Skocz do zawartości

Zdjęcie

czas na zmiany.........


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
834 odpowiedzi w tym temacie

#41
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
poszukalam w necie i znalazlam rozne cwiczenia to rece brzuch uda i pisladki i mysle ze jak je bede codziennie robila to bedzie akurat :) trzymajcie za mnie kciukasy :dumbells:



...



...



#42
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ja juz trzymam :-) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#43
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
wpadlam wstawic rozpiske

:arrow: 2 kromki slonecznikowego z serem do smarowania ii pomidorem + 5 lyzeczki serka waniliowego
:arrow: pol suchego nalesnika
:arrow: suchy nalesnik+ nalesnik z grzybami
:arrow: pol talerza zupy botwinki
:arrow: nesvite (platki owsiane z mlekiem)

#44
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
mało mało mało mało mało mało.. no i jeszcze raz MAŁO :-)

#45
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
a mi tutaj brak jakiegos owocka i warzywek,no chyba ze tego pomidora doliczymy :hmmm:

#46
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

a mi tutaj brak jakiegos owocka i warzywek,no chyba ze tego pomidora doliczymy


racja.. powinnas wiecej jesc owoców i warzyw niż naleśników placków makaronów i takich :-)

#47
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
dziewczyny ale dzisiaj jakos tak dziwnie sie czuje :-/ rece mi spuchly... chyba czas kawe wypic.... zmierzylam cisnienie i jest 90/60 w sumie to nie az takie straszne bo ja od zawsze bylam nisko cisnieniowiec

dziewczyny ja wcinam to co jest w domu fakt faktem moge jesc wiecej owockow bo w koncu jest sezon.... tteraz sa dobre sliwki ;-) wiec musze wybrac sie na dzialke po nie

dziekuje bardzo za kontrole nojego jadlospisu i za rady :-)

#48
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
a jakieś ćwiczenia są??????

#49
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
sa nie wielkie asle zawsze cos tak jak sobie zalozylam to robie brzuszki i codziennie dodaje sobie 5 dzisiaj bedzie 35...

zapomnialam powiedziec ze wczoraj wieczorkiem wyszlam przed blok na laweczke na plotki z kolega z Katowic bo przyjechal na wakacje do babci i znamy sie juz ladne kilka/kilkanascie lat i z moja dawna przyjaciolka ktora mieszka blok dalej kurcze jak to mozliwe ze kontakt nam sie urwal.... no ale nie wazne wczoraj sie posmialysmy i umowilysmy sie na kawe na sobote.... no i przzy tym siedzeniu wpadlo mi jabco do brzuszka i szklanka desperadosa z cytrynka :icecream: :icecream:

#50
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
cieszą mnie twoje ćwiczenia ;)

#51
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów
no Dorotko powodzenia zycze, wiem ze sie uda.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#52
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
oczywiscie wybaczamy pizze :-) super ze ćwiczysz :-) :clap2:

#53
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów

wybaczamy pizze


o kurcze toc ja wiki tem jadlam pizze :mrgreen: chyba jakies 2 lata temu :mrgreen:


dzisiaj mialam chodzony dzien :-> najpierw z moim pochodzilam troche po miescie a pozniej zaciagnal mnie do kina :-> hmm w sumie nic ciekawego nie bylo i zdecydowalismy sie na harrego potera i ksaze polcieni hmm szczerze mowiac nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia... nie byl zly ale i nie rewelacyjny moze dlatego ze nie jestem wielka fanka harego...

rozpiska
:arrow: jogurt z platkami
:arrow: kawka ze smietanka 12% i cukrem
:arrow: pol puszki tunczyka w sosie wlasnym
:arrow: surowka (biala kapucha, czerwona kapucha, pomidor,ogorek swiezy, kukurydza)
:arrow: skusilam sie na troche mieska gyrosowego z sosem czosnkowym

#54
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
mało mało mało :bicz: :bicz: :bicz: :-)

#55
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
kkasiaa123, to nie bylo malo :yikes: tej surowki byla cala miska i do tego te miesko.... pol duzego talerza takze mysle ze bylo wystarczajaco duzo

hmm a dzisiaj zero planow na dzien :-/ pogoda kiepska w domku wszystko posprzatane wiec nie mam co robic :-/

#56
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
to pisz ilosciowo mniej wiecej ile tego było to bede lepiej wiedzieć :-) a jak napisałaś troche mieska .. to dla mnie oznaczało ze TROCHE :-)

#57
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
no ok postaram sie poprawic :-P ale ja nie umiem tak wzrokowo wazyc tych rzeczy a niestety wagi kuchennej nie mam wiec bede podawala tak jak wyzej np miska kubiek itd

#58
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
tak też moze byc :-) :lovers:

#59
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
Dorotka a ćwiczenia?? jeszcze trochę i się wprawisz :grin:

#60
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
z cwiczen narazie robie zalozone przeze mnie brzuszki codziennie +5 (dzisiaj 40) jak dojde do 100 to dolacze abs na brzuch i inne cwiczenia na rozne partie ciala




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych