Skocz do zawartości

Zdjęcie

strach przed jo-jo...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
122 odpowiedzi w tym temacie

#1
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
zaraz minie 2 tygodnie jak przestalam brac srodki na odchudzanie.,..(nie chce za bardzo wymieniac co bralam bo wydaje mi sie czasem ,ze poszalam na skroty i boje sie tego efektów.....mam na mysli ten diabelny efekt jo-jo,o ktorym czesto sie mowi.Jak narazie idzie mi chyba calkiem nie zle jezeli chodzi o pilnowanie sie z jedzeniem..nie stosuje i nie stosowalam jakis drastycznych diet ,chodzilo mi glownie o to aby zmienic swoje zle nawyki zywieniowe..A wczesniej probowalam roznych swoich sposobow i nic,a moze organizm po ciazy i porodzie sie rozregulowal i dlatego nie wychodzilo mi schudniecie..?hm.Ale teraz ciagle sie pilnuje i kontroluje i mam czasem wrazenie jakbym zeschizowalam ze strachu przed tym zeby nie przytyc .Mam nadzieje,ze tutaj zagladajac uda mi sie nie zwariowac...

Załączone pliki





...



...



#2
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Renia witaj-dobrze trafiłas-tu otoczy Cie grono przyjaciól z podobnym problemem które zawsze będzie Cie wspierało

#3
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
dziekuje za wsparcie..dlatego ,ze wiem iz jest duzo osob ktore maja podobne obawy jak ja wiec postanowilam dolaczyc tutaj...Dziś znow weszlam na wage po to aby sie upewnic ,ze napewno nic mi nie przybylo...Czasem to mi sie wydaje,ze wchodzac na wage chce zaspokoic swoje sumienie jakbym miala jakies wyrzuty bo cos podjadlam np.dzis w przeciagu pol godziny zjadlam pol banana,kostke czekolady i mezowi zrobilam do obiadu salatke (pomidor,salata itp w w śmietanie )no a do tego zjadlam plasterek miesa pieczonego(schab,zrobilam sobie w piekarniku)wiec to nie byla jakas bomba kaloryczna..hm zwariuje,a w sobote ide do przyjaciolki na trzydziestke i dopiero w niedziele bede miala moraliniaka..

#4
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
ja postanowiłam zmienic swoje nawyki zywieniowe-to jest wazne-coz tego ze chudłam na dietach jak wracalam do dawnych nawykow i nadrabiałam znowu z nawiązką :-(
teraz walcze o zdrowie
a jakie tabletki brałas ze takie super efekty?

#5
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
renata2705, witaj na forumku :wave:

wiki77, sa takie tabletki na receptę,które dają efekty,ale mają też skutki uboczne.lepsza jest dieta

#6
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
dokładnie-moja koleżanka bierze teraz lindaxe i faktycznir chudnie ale ja się boje tych tabletek-np po meridii juz śa udokumentowane przypadki samobójstw/bo z załozenia to miały byc tab. na depresje ale nie wyszło a zauwazyli ze sie po nich chudnie/ moja ciocia bierze meridie-schudła 30 kg ale efekty uboczne :-/ -duszności złe samopoczucie itp

#7
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
Witaj Renata :lovers: witamy w gronie dietowiczek :lovers: najlepiej abyś wklejała rozpiski co zjadłaś, wtedy sama zaczniesz się kontrolować, a my będziemy pokazywać co jest ok , lub co jest złe :grin: pozdrawiam i życzę wytrwałości :love:

#8
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
no coz przyznam sie bralam od konca sierpnia przez miesiac meridie..czulam sie swietnie nic mi nie dolegalo o czym pisza inni na forch,ze maja lub mieli nie zle jazdy i w ogole no mnie na cale szczescie nic nie bylo...Kolezanka powiedziala zebym przy nastepnym wykupywaniu poprosila o odpowiednik meridii Zelixe,i tak zrobilam.>Gdy przeszlam na tą zelixe zauwazylam po kilku dniach ,ze jest slabsza po tym wzgledem bo nie pocilam sie przy niej i moglam pic kawe..Powiem szczerze iz bylam z niej zadowolona ale caly czas nie czulam sie najlepiej z tym ,ze sie faszeruje jakims gównem i stwierdzilam iz moja waga wcale nie spada tak jak mialo to byc postanowilam zaczac powoli odstawiac ,,cudowny środek,,..Jedyne co mi to wszystko pomoglo to zmienic swoje zle nawyki zywieniowe i udalo mi sie zmniejszyc porcie jedzenia,oczywiscie cwicze na rowerku.Po odstawieniu jak narazie jest wszystko ok i nawet waga mi spadla w pierwszym tygodniu 1kg i w drugim 1kg,no a teraz od tygodnia ciasza ale wazne ze nie rośnie,bo czytalam o takich przypadkach iz waga sama rosła ....No nic zobacze jak to dalej bedzie napewno zamierzam nadal sie pilnowac.. ;-)

#9
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
będzie dobrze-najważniejsze zaprogramowac sie na zdrowie!!!!!!! a te swiństwa juz wywal :wavecry:

#10
slonko2544

slonko2544

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 468 postów
meridia,lindaxa i zelixa-wszystkie mają taki sam skład,a różnią się ceną i o dziwo efekty są różne
renata2705, ile masz wzrostu??

#11
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
jako farmaceytka moge powiedziec ze wszystkie maja ten sam skladnik czynny ale rozne srodki pomocnicze i dlatego tak rozne dzialanie na organizm.... oczywiscie tez kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje

#12
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
wywalilam to wszystko narazie do szuflady ale cos mi sie po weekendzie porzestawialo bo bylam na 30 stce u przyjaciolki i nie podjadlam czegos za duzo i nie siedzialam przy stole aby najesc sie bo jest okazja lub cos w tym rodzaju,ojej jestem tak zdenerwowana ze nie potrafie sie wyslowic..pppp ale mam jakies dziwne zachowanie od wczoraj bo nie ciagnie mnie jakos specjalnie do zarcia ale zaczelam podjadac,cos mi sie wydaje ze alkohol tak dzial juz kilka razy tak to zaobserwowalam ze gdy gdzies w weekend wyszlam i wypilam drinka lup jakis inny alkohol to na drugi dzien wlanczalo sie u mnie podjadanie...a do tego jakis dziwny moralniak...wiem ,ze wszystko to jest zwiazane z podlozem psychicznym...no nie musze sobie zaczac cos tlumaczyc bo zwariuje juz moralniak dzisiejszy doprowadzil mnie 3 razy na wage...a wracajac do tych tabletem to sklad mpoze maja taki sam ale dzialanie tylko podobne ale nie takie same,doswiadczylam to na sobie :krzyczy:

Załączone pliki



#13
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
renata2705, chciał bym się przywitać i powiedzieć swoje trzy grosze. Ciesze się ze tu jesteś , bo jeśli znalazłaś się tutaj , to oznacza odrzucenie prochów :yikes: i chęć zmiany siebie przez normalne jedzenie. Poczytaj u innych każdy ma swoje metody, diety, sposoby. To indywidualna sprawa, ale jednak warto obrać sobie wzorcową dietę. Ja na przykład stosuję diete proteinową. Jesli chodzi o porady, wsparcie i tym podobne- lepiej nie mogłaś trafić. Tu są wyjątkowi ludzie. :mrgreen: Przekonasz się niebawem. W każdym razie życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki. :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#14
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
renata2705, kurcze aż mi głupio ale ja też doppiero się teraz wpadłam przywitać ale obiecuję poprawę i częściej zaglądać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#15
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
renata2705, miłego dnia i sukcesów w walce :grin: kurcze zupełnie jak na linii frontu ... Wiesz , jak by co , to razem z jednej menażki będziemy szamać , zeby było mniej na osobę ... :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :lovers:
Dołączona grafika

#16
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Reniu ja jestem weteranem diet......a teraz postanowiłam poprostu zmienic swoje nawyki żywieniowe-zainspirował mnie program Gotuj i chudnij na TVN STYLE -jedz to co lubisz tylko w wersji light i tak robię -a tak sobie wymyśliłam
śniadanie-jogurt plus otręby i łuzka nestle fitness
2 sniadanie-warzywa plus białko
przekąska-owoce
obiad-mięso plus surówka ewent. 2 ziemniaki
kolacja -najlepiej nic a jeśli juz to warzywa plus białko /np pomidor i kawałek białego sera, albo surmi-Jazoo mi polecił pycha/

#17
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
Dziękuje ,jesteście kochani wkońu mi lepiej bo ktoś rozumie co ja czuję i przez co przechodzę..A wczoraj miałam znów chwilę zwątpienia :hmmm: i zajrzałam do szuflady czy nie dokończyc tego świństwa,ale jednak sie nie dałam..Aż mi wstyd się było przyznać teraz do tego iż mnie to świństwo pokusiło,ale nie wiem że dam radę wcześniej czy pużniej schudnę ,,przecież nie od razu Kraków zbudowali,,...Kurcze tylko najgorsze ta ochota na słodkie,koleżanka coś wspominała o morwie białej jakiś suplement....Muszę zaraz o tym przeczytać...pozdrawiam wszystkich :jupi:

Załączone pliki



#18
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Hej Renata ja też mam spóźniony zapłon :blush: Witaj będziemy razem walczyć z kilosikami widzę ,że Tobie już całkiem ładnie poszło .Zyczę powodzenia
Dołączona grafika

#19
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
renata2705, pozdrawiam serdecznie, kurcze wpisałem dłuuuuugi post do Ciebie i szlak trafił połaczenie :evilmad: :evilmad: :evilmad: :evilmad: dzis nie mam już czasu powtarzać wszystko ... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#20
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
poczytalam wczoraj o tej morwie bialej i okazuje sie ,ze jest jak ze wszystkimi suplementami na jednych dziala ,a na drugich nie....Ogolnie to przeróżne rzeczy wypisują o tym specyfiku,oj zobaczę może mam takii chwilowy napad na słodkie...Że też musiałam odziedziczyć tą diabelną tendencję do tycia,a nie jak niektóre moje koleżanki jedzą wszystko i nic im nie jest.Oglądałam ostatnio swoje stare zdjęcia i nie zawsze byłam przy kości,jak wrócę do pracy to pewnie mi się dodatkowo schudnie.. :zdenerwowany:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych