Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiki77 powiedziała dość i .......do dzieła!!!!!1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
733 odpowiedzi w tym temacie

#21
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
macie racje-bardzo bałam się czy wytrwam w weekend gdzie tyle pokus....ale wytrwałam, a do pracy zanosze odmierzony pokarm na cały dzień-tylko te moje koleżanki/swoją droga tez mają co zrzucać oj mają ;-) / ciągle kuszą...zamówmy szarmę, zjedzmy pajdę....ale ja sie zawzięłam
na obiad dzis zrobiłam sobie duszone warzywa/0,5 cukini, 0,5 papryki ,cebula i 6 pieczarek/ a do tego 15 dkg steku
kolacja-lampka wina czerwonego /byłam u koleżanki z prezentem u dzidzi, a tam takie słodycze pyszne...ale nie - w końcu wierzycie we mnie i nie mogę Was zawieść



...



...



#22
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

ale wytrwałam, a do pracy zanosze odmierzony pokarm na cały dzień-tylko te moje koleżanki/swoją droga tez mają co zrzucać oj mają ;-) / ciągle kuszą...zamówmy szarmę, zjedzmy pajdę

Wiki to nie koleżanki to normalne :swinka: :swinka: :swinka: :swinka:
Możesz im powiedzieć że ja im to mówię :diabel: :diabel: :diabel:
Dobrze ze walczysz zobaczysz efekty niebawem, a tymczasem dobrej nocki :-> :lovers:
Dołączona grafika

#23
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witam z pracy-śniadanko o 8 zaliczone-grahamka 70g bez dodatkow, 2 śniadanie o 11-10 dkg chudego serka pomidor ogórek szczypiorek a na deser kawka
wszystkim zyczę miłego dnia :-)

#24
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

witam z pracy-śniadanko o 8 zaliczone-grahamka 70g bez dodatkow, 2 śniadanie o 11-10 dkg chudego serka pomidor ogórek szczypiorek a na deser kawka
wszystkim życzę miłego dnia :-)

cóż za treściwy pościk :mrgreen: ale brzmi nieźle :thumbsup: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: nie znam się na tym za bardzo, bo nie zliczam kalorii itp, ale brzmi fajnie, ważne żebyś się nie głodziła. Wówczas lepiej jadać mikro porcje ale zawsze wtedy gdy jest się głodnym lekko a nie bardzo. Miłego dnia i wytrwałości ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#25
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
[b]Jazo czy ja juz wspominałam , że jesteś kochany [/b ]
a dziś rano z za okna przywitał mnie śnieg z deszczem/mieszkam w woj.łódzkim/
na sniadanko grahamka z pasztetem drobiowym + pomidor+ kawka z mleczkiem light
Wczoraj doszłam do wniosku, że jak wracam z pracy nie mogę dopiero brac się za obiad bo to grozi podjadaniem tak więc dziś zrobiłam sobie roladki drobiowe na 3 dni-po powrocie zrobie tylko sałatke, podgrzeję mięsko w mikrofali i obiad gotowy :-)
Bardzo się boję dzisiejszewgo dnia bo mam popołudniówkę do 20.30 i zawsze jak wracam z popołudniówki to jestem wilczo głodna....a tu juz nie będę mogła nic jeść....najwyzej oszukam głod jogurtem naturalnym lub jabłkiem
Miłego dnia!!!!!

#26
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
wiki77, na pewno dasz radę-trzymam kciuki za wieczór :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#27
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Bardzo się boję dzisiejszewgo dnia bo mam popołudniówkę do 20.30 i zawsze jak wracam z popołudniówki to jestem wilczo głodna....a tu juz nie będę mogła nic jeść....najwyzej oszukam głod jogurtem naturalnym lub jabłkiem

jeżeli mogę coś dodać, na oszustwo głodu - ............................................................................................................................................................ nie widzę sprzeciwu - dodaję - w zasadzie faktycznie wieczorkowo - nocne jedzenie jest fatalne w skutkach, to i ja wiem :mrgreen: , ale jak już tak bardzo zgłodniejesz, to mam propozycję, nie przepadam za rybami, ale moja dieta dopuszcza ryby, więc poczytałem i znalazłem lek: SURIMI - czyli paluszki rybne o smaku krabowym, jeśli ich nie znasz , lub nie stosujesz - polecam, to mrożone paluszki z białej czystej ryby na powierzchni zabarwione na czerwonawy kolor (krabowy smak) i tak , jak mam je zamrozone to wyjmuję kilka 4-7 szt (każdy pakowany jest w mini rękawku z folii) i układam na dnie głębszego talerza i zalewam na 2-3 minuty wrzątkiem, po czym zdejmuję folię i chrumkam, jeśli mam je wcześniej wyjęte w lodówce, to po prostu wyjmuję , sciągam folię i jem na zimno bo tak wolę . Gwarantuję ze są zdrowe, smaczne i lekkie. Mozesz ew. dodać pkrojone jajko na twardo, z dwa 2 plastry ogórka, pomidora + jogurt , albo kefir light nieco doprawić i sałatka nie za ciężka ze ho ho :mrgreen: oczywiście w ilości nie wiaderkowej, ale tak naprawde na surowo (zimno raczej bo one są już sparzone fabrycznie) zjadamdo 5 szt i jestem nasycony. :mrgreen: :mrgreen:

Jazo czy ja juz wspominałam , że jesteś kochany

nie chwaląc się .... wszystkie mi to mówią :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Nie dodałem: paluszki owe zakupuję albo w Selgrosie (najlepsze jak dla mnie ok 3zł paczka 20 szt ) albo w Lidlu (nieco gorsze) czy winnych marketach typu Carrefour, M1 itp, itd
Dołączona grafika

#28
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Jazo dzieki spróbuję -wiesz ja to nawet ogladałam w lidlu bo mam ochote na rybke na parze , ale wzięłam to za owoce morze/a tego do ust nie wezmę!!!/ ale jesli tak to spróbuję :->
a dzis zjadłam
sniadanie-grahamka z pasztetem i pomidorem
2 sniadanko-jogurt nauralny 250 g i 3 łyzki płatków nestle fitness
przekaska-kisiel słodka chwila i jabłko
obiado-kolacja-20 dkg piersi i sałatka/2 małe pomidory, 0,5 ogórka, 0,5 papryki, kilka oliwek zielonych,cebulka,kilka rzodkiewek/

#29
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Wiki naprawdę spróbuj te z lidla nie są mistrzowskie, ale dają się spożyć ... :mrgreen: zobaczysz , podziękujesz mi . Dobrze Ci życzę , wiem co to zmaganie się z sobą . To nie agitacja ale myślę ze zamiast dobierać jedzenie intuicyjnie powinnaś może zaczerpnąć z jakiejś metody, ja stosuję dietę białkową tzw, Protal. w uzupełnieniu powiem ze jem w zasadzie bez ograniczeń ilościowo wagowych , ale wybrane produkty. Efekty jednak czuje się po 7 dniach 1 etapu 5 kg mniej , co dzień 1 kg a to motywuje. teraz odpuściłem nieco , jednak w sumie co 2 tyg. ok 1 kg . Dieta jest długo falowa , bo przewiduje stabilizację i w końcowym efekcie jednodniowe ograniczenia raz w tygodniu . Jak zechcesz znajdziesz informacje o różnych metodach na forum . ja służe przy tej metodzie praktyką :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#30
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
na razie stosuję dietę rozłączną tz staram się nie łączyc węglowodanów z białkami
Jutro rano zgodnie z załozonym planem powinnam wazyc 2 kg mniej ciekawe......

plan na dziś
sniadanie-grahamka z szynka konserwową
2 sniadanie 15 dkg chudego sera ze szczypiorkiem
przekąska-kefir 400 g i jabłko
obiado-kolacja-20 dkg piersi pieczonej i sałatka warzywna

#31
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
wiki77, w takim razie jak masz plan jazdy :smiech3: :smiech3: to się go trzymaj i nie zmieniaj za wiele, trzeba nieraz cierpliwości i czasu na efekt. Wierzę ze będzie dobrze :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Bo nie może być inaczej, po to tu jesteśmy żeby motywować się wzajemnie i wspierać.
co do diet , każdy ma indywidualnie dobrana i mam nadzieje taką która mu odpowiada. Wiesz ja jestem leniwy i nie chciałem liczyc kalorii , BMI i takich tam, dlatego wybrałem swoją ... :smiech3: :smiech3: :smiech3: pewnie że żartuję , ale seriio, to właśnie ta dieta mnie zmobilizowała i szybka na początku utrata wagi.. czego i Tobie życzę. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#32
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
wiki77, rozpiseczka na dzisiaj piękna :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

#33
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki wpadłam wytrwałosci zyczyc :lovers:

#34
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wiki77, pieknie ci idzie wiec napewno jutro zmienisz suwaczek a o ile to czas i waga pokaze trzymam :thumbsup:

#35
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Kurcze boję sie jutrzejszego wazenia i rozczarowania, może nie bedzie tak zle.....
Boje sie ze jesli waga nie drgnie podłame sie i moje zdrowe odzywianie szlak trafi, a diete trzymałam zgodnie z rozpiską dzisiejsza-do 20.30 jestem w pracy a nastepnie nie mam zamiaru juz nic zjesc-wczoraj byłam tak głodna po powrocie ze zjadłam goracy kubek i 2 plasterki szynki konserwowej :oops:

#36
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Wiki mocno trzymam :thumbsup: za ważenie musi być dobrze
Dołączona grafika

#37
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
wiki77, widze ze Ci bardzo dobrze idzie:D Waga na pewno drgnie choc troche :) :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

#38
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Kurcze boję sie jutrzejszego wazenia

Wiki - mobilizacja i motywacja to podstawa, ale ważenie się to tylko narzędzie kontroli, zresztą zaobserwuj, w ciągu dnia ma się kilkukrotnie różna wagę , więc przyjmij zasadę że to możliwe jest że waga nie wskaże dobrego wyniku. Ale przecież najważniejsze będzie to że za czas jakiś odczujesz różnicę , popatrzysz na ciuszki i ucieszysz się z "luźnego wdzianka " Teoria diety nie zawsze przekłada się na praktykę, każdy jest indywidualistą , więc na miły Bóg nie dołuj się przed tem, bo falstart nie posłuży Ci. Cierpliwość, cierpliwość i ... cierpliwość , no moze bez zupek w proszku :mrgreen: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#39
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

cierpliwość, cierpliwość i ... cierpliwość , no moze bez zupek w proszku :mrgreen: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

np dokładnie wiki77 - przy okazji witam się z Tobą :) Miałabym też małą radę dla Ciebie - jedz z przewagą białek (po węglowodanach baaaaaaaaardzo szybko będziesz głodna i prędzej niż później będziesz pojadać)... Miłego dnia :strong:

#40
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
HURRRRAAAA waga pokazała rano 2 kg mniej-jestem w pracy suwaczek zmienie wieczorem- wszystkim dziekuję za wiare we mnie-to mnie uskrzydla




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych