Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaczynam... oj będzie ciężko.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#1
lillou

lillou

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Witam,
mam problem ze sobą. Nie mogę schudnąć. Uwielbiam słodycze a nie kupowanie ich jest dla mnie mega wysiłkiem.
10 lat temu urodziłam córkę i od tej pory zaczęły się moje kłopoty ze słodyczami i przemianą materii, nie mogłam zejść poniżej 75kg - chociaż teraz ta waga to dla mnie kosmos.
Pięć miesięcy temu urodziłam synka i teraz ważę 112kg. :oops: Jestem załamana. Mąż pokazuje mi zdjęcie ze ślubu (13 lat temu) i mówi że się zmieniłam.
Nadal karmię piersią więc żadna dieta restrykcyjna nie wchodzi w rachubę.
Postanowiłam od dziś tj. 24.08.2009r. rozpocząć dietę. Nikt nie wie ile ważę oprócz tych co przeczytają ten post. Jeśli pozwolicie to będę wpisywać się co jakiś czas i informować o swoich osiągnięciach.
Jeśli ktoś może mi poradzić cokolwiek lub po prostu wesprzeć będę bardzo wdzięczna.



...



...



#2
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
lillou, witam cie bardzo serdecznie ja radze ci zebys pisala nam codziennie co jesz i co cwiczysz a my bedziemy to kontrolowac i ci pomagac schudnac trzymam :thumbsup:

#3
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
lillou, witaj
hmmm przy karmieniu z odchudzaniem trzeba ostrożnie
może na poczatek dieta MŻ(mniej żreć)
by się żołądek przyzwyczaił
do mniejszych porcji, dużo wody mineralnej oczywiście niegazowanej
warzywa owoce, no i nie jeść po 18
ograniczyć słodycze no i oczywiście ruch
warto by może poczytać czy podczas karmienia można brać chrom
działa uodparniająco i zmniejsza łaknienie na słodkie
do tego zielona, czerwona herbata ale to tez trzeba poczytac czy karmiąca może
no ale zaraz na pewno wskoczą tutaj dziewczyny
bardziej doświadczone dietkowaniem napewno doradzą
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

#4
gosiaczek_b23

gosiaczek_b23

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Witaj, trzymam za Ciebie mocno kciuki i pozdrawiam cieplutko :grin:

#5
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
lillou, :witam: i trzymam mocno :kciuki: żeby Ci sie udało dojść do celu :-)

#6
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
lillou, witaj :witam: :witam: :witam: i nie załamuj się ,taka waga to nie koniec świata i można z niej zejśc ,bo nie ma rzeczy niemozliwych jak się bardzo czegoś chce
ze swojej strony radziłabym Ci wyznaczyć sobie cele mniejsze ,etapy odchudzania aby się od razu nie zrażać,rozłożyc to w czasie -np I etap -zejśc poniżej setki ,potem 80 -dziesiątki itp
na pewno przy karmieniu ze stosowaniem diety musisz uważać ,ale dieta może też być zdrowa ,co i dla maluszka będzie pasowało,możesz tyeż więcej się ruszać ,spalać ,i to razem z nim ,dużo chodzic na spacerki ,bo kazda forma ruchu pomaga -mocno trzymam za ciebie kciuki i pisz jak Ci idzie :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#7
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
lillou, witaj na naszym forumku. Tu znajdziesz ludzi którzy Cię zmotywują do działania, podzielą się własdnymi doświadczeniami i będzie pięknie.

Trzymam kciuki za Twoje odchudzanko
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#8
lillou

lillou

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Dziękuję wam bardzo za miłe i ciepłe przyjęcie i wiele ciepłych słów.
Wczoraj przez cały dzień zjadłam jednego pomidora i wypiłam hektolitry herbaty. Wieczorem teściowa poczęstowała mnie i męża plackami z jabłkiem ale swojej porcji nie jadłam.. oddałam mężowi, oparłam się chociaż język mi uciekał. Byłam tez na spacerze 1,5 godziny z dziećmi i zrobiłam 10 mini brzuszków - po cesarce nie mam zbyt mocnych mięśni brzucha ale to się zmieni.
Wpadłam też na pomysł żeby zrobić sobie zdjęcie teraz i co miesiąc żeby widzieć czy dieta coś zmienia.
Na razie moja dieta to chaos ale do końca tygodnia ogarnę się i każda czynność będzie miała swoje miejsce w ciągu dnia.
Dziś wypiłam już szklankę herbaty i zjadłam kromkę chleba z miodem... nie wiem czemu tak ale w porę się opamiętałam :)

#9
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

Wczoraj przez cały dzień zjadłam jednego pomidora i wypiłam hektolitry herbaty.

:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: Co to ma być?? Głodówka!!?? To do niczego dobrego nie prowadzi, na początku szybko schudniesz ale też szybko przybierzesz jak już zjesz troche więcej i to przybierzesz z nawiązką, musisz zdrowo jeść!!
:lovers:

#10
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

Wczoraj przez cały dzień zjadłam jednego pomidora i wypiłam hektolitry herbaty.

ostatni raz takie coś
niema głodówek trzeba jeść
zajrzyj na rozpiski dziewczyn
jedzenie musi być tyle że mniejsze porcyjki

nie wiem czemu tak ale w porę się opamiętałam :)

super tak trzymaj :thumbsup:

Na razie moja dieta to chaos ale do końca tygodnia ogarnę się i każda czynność będzie miała swoje miejsce w ciągu dnia.

spokojnie musisz sobie poukładać a potem juz łatwiej bedzie
kciukasy ściskam

#11
lillou

lillou

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Mi jest bardzo łatwo nie jeść szczególnie na początku. Kiedyś "nie jadłam" przez pół roku i schudłam 20 kg. ale potem dość szybko wróciłam do poprzedniej wagi. Zwaliłam to na pigułki antykoncepcyjne :whistle: ale macie rację żeby chudnąć trzeba jeść..

#12
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Lillou - jedzenie musi być zdrowe i rozsądne - nie tylko ze względu na Ciebie ale i na maleństwo - jedz zdrowo, często i w niewielkich ilościach - a jak poczujesz sytość odejdź od talerza. Głodówka jest głupim rozwiązaniem - bo brakiem odżywczych elementów zaszkodzisz nie tylko sobie!

Trzymaj się

#13
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

ale macie rację żeby chudnąć trzeba jeść..

no! :-) Także dzisiaj spodziewam się rozpiski bardziej rozbudowanej :grin:

#14
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Witam serdecznie i zaciskam kciuki za powodzenie. Na pewno się uda!!!!!!

#15
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
a co do słodyczopochłaniacza dobrze z nim sobie radzi chrom :mrgreen:

#16
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

dobrze z nim sobie radzi chrom :mrgreen:

ale chyba nie u wszytskich niestety:P Brałam go przez miesiąc i wydawało mi się nawet że mam jeszcze większą ochotę na słodkie, chyba że to ze mną jest coś nie tak :swir: :tongue: I jeszcze mama mnie ciągle straszyła że on rakotwórczy jest :nie wiem1:

#17
gosiaczek_b23

gosiaczek_b23

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Witajlillou, i jak tam twoja dzisiejsza rozpiska :?: :?: :tongue:
a co do chromu to ja tez nie widziałam u siebie żadnego pohamowania na słodkości :icecream: :icecream: może miałam przyjmować tego więcej :-/

#18
lillou

lillou

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Witam,
no wczoraj już lepiej. Przez cały dzień:
- kromka chleba z miodem :) no wiem... już za to oberwałam - 7:00
- kefir - 10:00
- 100g makaronu zielonego ze szpinakiem (100g) - 13:00
- bułka żytnia z wędliną z kurczaka (150g) - bez masła - 16:30
- kromka chleba - niestety białego - z masłem - 19:00
Z ćwiczeń to tylko spacer ale krótki, tylko godzinkę bo dziedzic się wkurzył i wracałam na sygnale.
Podczas ciąży miałam cukrzycę ciążową i musiałam być na diecie i powiem wam że ciągle chodziłam głodna. W diecie było 6 posiłków ale tak małych że po prostu szalałam ale teraz postanowiłam ją stosować bo jest w sumie smaczna i nawet nie droga. Oczywiście troszkę ją zmodyfikuję dodam więcej białka, warzyw i owoców ale mięso będę gotowała i rybę. Dam radę.

#19
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów

Oczywiście troszkę ją zmodyfikuję dodam więcej białka, warzyw i owoców ale mięso będę gotowała i rybę. Dam radę.

o bardzo fajnie:) :thumbsup: A rozpiska zdecydowanie lepsza niż ostatnio, ale za dużo tego pieczywa moim zdaniem. Najważniejsze że już masz jakieś pomysły na dietke i sie nie głodzisz :clap2:

#20
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
lillou, wpadłam się przywitać na Twoj blogasek i tak sobie poszpekać co i jak u Ciebie:)
Trzymam :thumbsup: za dietkę no i obiecuję częściej do Ciebie zaglądać :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych