Skocz do zawartości

Zdjęcie

powrót candynki i dieta dr Haya


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#41
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

także pisz ,nie zrażaj się -są tu fantastyczne dziewczyny - nowe grono które odnalazło się i bardzo zżyło-co z wielką radością obserwuję

będę napewno pisać :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#42
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
candynka, ja tez polecam orbitreka mam juz go jakies 2-3 lata i jest super napewno lepszy niz zwykly rowerek

#43
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

ja tez polecam orbitreka mam juz go jakies 2-3 lata i jest super

musze pomysleć, żebym tylko na nim ćwiczyla a nie stal kącie :mrgreen:
a jakie macie modele, z tych tanszych czy drozszych?
wiecie co ja juz powoli uciekm bo codziennie chodze spać po 24 a potem nie wyrabiam rano, bo mnie dzieciaki z lóżka zwlekają :tongue: a dzisiaj postanowilam ze idę wczesniej moze nie spać ale co pooglądć w tv, bo nie wiem jak już telewizor wygląda :niegrzeczny:
Dołączona grafika

#44
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
shashua ma racje :-) tak jak ja np to cały czas na kompie siedze, to i pisze cały czas prawie.. ale inne dziewczyny pracują, a jak nie pracują to korzystają pewnie z urlopów, wolnych kilku godzin itp.. wiadomo, że poki lato jest trzeba korzystać a zimą sie bedzie wiecej pisać i marudzić że zimno :-) także nie zrażaj sie :-) to tylko chwilowy zastoj ;]

#45
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

napisałam talk bo zaczelam tez udzilać się na innym forum i zauważyła że tan "gadają" tylko ze "starymi". ale jeżeli kogoś uraziłam tymi słowami to przepraszam :blush:

moze i tak jest bo sie bardziej zzyly, ja sama tez w sumie w wielu tematach sie nie udzielam bo i niewiem co napisac, dzieci nie mam, do pracy nie chodze, obiadow nie szykuje wiec i nie pomoge. I u mnie tez nie za wiele sie udziela osob ale wazne ze ktokolwiek:)) A u Ciebie to już teraz widze tłumy wala :grin:

A ja myslalam caly czas ze Wy na rowerek stacjonarny mowicie orbiterek :smiech3: A tu sie okazue ze to 2 rozne rzeczy :fun:

:wave:

#46
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
hej,witam z rana

to tylko chwilowy zastoj ;]
_________________

pewnie tak :mrgreen:
a ja już posniadanku ibyło: 2 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem almette, a potem sie zobaczy

ale inne dziewczyny pracują,

ja też pracuję, ale w chwili obecnej mam wolne do 01.09 a potem do pracy. więc będę zagladać wieczorkiem, niestety
Dołączona grafika

#47
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

moze i tak jest bo sie bardziej zzyly,

napewnoe sie bardziej zżyły, ale napewno zaglądają do wszystkich. :-)

dzieci nie mam, do pracy nie chodze, obiadow nie szykuje wiec i nie pomoge

ale zawsze możesz pochwalić za ćwiczenia, skarcić za jedzenie,albo nagrodzić batonikiem :-D

u mnie tez nie za wiele sie udziela osob ale wazne ze ktokolwiek:))

ja sie udzielam i udzielać się będę .. mnie się nie pozbędziesz tak łatwo :-)

ja myslalam caly czas ze Wy na rowerek stacjonarny mowicie orbiterek

wpisz w google i sprawdz czym się różnią :-)

#48
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

Nikola napisał/a:
dzieci nie mam, do pracy nie chodze, obiadow nie szykuje wiec i nie pomoge

ale zawsze możesz pochwalić za ćwiczenia, skarcić za jedzenie,albo nagrodzić batonikiem :-D

no wiem, tylko głupio mi tak skoro sama nie przestrzegam diety:PP

ja sie udzielam i udzielać się będę .

:lovers: :lovers: :lovers:

No teraz juz wiem czym sie roznia :grin:

a ja już posniadanku ibyło: 2 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem almette, a potem sie zobaczy

baardzo ładnie :-)

#49
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

no wiem, tylko głupio mi tak skoro sama nie przestrzegam diety:PP

zacznij przestrzegać a miną obawy :-) przeciez nie każda tutaj jest na diecie a mimo wszystko piszą :-) wiecej wiaryy :-)

2 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem almette

pyszota :-) :clap2:

#50
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
candynka, ja mam ten zwykły mechaniczny , troche hałasuj ale wazne ze efekty są :grin: jezlei masz kase to kup magnetyczny mniej miejsca zajmuje i cicho chodzi :grin:

#51
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
sabina, dzieki za info, najpierw muszę rzoważyć czy go kupię, a potem to się zobaczy.
ja własnie wpadłam na chwilkę bo idę myc okno w kuchni,jest tak brudne ze szok :yikes: a tak będę wieczorkiem, kurde ale tak po 22, całkiem zapomniałam że idę załozyć tipsy a to zajmuje 2 godz. :zemdlal:
Dołączona grafika

#52
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
candynka jasne że trzeba ten zakup przemysleć u mnie naprawde go wykożystałam aż sie rozleciął dosłownie :grin:

miłego dnia Ci życze :grin: i do wieczora

#53
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
candynka, jesli masz cos kupic do cwiczen to orbitrek jest super bo pracuje cale cialo a na rowerku tylko nogi ja mam ten tanszy model

bo idę myc okno w kuchni,jest tak brudne ze szok

ja tez mam strasznie brudne okno od kuchni ale planuje wszystkiew wyczyscic jutro

#54
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
candynka, jak tam reszta dnia minęla;>>

#55
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

jak tam reszta dnia minęla;>>

ok, dzięki
otoż okienko w kuchni umyte a i przy okzaji umyłam u córki w pokoju, może jutro zdecyduje się na okna dachowe, ale pomyślę
moje menu popołudniowe
:arrow: pomarańcz
:arrow: 50 g białego ryżu +warzywa na patelnie
:arrow: jogurt naturalny z płatkami musli fitnes (JEM TE JOGURTY CODZIENNIE BO LUBIE)sorry za capslocka :oczy:
:arrow: na kolację to może przesadziłam bo znowu jadłam chleb pełnoziarnisty z miodkiem-bardzo cieniutko
moje bąki juz wykapne,córa spi a młody ogląda bajkę, a po bajce idę mu jeszcze czyta bajkę a na 20 umówilam się na te tipsy
Dołączona grafika

#56
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
candynka, kawał roboty zrobiłaś
ja juz tez moją Natalie spać połozyłam :grin:

brawa za rozpiske :clap2: kurcze jak Ci chleb z miodem smakuje ja bym nie przełknęła :sick:

#57
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ehhh te okna!! Ja też pomyś muszę ale żeby mi się aż tak bardzo chciało to nie. Może jutro po południu machnę w kuchni i w pokoju ooooo.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#58
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

kurcze jak Ci chleb z miodem smakuje ja bym nie przełknęła

dlaczego nie ;-) , jeszcze kiedys jak jadłam biały chleb to uwielbiałam taki chrupiący, świeżutki z miodem, a próbowalaś z chlebkiem?

Ehhh te okna!! Ja też pomyś muszę ale żeby mi się aż tak bardzo chciało to nie. Może jutro po południu machnę w kuchni i w pokoju ooooo.
_________________

widze że was pozarażalam myciem okien :usmiech5:
Dołączona grafika

#59
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
candynka, próbowałam ale ni jak mi nie wchodził :roll:

#60
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

próbowałam ale ni jak mi nie wchodził

aaaaaaaa, to szkoda
a ja mialam isć na 20 na pazury ale laska zadzwoniła czy można trochę później, więc czekam na telefon a w sumie to może i dobrze bo młody jescze nie spi
kurde a ja nadla czekam na tel :myśli1: a już 21 :krzyczy: zaraz mnie szlag trafi bo bede tam siedziala do pólnocy
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych