Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bardzo Zdeterminowany Kurczak czyli...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
281 odpowiedzi w tym temacie

#41
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

trza było czapkę górniczą dać... albo górnika

ona już zajęta jest, męża ma lat pięćdziesuiąt trzy
Dołączona grafika

Dołączona grafika



...



...



#42
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Za-Duza-Aga, gratulacje a super pomysl na swietny prezent

#43
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
mi kuzyn kiedyś coś podobnego zrobił.. też masa opakowań.. a w srodku.. ponieważ uwielbiam frytki.. dostałam olej w słoju i ziemniaka :D

#44
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Za-Duza-Aga, witam w nowej, "bardzo" zmotywowanej odsłonie :lovers: Piszesz wcześniej, że chesz przyspieszyć chudnięcie... Wiesz, a może wypróbuj do tej wersji koktajli tabletki z Bio C.L.A. - może to podziała :) Moja koleżanka spadała kilogram na tydzień :) A poza tym taka mała psychologiczna rada ode mnie: nie szukaj w jadzeniu przyjemności:) Nie ważne, czy coś smakuje, czy nie - ja teraz piję kawę z cykorią, bo odchudza: gorzka i niedobra, ale działa :)) Znajduj przyjemność w tym, że chudniesz i jesteś zdrowsza a raz na jakiś czas (np. raz na tydzień) pozwól sobie na coś ekstra" big lody, mnóstwo ciastek czy co tam lubisz :) Buziak :grin:

#45
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Kawa z cykorią wspomaga odchudzanie? Czemu aj o tym nie widziałam?

Eli Słońce moje - co jeszcze pomaga - poszukam - choć tu nie widziałam tej kawy...

#46
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

dostałam olej w słoju i ziemniaka :D

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: super pomysl
Aga jak ci niedziela mija????

Kawa z cykorią wspomaga odchudzanie?

jestescie pewne???naprawde pomaga???trzeba sprobowac :hmmm:

#47
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Dziś niedziela - i choć miałam na wagę nie wchodzić to wlazłam...

I uwaga - chyba jest efekt lekko widoczny - skromny kilogram mniej (blisko - 0,9kg)

Dziś dodaję ćwiczenia poza domowe - te domowe to prasowanie i sprzątanie (to już mam prawie za sobą) ale nim skończę idę za chwilkę na "marszo-bieg" do parku. Adidasy, telefon, butelka wody, mp3 lub radio i ja. W drodze powrotnej zrobię zakupy w tesco i wrócę do sprzątania i gotowania i prasowania (jak ja nie lubię prasować)

Dietę mieszaną wraz z lekkim ruchem zamierzam utrzymać minimum 2tygodnie - zobaczymy jaki będzie efekt...

Uciekam na mój "marszo-bieg" za chwilkę - odezwę się jak wrócę i skończę prasowanie - będzie motywacja by szybciej skończyć ;-)

Miłej niedzieli

#48
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Za-Duza-Aga, dokładnie to, co piję nazywa się "napój kawowy CYKORIA" z inuliną (wiadomo!!) i z błonnikiem :) A zresztą, co ja się tutaj będę wymądrzać; zerknij: Ja mam wprawdzie z innej firmy, ale nieomal to samo :D

Eli Słońce moje - co jeszcze pomaga

Kochany Kurczaku, Ty nie w ciemię bita, więc sama doskonale wiesz, co pomaga :tongue: Trzeba to tylko robić :evil: :evil: Musi być dużo błonnika w pożywieniu, duuuuuuuuużo picia DZIENNIE (odmierzone 3 litry herbat, wody niegazowanej i soków); do tego maxymalnie niskokaloryczna (lub jak ktoś idzie po tej linii to niskoglikemiczna) dietka i ćwiczenia :fun: :fun: Cóż mogę jeszcze dodać do tych sprawdzonych sposobów? Wypróbuj C.L.A. - wiem, że działa, choć trzeba ćwiczyć. Jak ćwiczysz to wspomóc sie można L-karnityną (jak nie ćwiczysz, to nie ma sensu); do tego raczej dieta BIAŁKOWA niż WĘGLOWODANOWA :whistle: Co jeszcze...ja mam taki sposób, że raz na jakiś czas stosuję dla organizmu tzw szok, tzn. np. jem inaczej (jak do tej pory 5 razy dziennie to teraz raz); albo jem co innego (jak za dużo już zdrowej, dietetycznej, wymuskanej, wegetariańskiej żywności, to raz na jakiś czas chipsy i paluszki i krakersy ze "zwykłego" sklepu). Wtedy - mam takie wrażenie - organizm jakoś SZYBKO SPALA :D Musisz podkręcić spalanie... np. po 45 minutowym treningu masz jeszcze przez prawie 48 godzin PODWYŻSZONE SPALANIE :)) Więc jak będziesz ćwiczyć 3 razy w tygodniu po 30 minut to...sama sobie odpowiedz :D Ja oczywiście się tak mądrzę, a sama mam wzloty i upadki w diecie ale... to też jest OK :)) A zatem:
:thumbsup: dieta (białkowa, wysokobłonnikowa) oraz 3 liry napojów (nie coli :tongue: )
:thumbsup: ćwiczenia, by podkręcić spalanie (3 razy w tygodniu)
i... już :oczy: :oczy:
Ja teraz jem całą masę tabletek powodujących tycie (każdy lekarz mnie przestrzegał, że one tak działają) - dzięki temu co powyżej...nie przytyłam :icecream: Ważyłam się dziś rano i suwak aktualny. Choć przez ostatnie 2 miesiące tylko leżałam (nie ćwiczyłam, właściwie prawie nie wstawałam). Ale może przychodzą lepsze czasy: dla mnie, dla Ciebie i Wszystkich na forum :) Mam nadzieję!

#49
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Szkoda, że tu się nie da kupić tej kawy - ani żadnej innej z cykorią - szukałam wszędzie - w polskich sklepach też - i nie ma... ale poszukam jeszcze i jestem pewna, że znajdę

Marszo-bieg się udał - mam nadzieję, że 40minut czegoś takiego spaliło mi choć troszkę tłuszczyku.

Biorę się powoli za doorganizowanie domu na powitanie mojego mężczyzny, potem prysznic, balsamy etc by moje ciało też było gotowe a rano na lotnisko i :mrgreen:

#50
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Za-Duza-Aga, a ja kupowałam ten napój kawowy, dokładnie taki jak z tego linka Ell... pewna nie jestem, ale chyba w lewiatanie ja kupowałam :hmmm: w kazdym razie dorwalam ja w jakims z tych tanich sklepow...
i potwierdzam ze obrzydliwa :smiech3:

#51
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Uwaga uwaga - półtora kg mniej - więc super!

Chyba zostanę na tym paskudztwie te minimum 2tyg bo daje efekty zadowalające - jestem pewna, że marszobieg pomógł i dziś też sobie taki urządzę - na bieganie nie mam kondycji jeszcze. Do tego koniecznie balsamy ujędrniające i jakoś będzie.

Jeszcze 2,5kg i będę zmieniać suwaczek :mrgreen:

#52
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

półtora kg mniej - więc super!

wielkie gratulacje nie zly sukces :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

#53
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Dziękuję - też jestem zadowolona :tanczy:

Dzisiejsze menu:

Śniadanko - koktajl truskawka+banan

II Śniadanko - jajko na miękko i 2kawałki chrupkiego chleba

Obiad - Sałata "klejnocik" 5liści, 4pieczarki, cebulka i szczypiorek, pomidor mały i przyprawy odrobina oliwki z oliwek - by witaminki się wchłaniały

Kolacja - w planie - koktajl smak jeszcze nieznany - zobaczymy jaki wybiorę

Byłam też na ponad godzinnym marszobiegu z celem - zamiast pojechać do sklepu po tusz do drukarki poszłam pieszo :mrgreen:

Kolejne ważenie w czwartek :mrgreen:

#54
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

półtora kg mniej - więc super!

:jupi: :jupi: :jupi: gratuluje Agus :jupi: :jupi: :jupi:

a powiedz mi cos o tych koklajlach :hmmm: bo sie ostatnio pytałam Ciebie o nie ale nic nie napisalas :nie wiem1:
je sie w aptece kupuje? i one na cos dzialaja czy tylko dostarczaja kcal i zapychaja? :hmmm:

#55
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
gratuluję spadku wagi :win:

#56
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
W aptece pewnie dostaniesz slimfast - to co ja piję nazywa się cambridge - zastępuję tym 2 posiłki - nie będę ukrywać, że losowo wybrane (prawie).

Jest wiele smaków dostępnych - ale kupuję je od "przedstawiciela" "-elki" - są dostępne zupy (jeszcze nie spróbowałam) - ale chcę je zostawić na "chłodniejsze" dni gdy jedzeniem bedę chciała się rozgrzać. Koktajle maja wiele smaków - wypróbowałam już - i lepiej smakują "mieszane" - tzn 1łyżeczka bananowego+2 truskawkowego proszku dodaję mleko i wodę i mieszam mikserem i próbuję się delektować - nie jest to najsmaczniejsze ale czego się nie robi ;-)

#57
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
a drogie sa? czyli rozumiem ze ich funkcja jest zamienienie normalnego posilku na mniej kaloryczny (czyli taki koktajl) :hmmm:
czy moze wspomagaja tez metabolizm czy cos? :hmmm:

#58
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
tylko mniej kaloryczny posiłek tylko ale z witaminami i innymi bzdurami

#59
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Za-Duza-Aga, a masz jakiegos linka zeby na necie sobie zobaczyc co to w ogole i jak wyglada? bo nie moge znalesc bo wyskakuje tylko dieta cambridge a nie te koktajle :nie wiem1:

#60
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Bo to o koktajle z tej diety chodzi

tu link do smaków itp




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych