Skocz do zawartości

Zdjęcie

coś na temat moich zmagań ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1
unwell

unwell

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Hello, na początek coś o mnie...

Mam 23 lata (niedługo 24 :)), 1,74 wzrostu i jeżeli chodzi o wagę... to nie wiem. Ileś tam miesięcy temu ostatnio jak sie ważyłam, było 77 kg, podejrzewam, że miesiac temu było tak na oko 75... No ale to było m-c temu, bo mniej wiecej juz ten okres jestem na diecie ;]

Pierwszy minus - zero ćwiczen, to mam przede wszystkim zamiar wprowadzic...

A plus, to pewnie jakos z 5 kg mniej - nie mam wagi, wiec nie powiem, ale spodnie z tyłka mi spadaja, wiec pewnie niewiele sie myle ;p

Rozpiska z wczorajszego dnia:
I. Śniadanie - 2 kromki chleba pełnoziarnistego z masłem orzechowym, kapustą pekińska, ogórkiem,rzodkiewką i chudą wędliną, kawa bez cukru z niewielką ilością mleka 0.5% tł

II. 2 śniadanie - grejfrut zółty

III. Obiad - zupa pomidorowa winiary z jakas połówką woreczka ryżu brązowego

IV. Podwieczorek - piwo Warka :] (od miesiąca prawie nie tknęłam alkoholu, wczoraj koleżanka zaproponowała... nie popadam w skrajności :P)

V. Kolacja - serek wiejski z ogórkiem kiszonym, kawałkiem czerwonej papryki, trochę kiełków....

Generalnie nie narzekam ;)



...



...



#2
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

Generalnie nie narzekam ;)

to świetnie unwell, bo generalnie nie jest źle :usmiech5: :usmiech5: Witam Cię na forum i cieszę się, że jesteś z nami. Też mam 1,74 cm wzrostu i też kiedyś cieszyłam się z moich 75 kg, ale dużo lepiej mieć jeszcze mniej :fun: Czego Ci oczywiście życzę, choć nie wiem, do jakiej wagi dążysz; najlepiej zrób sobie suwak, tam wszystko czarno na białym :skacze: Fajnie, że zaczęłaś od rozpiski :clap2: Powiedz, jaka jest to dieta, na której od miesiąca jesteś - liczysz kalorie? A ćwiczenia - z pewnością Cię zmobilizujemy, tylko powiedz, jaki ewentualnie rodzaj ruchu by Cię interesował??

#3
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
WItaj unwell.

Wagę masz taka jaka ja chcialabym osiagnac w tym momencie. Wzrostowo jestem tylko o cm od Ciebie wyzsza.

#4
unwell

unwell

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
tzn. ja juz troche schudłam, ale jak pisałam, nie mam wagi, na oko powinnam miec teraz z 70 kg ;) Generalnie, nie wiem to jakiej dążę, jak spojrzę w pewnym momencie w lustro i stwierdzę, że jest ok, to chyba będzie to :mrgreen: Ale w przyblizeniu powiedzmy 60 kg

Kcal nie liczę (chociaż tak +/- po przemysleniach dziennie powinno byc u mnie 1200 ). Nie jest to tez zadna okreslona scisle dieta. Po prostu wiem co mam jesc i to tylko kupuje ;]

Ćwiczenia... hehe ;) Z chęcią bym sobie pobiegała, i tak niedługo zaczne robić, tylko ze na pewno maraton to nie bedziez 1 zasadniczego powodu... mam anemie... jutro ide na morfologie i zobacze, czy juz mniejsza... żelaza łykam dużo.

A generalnie - to ja uwielbiam ściankę wspinaczkową, tylko nie mam we Wro z kim iść ;) Wiec ruchu ja sie nie boje :P

#5
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
unwell, fajne założenia: i te dietkowe, i te "lustrzane" i w ogóle jeżeli wiesz, że średnio zjadasz 1200 i że wiesz, co masz jeść, to ode mnie masz :clap2: Odnośnie ćwiczeń, to widzę, że też wiesz, czego chcesz :usmiech5: Z mojej strony: ja lubię różne formy ruchu, a bieganie to mi przychodzi z trudnością, więc rzadko :) W okolicach Wro bywam często (tam mieszkają moi rodzice) - może kiedyś/coś razem?? :thumbsup: A skoro lubisz wspinaczkowe ścianki, to kondycje musisz mieć niezłą :) Coś jednak tak na co dzień bym Ci zaproponowała: co drugi dzień np. jakieś cardio albo ciężarki, a codziennie brzuszki - na kołysce!! Co Ty na to?? Może wieczorem wyciszającą yogę :) Żelazo... też łykam, ale dlatego, że jestem wieloletnia wege :usmiech5: Trzymam kciuki, żeby wyniki były dobre, coraz lepsze!!

#6
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
witam na forum :lovers: gratuluję samozaparcia i trzymam kciuki za dalszą walkę z kg :thumbsup: we Wro jest dużo miejsca do biegania :grin:

#7
unwell

unwell

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Nie mam z kim biegać ;)

Dzień juz w zasadzie zakończony, więc rozpiska ;)

I. Śniadanie, totalny wynalazek :mrgreen: Jajecznica z białym serem i startym jabłkiem smażona na oliwie. Przymierzałam się niepewnie, posmakowała mi i to bardzo :) Kawa z mlekiem
II. Mały jogurt Danone z ziarnami
III. Reszta torebki ryżu brązowego z wczoraj, brokuły, kurczak, smażone na oliwie (wyszło tego dużo, wiec połowa na jutro) + ćwikła
... Kawa ... Szklanka kefiru ... na rynku 2 szklanki soku grejfrutowego :)

A teraz zielona herbatka.

#8
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
unwell witam Cię bardzo serdecznie :-)

#9
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów

Nie mam z kim biegać ;)

ja też nie, na początku liczyłam na kogoś prosiłam się i kończyło się to jednorazowym wyjściem z kolegą, nie ma na kogo liczyć więc zaczęłam sama ... i nie jest tak źle :grin: wytrwała jesteś dobrze Ci idzie
pozdrawiam serdecznie :lovers:

#10
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
racja;] mozesz biegać nawet sama;] tylko musisz sie odpowiednio nastawic ;] wybierz sobie pore dnia i śmigaj :-)

#11
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
dokładnie jesteś wtedy nie zależna :lovers:

#12
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
unwell, witam na forum z twojego opisu wynika ze nie zle radzisz sobie z odchudzaniem wielkie :clap: :clap: :clap: a proponuje zrobic sobie suwaczek

#13
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Unwell, :witam: Trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#14
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
unwell, witaj na forum :wave:
powodzenia w dietkowaniu :thumbsup:

#15
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
unwell, witam na forum i trzymam kciuki za zmagania z nadprogramowymi kilogramami
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16
unwell

unwell

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
No witam, witam ;)

Chyba sama biegać zacznę, macie racje. Tylko koszulki jeszcze potrzebuję :mrgreen:

No i rozpiska za wczoraj i dzis.

Wczoraj:
1. Płatki Frutina z mlekiem 0.5% i malinami
2. Kefir z malinami :)
3. Reszta ryżu brązowego z brokułami i kurczakiem + papryka i kapusta pekińska
4. Kefir
5. Biały ser z kefirem i malinami

Kefir i maliny przyświecały dla tego dnia ;)

Dziś:
1. Płatki Frutina z mlekiem 0.5% i malinami
2. Kanapka z chleba pełnoziarnistego, kapusty, wedliny, masła orzechowego i ogórka konserwowego
3. Batonik Fitness
4. Jajecznica z łososiem ;) i papryką + maca
5. Tuńczyk + kiełki + papryka

A wyniki morfologii beznadziejne :/

#17
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów

wyniki morfologii beznadziejne :/

kurcze nie dobrze, to może odpuść mocne ćwiczenia...

#18
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów

A wyniki morfologii beznadziejne :/


:bawi: :bawi: :bawi:

#19
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ty uważaj z tą dietą bo chyba przy twoim wzroście to az tak źle nie jest z wagą a skoro masz anemie i do tego złe wynik to chyab zdrowie ważniejsze :-/

#20
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
sabina ma racje.. nie powinnaś przesadzać z dietą... ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych