Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiki77 powiedziała dość i .......do dzieła!!!!!1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
733 odpowiedzi w tym temacie

#721
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Wiki?



...



...



#722
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Wiki co słychać u Ciebie. Zaniedbywałem ostatnio forum , no niby nie z własnej winy, ale jednak. Musze to zmienić . Zawsze sobie myślałem że Tobie powinienem więcej czasu poświęcić . Wydaje mi się że jakoś rozumiem Cię i zdołam Cię wesprzeć . Musisz tylko pojawiać sie i mówić ... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#723
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witajcie
szkoda ze od myslenia o diecie sie nie chudnie....
do pracy tylko "zdrowie" zabieram np sniadanie 2 kromki razowca z chuda wędlina plus pomidor
2 sniadanie serek light przekąska o 14 jogurt plus otręby....
po czym wracam do domu i tu juz gorzej...i cos słodkiego chapne...niestety ach.....
:oops: :oops: :oops: :oops:
a za 20 min zaczynam druga czesc urlopu-tym razem południe-wieliczka, kraków szczawnica....
do zobaczenia za tydzien buziole buziole papa

#724
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Baw się dobrze :lovers:

#725
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Wyjazd cudowny-Kraków to moje miasto-uwielbiam tam być....a i Wieliczka super, DINOpark zaliczyłam i wypad w góry...aktywnie spędzony czas-a teraz pora wrócić do prozy ..... :-/

#726
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
wiki77, świetnie że spędzasz miło czas, ale jak z dietką , mam nadzieję że powoli do przodu . Trzymam za Ciebie kciuki :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#727
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Proza nie jest zła:))))))). Ja lubię swoją codzienność :-P

#728
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Ja tak samo jak Agnieszka, lubię to co się dzieje u mnie na co dzień, żeby tylko tyle problemów nie było :-(

#729
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Agnieszka25, brunecia, pewnie ze tak, ale niestety nie zawsze jest tak jak marzymy.... Właściwie to nawet nie musiałem filozofować bo to powszechnie znany fakt, ale już tak mam.
wiki77,
a z tą Twoją prozą, to jak właściwie jest??? ;-) :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#730
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witajcie kochanki
długo mnie nie było...ale jestem-wrzesień to szaleństwo-moje dziecko zaczęło nowy etap w zyciu-przedszkole :mrgreen: a ja....biegiem -zeby zdąrzyc go odwiesc i do pracy na czas i po pracy po niego i pranie i zajęcia-szok :tongue: sportowo do bani :-/ dietetycznie bez zmian :-(
CEL- rozmienic 100 na drobne ...ud się zobaczyc 2-cyfrowy wynik :?: :oops: :-(

#731
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Oblicz jakie są idealne wymiary dla wzrostu i wagi

--------------------------------------------------------------------------------

Wzrost : (156-178 cm)
Waga ciała : (kg)


Masz mocną budowę ciała. Idealne wymiary dla Twojego wzrostu i wagi wynoszą:
Piersi : 92
Biodra : 96.5
Talia : 67
Ramiona : 102.5
Szyja : 34
Udo : 51
Kolano : 37
Łydka : 35
Kostka : 21.5
Długość nóg : 85
Wszystkie wymiary podane w cm.
dla przykładu teraz w talii mam 98 :oops: :oops: :oops: daleko mi do ideału

#732
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Co nowego u Ciebie Wiki? :lovers:

#733
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
wiki77, chciałem powiedziec że chyba przeginasz z tą matematyką. To nie wymiary są ważne , tylko samopoczucie. Muzę Ci nieco dołożyć, patrzysz na modelki ? po kie licho??? Pytam! Te witki długie, cienkie, proste, bez wyrazu - takie wzorce mają służyć naszym dziewczynom za model . O zgrozo. Wiki nawet nie wiesz ile znam osób nieco tęższych, zapewniam Cie , wszyscy pewnie mieli kryzysy, ale Ci którzy wzięli się w garść, spojrzeli inaczej na siebie, zaakceptowali się , są szczęśliwsi. Rozważ to. :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#734
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
miałam dziś piękny sen....śniło mi się, że spotkałam mojego kolege ze studiów i z nim...zdradziłam męża :oops: było cudownie..... :oops: nie chciałam sie obudzic...a po obudzeniu pierwsza mysl...musze schudnąc bo jakby sen miał sie spełnic to z tymi zwałami tłuszczu....nic z tego ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych