Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiki77 powiedziała dość i .......do dzieła!!!!!1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
733 odpowiedzi w tym temacie

#1
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witam, 19.10. będę miała 32 lata i najwyższy czas zrobic cos ze sobą...

start 05.10.2009 - 104 kg :whistle:
cel I - 16.12.09-90 KG /2 urodziny mojego synka/


ja zawsze miałam wachania wagi - schudłam w podst. zeby przytyc w liceum-zmiana nastapiła przed matura-zaczęłam stosowac diete niełączenia i osiągnęlam wage 66 kg przy wzroście 170 cm..wtedy długo wygladałam super, 2-3 h codziennie spedzałam na rowerze, po 4 latach tej super wgi poszłam do pracy /biurowej/ i sie zaczłęo 1,2,5,10 kg...po 11 latach mam ich +36, no jeszcze przed slubem zjechałam z 94 na 76 na oale nastepnie nadrobiłam :-( ale nie ma się co rozczulac nad przeszłością...
chce znowu zakładac te super ciuchy co kiedys...najważniejsze zaczłema i prosze trzymajcie kciuki abym wytrwała



...



...



#2
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
wiki77, witam serdecznie na forum :mrgreen: to moze napisz nam jaka diete chcesz stosowac :?: dobrze trafilas jesli liczysz na wsparcie i dobre rady :mrgreen: trzymam kciuki :thumbsup:

#3
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
trudno ją określic-wybieram produkty zdrowe, niskokaloryczne
np wczoraj
śniadanie-2 kromki grahamaz jajkiem na twarda
II śniadanie - ogórek pomidor cebula, tuńczyk
obiad-kasza gryczana i mięsko gotowane+ kefir
podwieczorek jabłko marchewka
kolacja sałatka grecka
ja powiedzmy mixuje znane mi diety, juz nie będe w rezimie jak kiedys i po 2 m-cach rzuce sie na jedzenie-chce jesc zdrowo i to co smacze odchudzone.
zainspirował mnie program gotuj i chudnij na tvn i jem i chudne na polsat cafe-mozna jesc samcznie i niskokalorycznie- na mysl np o kopenhaskiej mam dreszcze bllllleeeee nigdy wiecej

#4
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
witam Cię na naszym forum! dobry plan to ponoć połowa sukcesu! życzę Ci wytrwałości i szczęśliwego dotarcia do upragnionego celu (wagowego) :-)

trudno ją określic-wybieram produkty zdrowe, niskokaloryczne

jak dla mnie takie podejście jest bardzo dobre...sama zresztą tak robię :-) czyli jem to co mi smakuje i nie mam poczucia krzywdy oraz ograniczenia wielkiego :-)
trzymam kciuki! grudzień już za moment...a czas na forum płynie jeszcze szybciej :-)
Dołączona grafika

#5
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
he he faktycznie swieta juz coraz bliżej :-P az sie boje tych wszystkich pysznosci :-P ale co tam swieta sa raz w roku

wiki77, wczorajsza Twoja rozpiska jest bardzo dobra i oby tak dalej :mrgreen: a masz zamiar cos cwiczyc :?:

#6
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Tak, mam zamiar odkurzyc moj rowerek treningowy i 40 min dziennie pedałowac
Byłam dzis u cioci i było pyszne ciasto-nie tknęłam, nareszcie się zmobilizowałam i mam nadzieję ze wytrwam

Dopisek:
lubie ogladac te rózne programy typu-rozmiar w dół, jesteś tym co jesz itp...i patrze na tych ludzi-jak kłada im na stole to co zjedli w tydzień i nie moge sobie wyobrazic jak mozna tyle jesc ale jakby mnie tak połozyli to....moze bym sie zdziwiła. Mój problem to były kolacje-co rano sobie obiecywałam ...zaczne od dzis i śniadania dietetyczne, wracałam do domu i jadłam obiad mojej mamy/mama niestety gotuje bardzo tłusto / a potem przychodziła magiczna godz. 20.30 ibyłam głodna jak wilk...i sie zaczynało-kanapeczki, batoniczki.....

#7
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wiki77, dasz rade wierze w ciebie piszesz o programach typu rozmiar w dol jaa np nagrywam sobie ten probram pozniej go odtwarzam i wtedy cwicze na orbitreku i jest super bardzo mnie to mobilizuje

#8
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
syla :-) dziękizałozyłam tempo chudnięcia 1 kg na 5 dni ciekawe.....

#9
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

dziękizałozyłam tempo chudnięcia 1 kg na 5 dni ciekawe.....
_________________

oj najzdrowiej jest 1 kilosik na tydzien i u mnie naprzyklad jak chodzilam do dietetyczki to nigdy nie tracilam wiecej a naprawde trzymalam rygor dietetyczny

#10
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
wiki77, witam cię serdecznie i zapowiada sie bardzo dobrze. wierzę, że sie nie złamiesz i wytrwasz. w chwilach zwatpienia, pisz - pomożemy.
Dołączona grafika

#11
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
wiki77, witam i ja , wprawdzie z tego co napisałaś masz bardzo ambitne plany, ale spokojnie realizuj je, nawet jeśli będą poślizgi, wszyscy wesprzemy Cię - to masz jak w banku , gdybyś miała jakieś pytania, problemy wal jak w dym, tutejsze dziewczyny są wyjątkowe.
Trzymam kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: i pozdrawiam.
Dołączona grafika

#12
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
dziękuje kochani :-> dzisiejsze sniadanko -grahanka bez dodatków 70g
Jazo a "pewne jak w banku".......własnie pracuje w banku i tu się tych kg dorobiłam zajadajac stresy itp

#13
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki77, witam
ciesze sie ze sie zmobilizowałaś , na pewno dieta sie uda tylko nastawienei musi być odpowiednie :grin:

#14
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Własnie wcinam 2 sniadanie-10dkg chudego serka pomidor i zielony ogórek

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
wiki77, no i pięknie:)
Mała prośba do Ciebie-jak chcesz coś dopisać w krotkim odstęspie czasowym to korzystaj z funkcji ''Edytuj'' w prawym górnym rogu.Pisanie posta pod postem jest niezgodne z netykietą forum i dlatego musiałam scalić Twoje pościki

#16
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
wiki77, witaj na forum :witam: Za diete :thumbsup:

#17
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

własnie pracuje w banku i tu się tych kg dorobiłam

To że praca nam nie służy to pewne :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: , ale po to jesteśmy żeby zmienić , a przynajmniej spróbować wspólnie , pewne nawyki żywieniowe i zachowawcze. Ja na przykład jestem niereformowalny - jak większość facetów, ale żarełko potrafię zmieniać, eksperymentować i w tym pomagają mi wszyscy. Poza tym nie formalnie to same jajcary i to z przytupem, zobaczysz , jeszcze potęsknisz za dziewczynami i chłopakami z forum. :smiech3: :smiech3: :smiech3: Miłego wieczoru i nocki, jutro rozliczenie diety od rana:)
Dołączona grafika

#18
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

To że praca nam nie służy to pewne :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

Nie pracowanie też nie służy bo człowiek siedzi w chałupce i tylko krąży z pokoju do kuchni i spowrotek=m. Każda taka wycieczka kończy się otwarciem lodówy i wyszarpnięciem czegoś pysznego.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#19
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

Nie pracowanie też nie służy bo człowiek siedzi w chałupce i tylko krąży z pokoju do kuchni i spowrotek=m. Każda taka wycieczka kończy się otwarciem lodówy i wyszarpnięciem czegoś pysznego.

tu zgodzę się z Anusiakiem w pełnej rozciągłości... dużo łatwiej mi dietokować, gdy jestem pracowa, bo ściśle określone pory to jedzonko i tyle :-) w domu bywa, że nachodzą mnie chęci pobuszowania po lodówce poza godzinami karmienia ;-)
Dołączona grafika

#20
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj Wiki i do dzieła :thumbsup:
Anusiak zgadzam się z Tobą siedzenie w domu jest dużo gorsze niż praca przy dietkowaniu a gdy jeszcze robi się żarełko dla całej rodzinki to prawdziwy sprawdzian silnej woli :blush:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych