Skocz do zawartości

Zdjęcie

młoda mama chetna do odchudzania


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1
oaza09

oaza09

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów
Witam
zarejestrowałam się jakiś czas temu :-) z mocnym postanowieniem odchudzania. No, ale u nas sezon jeszcze w pełni, wiec rodzinka przypomina sobie, że ma nad morzem gdzie się zainstalować :->
Tym samym cały czas goście z dziećmi. A jedzenie pozostawia wiele do życzenia, bo nikomu nie chce się stać przy garach, więc jest szybko, łatwo i niezdrowo, nie mówiąc już o kaloriach :blush:
Ostatni goście wyjeżdżają w ten weekend, zostanę sama z dzieckiem ( ma 7 miesięcy) i myślę, że wtedy porządnie wezmę się za siebie.
Te moje 65 kg baardzo mi przeszkadza. tym bardziej, że goście nie maja tego problemu. Jak widzę co je mój Marek i jego siostra (która aktualnie u nas przebywa), to nie rozumiem jakim cudem oni są tacy szczupli :shock: tym bardziej, ze ona jest po trzech ciążach. Można się zdołować.
pozdrawiam



...



...



#2
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Oaza :witam:

wtedy porządnie wezmę się za siebie.

Jakie masz plany jesli chodzi o dietę- jakas konkretną wybrałas czy po prostu ograniczenie kalorii? Planujesz jakis ruch? Na pewno wiesz, ze dieta w polaczeniu z cwiczeniami daje najlepsze efekty :thumbsup:

Te moje 65 kg baardzo mi przeszkadza

A jakiego jestes wzrostu?

Można się zdołować

Nie mozna. :grin: Trzeba po prostu o swoje powalczyc-my tu z Dziewczynami ciagle walczymy- niektóre z lepszym , niektore z gorszym (np.ja :oops: ) skutkiem. Ale najwazniejsze sie nie poddawac i ie rezygnowac z marzen :clap: :clap: :clap:

Powodzenia :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
oaza09, witaj na forumku :clap2: :clap2: :clap2: :witam: Fajnie że do nas dołączyłaś:)
Napisz jaką dietkę chcesz stosować no i na wsparcie z naszej strony możesz zawsze liczyć :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: za dietkowanie

#4
oaza09

oaza09

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów
Dziękuję tomsa :-> Mam 160 cm wzrostu.

Jakie masz plany jesli chodzi o dietę- jakas konkretną wybrałas czy po prostu ograniczenie kalorii?

dieta żadna na razie nie wchodzi w grę, bo nadal karmie piersią, więc tylko racjonalne odżywianie. ;-) Generalnie jestem słodyczożercą :icecream: i właśnie ze słodyczy najtrudniej mi zrezygnować.

Planujesz jakis ruch? Na pewno wiesz, ze dieta w polaczeniu z cwiczeniami daje najlepsze efekty :thumbsup:

Ruch to u mnie przede wszystkim :strong: Teraz to dużo spaceruję, bo ćwiczenia tylko w domu przy płytach dvd, ale teraz z wiadomych względów nie mam warunków :->
Muszę sobie poszukać jakieś fajne przepisy light. Najlepiej szybkie, bo przy Mateuszu, to ja za długo pichcić nie dam rady :bawi:

Dopisek:

witaj na forumku :clap2: :clap2: :clap2:

Dzięki Anja :-> Też się cieszę, że będę aktywna, a nie tylko się przyglądała ;-) Czas ruszyć swoje 4 litery :->
dietka j.w., tylko racjonalne żywienie. Trochę brak pomysłów na dobre jedzonko. mam bardzo ubogie przepisy :chef:

Malutka prośba.Jak chcesz coś dopisać w krótkim odstępie czasowym korzystaj z funkcji EDYTUJ w prawym górnym rogu.Pisanie posta pod postem jest niezgodne z netykietą forum.

#5
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
oaza09, witam cieplutko na forumku i trzymam kciuki za dietkowanie :witam: :kciuki: :witam: :kciuki:

#6
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
oaza09, także witam i życze powodzenia w zamierzeniach :)) Dietowych, ćwiczeniowych i wszelakich innych :wave:

#7
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
oaza09, witam i trzymam kciuki :thumbsup:

#8
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
oaza09, witam :wave:

#9
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Witaj oaza,
dasz radę, ja też tak mówilam rok temu że nie potrafię zrzygnowac z chlebka, słodyczy itp. a to da się zrobić, teraz nie jem słodyczy i wytrzymuję i jakoś nie ciągnie mnie do nich a chlebek jem tylko ciemny i w małych ilościach, poza tym nie jem ziemniaków a bez tego też nie mogłam żyć, a więc życże wytrwałości i szybkiego chudnięcia, trzymam kciuki
Dołączona grafika

#10
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
oaza poradzisz sobie napewno :-) i witam na forum :-)

#11
oaza09

oaza09

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 7 postów
Witam kochane
przy takim wsparciu, to aż wstyd będzie nie wziąć się za siebie. Bardzo Wam dziękuję :-) Jedyne czym mogę się z wczorajszego dnia pochwalić to tym, że 4 godziny byłam z małym na spacerze. Trochę kilometrów zrobiłam ;-) Nie było chętnych żeby pójść ze mną. Reszta wybyła na plażę.
Dziś mam pogrzeb mojej ukochanej Babci, więc dzień mam taki rozbiegany i nerwowy. Ale nic to, nie dam się. Mam nadzieję, że mino wszystko wieczorem zmobilizuję się do jakiś ćwiczeń. choć 15 minut na początek :dumbells:

Malutka prośba.Jak chcesz coś dopisać w krótkim odstępie czasowym korzystaj z funkcji EDYTUJ w prawym górnym rogu.Pisanie posta pod postem jest niezgodne z netykietą forum.

Dziękuję, za tą uwagę. Jeszcze troszeczkę się gubię, ale na przyszłość postaram się poprawić :oops:

#12
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

4 godziny byłam z małym na spacerze. Trochę kilometrów zrobiłam

To juz jest duzo- spacerki z Maluszkiem zbijają sporo pociazowej wagi :thumbsup:

wieczorem zmobilizuję się do jakiś ćwiczeń. choć 15 minut na początek

Nawet gdyby na poczatek mailoby to byc 5- warto- kazda minuta spedzona na aktywnosci fizycznej to krok blizej sukcesu :thumbsup:

Dziś mam pogrzeb mojej ukochanej Babci,

Bardzo mi przykro :tula:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#13
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

Dziś mam pogrzeb mojej ukochanej Babci

:bawi: :bawi:

Mam nadzieję, że mino wszystko wieczorem zmobilizuję się do jakiś ćwiczeń. choć 15 minut na początek

trzymam kciuki żebyś się zmobilizowała :-) :lovers:

#14
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Oaza co do ćwiczen to chyba najwązniejszy jest początek a do tego ciężko się zabrać, wiem po sobie, do dziś sobie obiecuję że zacznę a nie mam nigdy natchnienia i czasu,
Dołączona grafika

#15
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
oaza09, :witam: przyszłam się przywitać i zyczyć skutecznego odchudzanka :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#16
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
witam :) jak minął dzien oaza?? :-)

#17
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
Ja wpadłam się przywitać , bo jeszcze nie miałam okazji :hejka:
Coś często tu chyba nie zaglądasz :ojoj:

#18
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
właśnie, oaza gdzie się podziewasz?? czyżbyś zrezygnowała?? :-( oby nie..

#19
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

czyżbyś zrezygnowała?? oby nie..

no właśnie :hmmm:
Dołączona grafika

#20
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
oaza czekamy na wiesci od Ciebie......... gdzie sie podziewasz??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych