Skocz do zawartości

Zdjęcie

powrót candynki i dieta dr Haya


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#101
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

Jak sie zaczal poniedzialek? Jakie plany?

hej dziewuszki, a dzień do bani czyli z diety nici, mam kiepski nastrój, w parcy podniesli mi cisnienie i w ogóle trochę"stresowo " w domku :placz:
i chyba odpuszcze sobie forum na kilka dni i zniknę,ale potem wrócę, jak się wszystko wyklaruję to napiszę bo nie chcę teraz o tym gadać i ogólnie nie wiem czy chcę o tym napisać nawet w przyszłości i proszę nie pytajcie co się dzieje bo i tak nie napisze.trzymajcie się kobietki ale obiecuję że na 100% do was zajrzę :wavecry:
Dołączona grafika



...



...



#102
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
candynka, :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: odpocznij sobie i wracaj do nas szybciutko :tula: :tula: :tula: :lovers: Trzymaj się :bawi:

#103
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
candynka, :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi:

#104
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Trzymaj się cieplutko :bawi:

#105
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
hej babolki, w końcu wróciłam, sytaucja wrócila do normy, cale szczęście :-> a tak w ogole to stęsknilam się za wami :lovers:
w sumie to jestm tylko na chwilkę bo zaraz uciekam bo kapanko dzieci, bajeczka, kolacyjka itd. więc wolna będę po 20, to sobie pondrabiam zaległości w miarę możliwości, jestem bardzo ciekawa co u was, bo u mnie dieta przez ten czas niestety byla odpuszczona ale juz od dziś znou jestm na dietce i muszę zgubić moje kg.poza tym jestem już w pracy i pewnie będę tylko i weczorkami dostępna bo w dzień nie dam rady przy 2 dzieci, dom, gotownko, sprztanko itd, a więc uciekam
Dołączona grafika

#106
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

hej babolki, w końcu wróciłam, sytaucja wrócila do normy, cale szczęście :-> a tak w ogole to stęsknilam się za wami :lovers:

noo jesteś w końcu :lovers: :lovers: :lovers: To fajnie ze juz wszystko w porzadku:)

ale juz od dziś znou jestm na dietce i muszę zgubić moje kg.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#107
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Witam,
niby się pojawiłam, ale znowu mnie nie bylo a to dlatego że własnie w piątek 04.09 zmarla moja koleżnaka w wieku 36 lat i przez ten czas byłam jakaś nieobecna, dopiero dzisiaj był pogrzeb :placze43: nie mogę dojść do siebie, ale będę zaglądać
trzymajcie się
Dołączona grafika

#108
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
ojej jak mi przykro :bawi: :bawi: :bawi:

#109
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
candynka, bardzo mi przykro :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: choroba ? wypadek? musisz to bardzo przeżywać :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: trzymaj się Cadynka :tula:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#110
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
candynka, :tula: :tula: :tula: :tula: :bawi: Jej to strasznee :bawi: Trzyymaj siee :lovers:

#111
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
cadynka bardzo mi przykro
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#112
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
candynka, przykro mi :cry: :bawi: :bawi:

#113
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
candynka, pewnie nie zdążyliśmy się poznać , a tu takie przykre okoliczności. Bardzo mi przykro. Jestem z Tobą.
Dołączona grafika

#114
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
bardzo mi przykro :cry: taka młoda kobieta [*]

#115
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Bardzo mi przykro. światełko dla Niej[*]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych