Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiki77 powiedziała dość i .......do dzieła!!!!!1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
733 odpowiedzi w tym temacie

#61
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witam
ale miałam sen :-/ ....śniło mi sie ze cały dział jechał na szkolenie-miałyśmy załozyc uniformy-kamizelki...wszyscy się zmiescili tylko nie ja i jeszcze 1 kolezanka/ale ona to juz wogole przy wzroście 164 wazy ok 120 kg/ one jeszcze sobie te kamizelki w pasie zwęzały a ja byłam obcisła jak sledz....kurcze juz nawet moja waga w snach mnie przesladuje :mrgreen:



...



...



#62
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wiki77, juz za momet juz za chwilke bedzie 99 na suwaczku a to cie zmobilizuje jeszcze bardzie do walki ze swoja nadwaga ja w to wierze i trzymam :thumbsup: zeby ci sie udalo osiagnac swoj cel i raz na zawsze zapomniec o wadze 104kg

#63
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
jadłospis na dziś
sniadanie-50g grahamki -0,5 z pasztetem, 0.5 z plastrem zóltego sera
2 sniadanie- wędlina jabłko
przekąska-kefir 400 g i jabłko
obiado-kolacja-ryba gotowana i surówka z kiszonej kapusty

#64
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki77 to tylko sen , waga za chwile poleci na łeb i na szyje :thumbsup:

#65
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
wiki77, i dzieki twojemu suwaczkowi uswiadomiłam sobie jak czas leci , i swieta tuz tuz :->

a jesli chiodzi o sen to podobno sni sie na odwrót , także nie martw sie,ale niebawem ciuszki bedą za luzne :thumbsup:

#66
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

ale miałam sen :-/ ....śniło mi sie ze cały dział jechał na szkolenie-miałyśmy załozyc uniformy-kamizelki...wszyscy się zmiescili tylko nie ja i jeszcze 1 kolezanka/ale ona to juz wogole przy wzroście 164 wazy ok 120 kg/ one jeszcze sobie te kamizelki w pasie zwęzały a ja byłam obcisła jak sledz....kurcze juz nawet moja waga w snach mnie przesladuje

Wiki nie wiesz jak to jest ze snami??? to jest tak jeżeli kamizelki to ważne s ą tylko czerwone w białe kwiatki, wszystkie inne to lipa. Jeśli wiec Twoja nie była czerwona , z narzutem kwiatowym to spoko, Twój czas nie nadszedł . Stres próbuje sił ale to kicha :smiech3: :smiech3: :smiech3: Nie myśl sobie stale o diecie, bo pewien jestem że więcej widzisz w lustrze niż można widzieć, to są negatywne demony ... w dalekich Chinach , stosuje się pewną mądrość. złe myśli , negatywne wywołują negatywne zdarzenia, a dobre ciepłe, pozytywne to generowanie dobrych zdarzeń. Tu i teraz trafiłaś na nas, ekipę pozytywnie zakręconych ludzi. Jeśli tak to nie możesz widzieć tego inaczej. Różowe okulary włóż ! uśmiech na dziubasek! I pomyśl sobie - Przecież jestem super dziewczyną.
Poza tym nie jesteś sama... i z drugiej strony, gdybyś za szybko zgubiła wszystko - ileż dobroci , radości i uśmiechu mogło by się zatracić, wolniejsze gubienie wagi to gwarancja zachowania pogody ducha. Niecierpliwość niszczy, spokój buduje... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#67
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Też słyszałam ,że sny odczytuje się odwrotnie
Mi niestety często sni sie taki słodziutkie gniazdeczko :slinka: :slinka: uwielbiam je ale zawsze sisę obudzę za nim zjem a szkoda bo chociaz we śnie bym sie najadla do woli :slinka:
Dołączona grafika

#68
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

niestety często sni sie taki słodziutkie gniazdeczko

Kamuś nie bądź żylasta, weź mnie z sobą na gniazdeczka, czasem zwane oponkami :uklony: :uklony: :uklony: :smiech3:
Dołączona grafika

#69
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
hej hej wy mi tu o gniazkach :-/ a tymczasem ja otręby kupiłam o smaku sliwkowym...
jutro będę spozywać :mrgreen:
ale pizzy to bym kawałek ... a potem sie dziwić ze sie wyglada jak :swinka:

#70
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Wiki, normalnie wszystkie końcówki opadają , Trzymaj się dziewczyno, u śmiech na twarzy i do przodu... miłego dnia życzę. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#71
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki co tam dizś u ciebie :?:

#72
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witam
w pracy jestem zachrzan od rana-ale posiłków nie omijam
sniadanie-jogurt naturalny plus 2 łyzki otrąb sliwkowych i 1 łyzka nestle fitnes
2 sniadanie-grahamka 50 g, szynka , surówka
jutro ważenie :mrgreen: kurcze jestem przed @ i moze byc róznie na wadze....
mam nadzieję ze jutro zmienie suwaczek

Jazoo dzięki za priva :lovers:

#73
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki77, przed @ waga może nie spaść ale na pewno po spadnie :grin:

#74
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
czy ktos z was stosował diete ziemniaczana????, bo mam zamiar ja zastosowac od jutra

#75
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

czy ktos z was stosował diete ziemniaczana????,

ja nie stosowałam i w ogóle jakiś czas ziemniorki omijałam szerokim łukiem
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#76
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
nie steoosowałam i tez na samym początku diety całkowicie z nich zrezygnowałam :grin:

#77
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Ratunku
mam kryzys -dopadło mnie to co zawsze przed @ -zjadłabym coś ale sama nie wiem co....najlepiej jakis batonik :-(

#78
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wiki77, ja moge tylko doradzic zebys zjadla jakis owoc

#79
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki77, jabłko może ja właśnie wcinam :icecream:

#80
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
wiki77, :tula: :tula: :tula: :tula: :tula: :tula: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Nie daj si ę zmorom , powalczysz i wygrasz ... :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych