Skocz do zawartości

Zdjęcie

powrót candynki i dieta dr Haya


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#1
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Witam wszystkie dietowiczki :->
Postanowiłam jednak tutaj wrócić po rocznej przerwie, rok temu w lipcu chciałam schudnąć 5kg ale jakoś nie miałam dotego silnej woli, ale teraz postanowiłam że muszę schudnąć bo naprawdę zaczął mi przeszkadzać brzuch ( wystająca oponka), źle się z tym czułam a doszło nawet do takiego momentu że pod koniec stycznia moja waga wskazywała prawie 65kg :blush: i wracjać z gór nir mogłam dopiąć guzika, trochę to mnie przeaziło, potem schudłam do 63 i tak się trzymało do końca czerwca a od lipca znowu podjełam walkę z kg,
wszyszukałam na necie o diecie ONZ i byłam bardzo podekscytowana że tak szybko można schudnąć bez wyrzeczen i ćwiczeń i rzeczywiście udało mi się schudnąć 4kg w dwóch turach ( wcześniej 1kg według mojej diety)ale zrezygnowałam z tej diety - jest monotonna.W tej chwili ważę 58 kg, czyli mniej jak zamierzałam rok temu,a tym razem mój cel to 55kg, wiem że to nie duzo ale jak zsumuję wszystkie ubyte kg to wyjdzie 8kg a to już cos ;-)
od wczoraj jestem na diecie Haya, czyli niełaczenia potraw i to mi chyba najbardziej odopowiada :mrgreen:
w ogole postanowiłam założyc tutaj bolga bo iwdze że to jest bardzo motywujące czytając wasze inne posty.
ale jak zwykle dzisija wyjeżdżam i nie będzie mnie do czwartku wieczorem.
moje menu na dzis
:arrow: nektarynka, kiwi
:arrow: jogurt naturalny 180 z otrębami jabłkowymi
:arrow: 50 gr ryżu brązowgo z wrzywami
:arrow: plasterki z indyka
:arrow: pieczywo chrupkie pełnoziarniste Wasa z miodem
no to uciekam bo muszę jescze moje bąle spakować ( może przypmnę że jestem mamą 5latka i córeczki dwu i półrocznej ;-) )
Dołączona grafika



...



...



#2
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
to trzymam kciuki za powodzenie :-) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: już bardzo ładnie Ci idzie i oby tak dalej a osiągniesz wymarzoną wage :-) :clap2: :clap:

#3
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
candynka, witam na forum :wave:

#4
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
candynka, witam i powodzenia :wave:

#5
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Jak tam Candynka dzisiaj?? :-)

#6
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
Witam :lovers: życzę powodzenia w dalszym dietowaniu :grin:

#7
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
candynka, hejj :wave: Powodzonkaa

#8
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Haj babeczki, tak jak obiecałam piszę wieczorkiem.
dziękuję wszystkim za ponowne przywitanie.
mam nadzieje że będę zaglądała tu codziennie i będę miała motywacje i wsparcie w was aby osiągnąć swoja wymarzoną wagę a tu muszę się pochwalić bo moja aktualna waga z dzisiaj to 57,1 kg
:tanczy: oby tak dalej

Jak tam Candynka dzisiaj?? :-)

niestety nie mogłam napisać bo byłam poza domem a mam tylko internet satcjonarny
Dołączona grafika

#9
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów

waga z dzisiaj to 57,1 kg

gratulacje :thumbsup: możesz zdradzić mi jak osiągnęłaś taki rezultat? jetsem w martwym punkcie xD

#10
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
candynka, bardzo ładnie ci idzie :-) oby tak dalej :-) jestem ciekawa bardzo tego co jesz :-)

#11
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Witajcie dziewczynki wieczorową porą
Moniczka i Kasia, otóz takjak pisałam wczesniej na początku lipca ważyłam 63 kg, potem schudłam do 62 kg ( przestałam jeśc kolacje i slodycze ), później przeszłam na dietę ONZ i w ciągu trzech tygodni zgubiłam 4,5kg, obecnie jestem na diecie niełączenia a wagę pokazuje mój suwaczek
Ditea niełacznia, czyli nie łączymy białek z weglowodanami np. jemy mięsko z warzywami a nie z ziemniakami, wogooe na tej diecie nie je się ziemniaków, slodyczy, jeżeli hcodzi o chleb to w małych ilosciach i tylko żytni, pełnoziarnisty, chleba białego i bułek się nie je.
Ja jakjem to zazwyczaj dwie kromki ale jem bardzo żadko chleb, np ostanio przez dwa dni nie jadłam wcale chleba.
Na diecie je się 5 posikow dziennie:
Sniadanie_ powoinno być węglowodanowe lub białkowe
Obiad tak jak śniadanie
Kolacja wylącznie węglowodanowa
do tego dwe przekąski między tymi posiłkami typu: jogurt naturalny, plasterki wędliny, orzechy itd, ic o jeszce jest ważne, trzeb pić codziennie 1,5 litra wody niegazowanej, nie wolno pić czarnej herbaty tylko owocowe i zaleca siępić np. zieloną herbatkę
Moje menu na dzisiaj było takie:
:arrow: brzoswinia, gruszka
:arrow: 3 plastry wędzonego indyka
:arrow: pierś z kurczka przyprawiona+warzywa chińska mieszanka
:arrow: jogurt naturalny
:arrow: 2 kromki chleba pełnoziarnistego z wędzonym pstrągiem
dodam że nie wolno jesć wieprzowiny, tylko drób pod kazdą postacią
Dołączona grafika

#12
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
to jesteś na dobrej drodze :-)
rozpiska idealna :-) oby tak dalej :-) już malutko pozostało do osiągnięcia celu :-) trzymam kciuki za dalsze sukcesy :-) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#13
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
:witam: Candynko !

Wielkie brawa za wagę , którą pokazuje suwaczek :clap: :clap: :clap:
Ciekawie brzmi to co piszesz, słyszałam juz , ze dieta niełaczenia daje dobre efekty. Szkoda , ze mi polowa rzeczy bez chleba po prostu nie chce przejsc przez gardło :sick:
Trzymam kciuki za dalsze osiagniecia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#14
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

oja aktualna waga z dzisiaj to 57,1 kg

:clap2: :clap2: :clap2: :grin:

#15
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Hej, wczoraj nie było kiedy popisac, bo mielismy dzień rodzinny, czyli moj mąż był w domu i mógł nam poświęcic więcj czasu i bylismy z dziecmi na przejazdce rowerowej i zrobiliśmy 9 km ;-)
tomsa, ja też na poczatku myślałm że bez chleba nie da się zyć ale teraz wiem że to kwestia przyzwyczajenia, ja jem chlebek ciemny i w małych ilościach, powinnas spróbować :thumbsup:
dziękuje dziewczyny za wsparcie ale ponoć te ostatnie kg gubi się najgorzej, mam nadzieję że w ciagu 4-6 tyg uporam się z tymi 2 kg :strong: i zacznę troche ćwiczyć
Dołączona grafika

#16
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
hej, szoda ze nikt nie chce ze mną pisać,a myślalam że można liczyć na wasze wsparcie :-/
Dołączona grafika

#17
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
candynka, pewnie ze mozesz liczyc na nasze wpsrcie ;-) nie smutaj :bawi: :bawi: :bawi: poprostu pustki sa na forumku....

jak tam dzien mija??

#18
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

candynka, pewnie ze mozesz liczyc na nasze wpsrcie

byc może, chociaż widze że babki udzielają się na innych blogach stalych bywalczyn, czasami z "nowymi" niektórzy nie chcą nawiązywać "znajomości"
za chwilkę bedę , idę wykąpać syna bo już czas na niego
Dołączona grafika

#19
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
candynka, witaj na forum :wave:
widze że dieta dobrze Ci idzie :clap2:

:clap2: ostatnio faktycznie pusto na forum i jak sie wpada to tylko na chwilke ale jak zrobi sie zimno to czytać swojego bloga nienadązysz :grin:

#20
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

ostatnio faktycznie pusto na forum i jak sie wpada to tylko na chwilke ale jak zrobi sie zimno to czytać swojego bloga nienadązysz

dzięki sabina :mrgreen:

jak tam dzien mija??

w sumie zlecial nawet nie wiem kiedy, tak to własnie jest jak ma się 2 dzieci,ale ja od 01.09 wracam do pracy, syn do przedszkola a Nina (córka ) z bacią
dzisiaj poszłam na spacerek z moimi pociechami ( zawsze jeżdzimy samochodem, bo szybieciej ale dzisiaj nie spieszyło mi się) i zrobiliśmy mega zakpuy :blink:
a to co zjadłam dzisiaj
:arrow: kromka chleb pełnoziarnistego
:arrow: pomarańcz, jabłko
:arrow: pozwoliłam sobie na kawłeczek karkówki duszonej z gotowanymi warzywami
:arrow: jogurt naturalny z płatkami musli
:arrow: budyń
i to wszystko,ale chyba zrezygnuję z przekąsek bo dzisiaj doczyta.lam że nie trzeba jesć ich jeżeli nie jest się głodnym, a ja chcę szybciej schudnąć
poza tym piję duzo wody i herbatkę zieloną
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych