Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiki77 powiedziała dość i .......do dzieła!!!!!1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
733 odpowiedzi w tym temacie

#81
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
witam-15 dni diety poza mną..........nie moge zmienic suwaczka :-( waga wskazała 101,4 a powinna 101.....
niestety wczoraj się złamałam i zjadłam batonik 100 kcal
ale za to rower stacjonarny wyciągłam i pedałowałam 20 min
trudno trzeba odchudzac się dalej....moze przy nastepnym wazeniu bedzie lepiej-najwazniejsze 1.11 wazyc 99 kg czyli jeszcze nie wszystko stracone ;-)

a dzis na sniadanko jogurt naturalny z otrębami i owocami



...



...



#82
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
wiki77, tu nie ma się co załamywać tylko dalej na dietce walczyć.Nie wiem jak u ciebie ale ja mam straszne problemy z jedzeniem-jak się nie pilnuję to wcinam wszystko,co mi do ręki wpadnie.Więc dla mnie to najważniejsza samokontrola z jedzonkiem-mam nadzieję,że wyćwiczysz coś takiego u siebie :lovers:
Ściskam mocno i miłego dnia życzę :lovers: :lovers: :lovers:

#83
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Dlatego mam zaplanowane posiłki a obiady/mieso/przyządzam dzień wczesnie zeby sie pozniej na cos nie skusic ;-)
dzis zjadłam
sniadanie-jogurt naturalny z otrebami
2 sniadanie -4 ziemniaki got. w łupinach z serkiem i zioła
przekaska - serek piątnicy 150 g
obiad- 4 ziemniaki z serkiem i ziołami
kolacja.....moze nic ??????

#84
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Wiki ja bym na kolację zjadł coś lekkiegi jeszcze bo potem przed pójściem spać rzucisz się na lodówę

ps. Precz z deszczem :evilmad:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#85
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Masz racje-mandarynke i jabłko zjem

#86
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki77, no prosze jednak sie na diete ziemniaczaną zdecydowałaś ja to specjalnei nie jestem fanką ziemniaków ale jezeli dieta będzie skuteczna to warto polecic :grin:

#87
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

nie jestem fanką ziemniaków

z ziemniaków to ja najbardziej lubię frytki :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#88
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
wiki77, robisz co chcesz :mrgreen: tylko uwzględnij fakt że jeśli będziesz zmieniać dietę często, to w efekcie , mogą wyniki być takie se..... :cry: Konsekwentnie chwyć jedną dietę i ją realizuj - to moja rada, wybór jest Twój. Miłego dnia poza tym życzę i efektów, jakoś wierzę w nie mimo wszystko. .. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#89
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

z ziemniaków to ja najbardziej lubię frytki

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: kopytki :slinka: ,kichę :slinka: ,babę :slinka: ,placki kartoflane :slinka: ,kotleciki do sosiku :slinka: że o pyzach nie wspomnę :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: jeny trzeba wiać bo mnie zlinczują :biegnie: :biegnie: :biegnie: :biegnie: :->
Dołączona grafika Dołączona grafika

#90
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
[quote name="JAZOO"]wiki77, robisz co chcesz :mrgreen: tylko uwzględnij fakt że jeśli będziesz zmieniać dietę często, to w efekcie , mogą wyniki być takie se..... :cry: Konsekwentnie chwyć jedną dietę i ją realizuj - to moja rada, wybór jest Twój.

generalnie staram sie opierac na diecie niełączenia-bo ona mnie najbardziej przekonuje

#91
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

kopytki :slinka: ,kichę :slinka: ,babę :slinka: ,placki kartoflane :slinka: ,kotleciki do sosiku :slinka: że o pyzach nie wspomnę :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:

no dobra to też lubię :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#92
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
dzis na poprawę humorku zrobiłam sobie sałatkę-małe jajko na twardo, kawałek zielonego ogórka, kawałek papryki,kilka zielonych oliwek, pomidor, mała czerwona cebulka, 4 paluszki surmi,plaster fety light i to wszystko zalałam 2 łyzkami desingu ziołowego/
kiedys zjadłabym batoniki zeby sobie humor poprawic ale nie od 5.10 ;-)
a wiecie kolezanki z pracy zauwazyły ze inaczej się odzywiam . zaczęły mi w talerz zaglądac i wypytywac co jem itp

#93
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

a wiecie kolezanki z pracy zauwazyły ze inaczej się odzywiam . zaczęły mi w talerz zaglądac i wypytywac co jem itp

u mam nadzieje że raczej pozytwne reakcje bo wiem ze ludzie potrafią być okropni i bez względu czy sie ktos odchudza czy nie zawsze wymyślić coś beznadziejnego byle tylko dopiec

#94
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
jedna jest tylko małpa-sama gruba a innym dokłada.....
a reszta raczej pozytywnie ale raczej z rezerwą.....
aha a jedna mi powiedziała-po co się męczysz i tak nie schudniesz...miła co?

#95
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

aha a jedna mi powiedziała-po co się męczysz i tak nie schudniesz...miła co?
_________________

wiesz wiki u mnie takie teksty powoduja wieksza motywacje do diety wiec nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo i pokasz wszystkimnie ze schudniesz i bedzie z ciebie nie zla laska

#96
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
albo nic nie mów tylko pokaż im ze dasz rade i schudniesz a im szczęki opadna :grin:

najbardziej dziwi mnie osoby które same są otyłe a okimś mówią , znam jedną taką :evilmad:

#97
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
no wiec taka taktyke przyjęlam...nie daje sie prowokowac....zobaczymy kto mił rację ;-)
mam was to mi wystarczy one....hm

#98
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Wiki w diecie najwazniejsza jest cierpliwośc i wytrwałość i systematycznośc. Jeżeli masz te 3 cechy to jestes w domu. pozdrowionka. iwonka :thumbsup:
Dołączona grafika

#99
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
wiki77, teraz to już oficjalnie powiem że jesteś kochana. Nie daj się złośliwcom, nieżyczliwym . Ich jad Tobie da więcej energii niż przypuszczają . Podoba mi się ze nie zniechęcasz się , walczysz. :mrgreen: powiem Ci w "tajemnicy" :mrgreen: też Cię bardzo lubię , a cała moja przyjemność tkwi w pomaganiu. Inni są wazniejsi dla mnie niż ja sam. Taki dziwak jestem . :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#100
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

aha a jedna mi powiedziała-po co się męczysz i tak nie schudniesz...miła co?

Bardzo miła naprawdę :evilmad: :evilmad: :walek: :walek: Ty jej powiedz wiki, żeby poczekała a zobaczy czy nie schudniesz?? Powiem Ci, że w podobny spodsób do odchudzania nakręciła mnie koleżanka bo niemal dwa lata temu wysyłała mnie do klubu dla grubasów. Wtedy strasznie się wkurzyłam i pomyślałam" Czekaj cho...o ja Ci jeszcze pokazę" i zaczęłam walkę. Teraz po tym czasie od tej samej osoby usłyszałam "Wyglądzasz ekstra" i to jest mój sukces, a kleżansi ły6soi bo nie wirzyła, ze mi się uda
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych