Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bardzo Zdeterminowany Kurczak czyli...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
281 odpowiedzi w tym temacie

#21
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Więc na śniadanie była czekolada - mniam (powiedzmy)

Shake czekoladowy na wodzie i mleku - pół na pół - na samej wodzie jest fuj. Najpierw zrobiłam pół na samej wodzie - ale napisane jest, że można na wodzie lub odtłuszczonym mleku - więc pół na pół też wchodzi w grę.

Później jeszcze jeden koktajl a potem wykończenie zupy i przechodzimy na sałatki - różne. Coś do żucia przed snem ;-)



...



...



#22
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ciekawe czy te koktajle smaczne są :-P

#23
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Jadłam/piłam lepsze rzeczy

Ma ktoś ochotę na skorpiona?
Dołączona grafika

a może motylka?
Dołączona grafika

a może brokuły drzewne? (same warzywa)
Dołączona grafika

#24
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ja chce skorpiona :-)

#25
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Za-Duza-Aga, witam piatkowo :wave:
a powiedz mi, te shaki (dobra noooooo...... nie wiem jak to napisac :nie wiem1: ) to z czego robisz? to kupne jakies? jak tak to maja jakies "dodatkowe" wlasciwosci?

#26
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ale to pięeeeeeekne :zdziwiony: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#27
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

a powiedz mi, te shaki (dobra noooooo...... nie wiem jak to napisac ) to z czego robisz? to kupne jakies? jak tak to maja jakies "dodatkowe" wlasciwosci?


tez mnie to ciekawi :-)

#28
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Co do shake'ów to kupiłam gotowe - cambridge - mają po około 150kcla i do najlepszych nie należą - jeśli ich nie mieszamy - czekolada sama jest niesmaczna ale jak zmieszać pół na pół z kawowym lub "butterschotch" (nie wiem co to po polsku) to smakuje nawet możliwie.

Czy działają nie wiem - pochwalę się efektami jak się pojawią - pierwsze ważenie w poniedziałek - zaczęte dziś - czyli trzy dni - ponoć na samym Cambridgu można schudnąć nawet 3kg w tydzień - ale to nie jest zdrowe (choć ich lekarze stwierdzają, że jest - ja tam się takiego tema boję) - dlatego wybrałam opcję 2torebki (shaki) + coś do żucia wieczorem - bo jak organ nieużywany zanika to nie chcę by mi zęby z dzioba wypadły ;-)

Skoro obrazki się podobają to jeszcze dwa krajobrazy warzywne - jakiś facet tym zachęcał dzieci do jedzenia warzyw

Dołączona grafika

i drugi

Dołączona grafika



Dla wielbicieli czosnku i kopciuszka
Dołączona grafika

Plaża?


Link do pozostałych krajobrazów do schrupania:

http://www.designswa... ... scape.htmlhttp://a5.vox.com/6a00e398c53d67000400e398d10f950001-500pi

#29
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
są naprawdę świetne :-)

#30
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

Co do shake'ów to kupiłam gotowe - cambridge - mają po około 150kcla

a drogie to to ? a wa aptece mozna to dostac? bo jak by byly efekty to moze tez bym sprobowała :hmmm: bo te ostatnie kiloski to ni cholere nie chca poleciec :nie wiem1:

#31
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Nie bardzo jest to gdzie wstawić:

Zdjęcie w pełnym słońcu:

Dołączona grafika

i część 2 w deszczu:

Dołączona grafika

Ale ponieważ w mojej rodzinie był ostatnio wypadek to daję tutaj...

#32
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
gdybym była kierowcą to po ujrzeniu tego zdjecia chyba bym wysiadła i poszła na pieszo :-(

#33
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
I dlatego mi się podoba - zmusza do myślenia. Zwolnienia. Na drogach jest stanowczo zbyt wiele wypadków a normalne kampanie w stylu "zwolnij nim będzie za późno" nie działają - więc może potrzeba czegoś więcej?

#34
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
jezdziłam z wieloma kierowcami i zdarzyło mi sie usyszeć "ja jeżdze bezpiecznie i nie bede miał wypadku" ów nieszcześnik jednak wkoncu uległ wypadkowi.. na szczescie nic sie nie stało... troche siniaków. ale zamiast zwolnić przyśpiesza na takie nagłówki ;/ aż sie nie chce komentować.. brak słów

#35
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Szkoda, że głupota nie lata - mógłby wtedy Twój znajomy zrezygnować z auta ;-)

#36
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

Szkoda, że głupota nie lata - mógłby wtedy Twój znajomy zrezygnować z auta


:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: dobre :smiech3: :-)

#37
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Więc diety cd

Rano - koktajl czekoladowo-bananowy

Na zakupach (kupowałam mojemu prezent urodzinowy) zgłodniałam i pochłonięte 5truskawek z prawie 0,5litra wody

Lunch - sałatka z łososiem
5liści sałaty, 1 wypatroszony pomidor, troszkę cebulki szczypiorkowej i szczypiorku i kawałek (70gr) smażonego łososia w ziołach włoskich do tego 2łyżeczki jogurtu i przyprawy

Wieczorem:
Będzie koktajl i być może kilka truskawek

Picie - dużo - bo by głód załagodzić to piję - dziś była - kawa, 2herbatki (zielona i czarna) woda - pół litra i teraz robię kolejną kawusię

Mam ubaw z prezentem - pudło sięga do pasa - ale zasadniczy prezent jest na samym dnie - radio do auta a nad nim 2czekolady, tort czekoladowy z tygryskiem, zestaw świeczek urodzinowych, "radio-gadżet" w kształcie koła do auta, kartka urodzinowa i dwa bilety do kina - wszystkie prezenty poprzyczepiane sznureczkami do balonów. Mam nadzieję, że się spodoba :mrgreen:

Ciekawa jestem miny jak zobaczy rozmiar pudła - a potem pewnie będzie czas na minę lekkiego rozczarowania - same pierdoły - nim dojdzie do samego dołu troszkę czasu zajmie :mrgreen:

A najbardziej bawi mnie słodka tortura - prezent pakuję teraz - gdy jestem sama - a otworzyć będzie mógł dopiero w weekend - będzie prezent stał w rogu pokoju drażniąc wzrok :->

O ja zła kobieta - :diabel:

#38
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: dobre :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: ten patent ściągne i wykorzystam w najbliższej przyszłości-uczciwie uprzedzam :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :win:
a tego łososia..... :slinka:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#39
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Kiedyś moja mama dostała malutką laleczkę zapakowaną w kilka pudeł i kilkanaście wastw papieru. Ostatnie i największe pudło było po telewizorze. Było śmiechu tyle, że szok. W rewanźu mama podarowała koleżance wielką bryłę węgla na urodziny Barbara koleżanka się zwie)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#40
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Ja zazdroszczę fasolki szparagowej - tu za kilogram więcej niż za niektóre ryby...

A z węglem - Biedna Barbara... trza było czapkę górniczą dać... albo górnika ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych