (chyba) - zobaczyłam w sklepie kalafiora i postanowiłam się skusić - pomidory poczekają.

Zastanawiam się jak pociągnąć dietę by "dobrze" zacząć... mam glupie pytanie - nie krzyczeć - czy dobrym pomysłem jest zmieszanie diety proszkowej (cambridge slimfast lub inne koktajle - te nazwy mi do głowy przyszły) z normalna dietetyczną kolacją przez powiedzmy tydzień czy dwa? Powinno to troszkę przyspieszyć...

Wiem, że te diety nie są do końca zdrowe i normalne ale może to nie jest zły pomysł - na krótko?

EDIT


Zmieniłam również mój "pasek" na taki, który mi się raczej nie podoba - zielony z pokracznym kurczakiem - mam nadzieję zmienić go szybko - najlepiej za 4kg - czyli ode mnie zależy jak dlugo to coś będzie mnie straszyć ;-)

#6
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Za-Duza-Aga, witam cie po takiej dlugiej przerwie w nie pisaniu poscikow fajnie ze znowu jestes.

Zmieniłam również mój "pasek" na taki, który mi się raczej nie podoba

co ty agus chcesz o tego paseczka mi sie podoba ladny i wesoly no ale kazdy ma inny gust. trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo zrzucic zbedne kg :thumbsup:

#7
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów
Hej dziewczyny przyszłam sie przywitac i zyczyc milego dzionka :wave:
Dołączona grafika

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
on taki świeżutko wiosenny ... :mrgreen: wiesz jak tak czytam to widzę że się działo u Ciebie i coś ciężkiego za tobą dobrzeże jesteś iże mam nadzieję -po wszystkim-a dietka nie zając -zaczynamy znowu :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Za-Duza-Aga, no to jeszcze ja wpadłam się przywitać na nowych salonikach :fun: :wave:
Ładnie tu u Ciebie :mrgreen:

#10
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Za-Duza-Aga, no to ja tez trzymam kciuki zeby szybko udalo Ci sie ukrecić łepek suwaczkowej kaczorzycy :tongue: :grin:

#11
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Też mam taką nadzieję...

Suwaczka nie ruszam do końca sierpnia - zobaczymy ile zleci.

Dziś plany dietowe się zmieniły ale nie padły

śniadanie: Jajo gotowane i chlebek chrupki maźnięty smarem (2kromki) z pomidorkiem

II Śniadanie: Truskawki z jogurtem

Obiad: Zupa

Kolacja: Gotowany kalafior+gotowany słodki ziemniak (nidgy nie jadlam więc czas spróbować)

Deser: Owoce - robić będę dżem więc sałatka jabłko+kiwi+2truskawka

Piciu: 3kawy z mlekiem, dzbanek herbaty - mięta+pokrzywa, 2kubelki czerwonej herbaty i prawie butelka wody mineralnej (0,75l)

#12
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

maźnięty smarem

:?: :hmmm: nio co za czort?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#13
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Smar do chleba to coś "masłopodobnego" w wersji light by ziarna mielone z tesco się przyklejały jak trza :D

#14
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

Za-Duza-Aga napisał/a:
maźnięty smarem
:?: :hmmm: nio co za czort?

kurcze, dobrze shaska ze sie spytalas, bo troche mnie nie bylo i myslalam ze juz jakis nowy slang zescie wymyslily :tongue:

#15
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Określenie smar do chleba było u mnie już wcześniej... ale tyle mnie nie było, że aż wstyd... ale nie chcę myśleć o tym co mnie powstrzymywało.

Postanowienie zrobiłam oraz stosowne zakupy - połączę dwie diety - i mam nadzieję zgubię kilogramy - cambridge+produkty z diety atkinsa

Dwa posiłki w formie koktajli i dwa lekkie posiłki z diety atkinsa - mam nadzieję, że to dobry plan!

#16
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

Dwa posiłki w formie koktajli i dwa lekkie posiłki z diety atkinsa - mam nadzieję, że to dobry plan!

poprobujesz sobie troche a jak uznasz ze Ci nie odpowiada to zawsze mozna wrocic do sprawdzonej dity 1000 kaloriuf ;-) wazne ze dietka jest :grin:

#17
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Buziaki Nasze Słodkie - muszę jakoś przyspieszyć...

#18
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ciekawe czy takie połaczenie 2 diet da jakieś efekty ;] mam nadzieje, że tak i trzymam kziuki :-) :thumbsup:

#19
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

muszę jakoś przyspieszyć...

dawaj dawaj :grin: :biegnie: :biegnie: :biegnie: :grin:

#20
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Oj to i ja wpadam z kciukami.
Bede sledzic czy dwie dietki naraz za bardzo nie mecza.
udanego piatkowania:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych