Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje "ukochane 17 kg"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ojejku29

Ojejku29

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Zobaczymy czy się uda zrzucic te diabelne 17 kg.Waze 67 kg przy wzroscie 163 cm. Wazylam 50 kg i bylo ok. Nie wiem czym to usprawiedliwiac ale po prosrtu sie zapuściłam! no fakt, łatwo to mi ostatnio nie jest, brak pracy, troszke zamieszania w rodzinie ale moja metoda byly czekoladki i pizze na poprawe humoru. Dzis sie zważyłam i jestem przerazona swoja waga! RATUNKU!!
Mam pytanko,jak myślicie?czy picie pepsi ma jakis wpływ na proces odchudzania?oczywiscie w wersji light:)

dopisek
DZIEŃ 1- Planuję nie jeść już kolacji:) no to dobranoc, chyba przespac ten głó wypada:) :placz:



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
musiz przede wszystkim sobie ustalic jakis plan jedzeniowy ja np teraz robie tak
jak wstaje jem śniadanko np płatki z mlekiem a ok 12 jem II śnaidanie np kromka ciemnego pieczywa z pomidorem potem ok 15 jem obiad i ok 18 kolacje tu juz nie jem chlebka tylko waze

#3
Ojejku29

Ojejku29

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
egh sprobuje, jeśli wytrwam pierwszy tydzień to będzie ok:)

#4
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
jeżeli odpowiednio sobie ustawisz posiłki to n pewno wytrwasz trzymam :thumbsup:

#5
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

jeśli wytrwam pierwszy tydzień to będzie ok:)


trzymam kciuki :thumbsup:

#6
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
Ojejku29, witaj na forum ;-)

czy picie pepsi ma jakis wpływ na proces odchudzania?

nie sadze taka pepsi ma mimo wszystko pelno cukru w sobie, przeczytaj dokladnie sklad

jezeli bedziesz miala silna wole i oprzesz sie pokusie pizzy itd to na pewno dasz rade takze trzymam kciuki i bede bacznie obserwowała Twoje salony :mrgreen:

#7
Ojejku29

Ojejku29

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
uda sie:) chociaz egh pokusy nie do odparcia ale spróbuje dziś wiecie jest taki dead line .bo moja waga osiagnęła juz szczyt :(

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Ojejku29, :witam: i życzę powodzenia :thumbsup:

proszę nie pisz posta pod postem w krótkim odstępie czasu-korzystaj z funkcji EDYTUJ
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
witam i życzę powodzenia ;) ile masz lat?

#10
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ojejku29, jeszcze raz witam na naszym forumku gdzie wsparcie na pewno znajdziesz. Ludzkska są sympatyczne jak nie wiem ale potrafią eż postawić do pionu. Trzymam kciuki za dietkowanie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11
Ojejku29

Ojejku29

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Moniko- 29 lat:)
Anusiak- ooo to własnie chodzi:):) Żeby czasem do pionu postawić:):) wiesz czasami takie OCHRZAN zdrowe sie przydaje:)
Pozdrawiam
i do zobaczenia:)

#12
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Żeby czasem do pionu postawić:):) wiesz czasami takie OCHRZAN zdrowe sie przydaje:)

po dupsku też jak trzeba wlejemy :smiech3: :smiech3: :smiech3:
witaj Ojejku29, a tak na poważnie to uważam, że te 17 kg to chyba za dużo?
10 w zupełności wystarczy.
Dołączona grafika

#13
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Ojejku29, chciałem powitać , jako jeden z nielicznych facetów w tym gronie i powiedzieć że cała tu zgromadzona ekipa to same "SUPER LASKI" :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
A tak poważnie, to wsparcie masz jak w banku, kontrola zapewniona, tylko za Ciebie nie pogryzą i połkną , :smiech3: :smiech3: Trzymam kciuki . Dasz radę ze wszystkim :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

nie sadze taka pepsi ma mimo wszystko pelno cukru w sobie

nie zgadzam się do końca z Dorotką, ma rację częściową , w mojej diecie - proteinowej, napisano - ze jeśli ktoś ma wielką ochotę to dopuszcza się pepsi light , albo 0% - w składzie , jak mówi Dorcia tłuszcze, cukry, itp - to 0%, to woda i chemia, ale nie tak szkodliwa jak się wydaje .

:wave: :wave: :thumbsup: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#14
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja uwazam ze raz na jakiś czas można sobie na wszystko pozwolić w sęsie ze nie na raz ale raz np pepsi czy tam inną ulubioną rzecz

#15
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Ojejku29, :witam: Nie wystrasz sie mojego suwaczka ale ja sobie tak po nim latam raz w prawo raz w lewo ;-) Dziewczyny cos mało :bicz: :po dupsku:

#16
Ojejku29

Ojejku29

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Jazooodzięki wielkie!:):) mam w końcu jakąśmotywacje bowypada cośjuz napisacna forum ile sie schudło:)
IWONKO69-Pierwszy etap 10 kg-żedby chociażto się udało- celuje 50- 52;)
INA44-suwaczki niestraszne,gorszewyniki na własnej wadze;)
LUDZISKA TRZYMAM TEZ ZA WAS KCIUKI I MONITORUJE SUWACZKI
miłego dnia!! :->

#17
Ojejku29

Ojejku29

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
hejka, 3ci dzień bez słodyczy i kolacji:/ grrr..zaczyna być pod górkę ,ale nie dam się:) :win:

#18
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
Ojejku29, napisz nam moze dokladniej co jesz bo jak tak w skrucie piszesz to nie bardzo mam jak ci doradzic czy dieta idzie dobrze , a tak po za tym to cwiczysz cos :hmmm:

#19
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
właśnie, właśnie...żądamy dostępu do morza! tfu - do rozpisek i informacji dietowych - ile, co i kiedy ;-)
żeby chwalić, że doskonale idzie - oczywiście ;-)
Dołączona grafika

#20
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

właśnie...żądamy dostępu do morza! tfu - do rozpisek

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: zaszczekałam sie ze śmiechu litości jakiejśc :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :smiech4: :smiech4: :smiech4: :smiech4: :smiech4: :smiech4: :smiech4: :smiech4: :smiech4: :smiech4: niemozliwa kobieta! :lovers: także tez popieram postulat żeby dokładniej :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych